Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Nepezek veju
Hermafroditas http://forum.sensiseeds.com/images/plan ... c4710.html


http://en.wikipedia.org/wiki/Hermaphrodite#Botany

Taip kad cia tau ne joks vyras, ar moteris, hermafroditas :D

o hermis pagal graiku mitologija buvo vyras
afrodite moteris

taigi hermis + afrodite = hermafrodite :V:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Jah »

Eik tu graike :D
bichiuu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-10-22, 14:16
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė bichiuu »

Rasydamas hermis turejau omenyje hermafrodita. ; )
arn4weed
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011-12-10, 20:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė arn4weed »

coba rašė:
arn4weed rašė:Sveiki dar kart zadu sodinti 20 reg. Lowryderiu. Nezinau kiek vienam augalui reikia substrato, nes zadu kasti duobe ir pilti substata. Noreciau patarimo kaip man pradziai juos susodinti kad kai parodys lyti palikciau tik merginas, nes jeigu as kiekvienam augaliukui kasiu duobe su 10l. substrato man labai brangiai iseis vien zeme. Noreciau sutaupyt nes 150l substrato pirkti nesinori.
+ Klausimas, kiek uztektu substrato vienam LLR augaliukui ( kazkas sake kad 15l, bet noreciau suzinoti kitu nuomone)
?
Nu nežinau mano patarimas kaip aš daryčiau tavo vietoje (o aš taip ir darau) būtų toks: sudaigini sėklas, marlėje, kosmetiniuose apskritimuose ar pan., po to sudedi i dvigubus vienkartinius 0,2 stiklines (lowraiderių temoje aprašytas būdas nesenai ) sudygusias sėklas, paaugini ant palangės bent jau savaitę, jei tai vasaros metas ar vėlyvo pavasario, saulės užteks. Gali ir dvi sav. , o tada keliauji į savo nužiūrėtą vietą. jei tai laukai, miškas ar pan., renkiesi dilgėlėmis apaugusią vietą su daugiau saulės. Dilgėlės vienas iš indikatorių, kad žemė tinkama augalams + atbaido pašalinius. Dėl substrato nemanau kad jo reikia tiek daug, žinoma kuo daugiau tuo geriau, bet vien tas faktas kad pachalinsi su maišais bbž kur paranoją įvarinės, kad žiauriai įtartinai atrodai :D Aš netampau jų pasitikiu vietine žeme, esu apsišovęs su ja bet dažniausiai pataikau :D Dėl vyrų spotą aplankysi po 2 sav išviso 3sav. nuo sėklos, gali tekti ir anskčiau dėl laistymo ir pan. LR žydėjimo gale baisiai nemėgsta drėgmės didėlė tikimybė pelėsio. jei atsiras klausimų pasistengsiu padėt :D
Na o jeigu daryti substrata , tai kiek mazdaug litru vienam augaliukui? Nes jeigu visiem 20 augaliukam po kokius 10 l iseina tai daugoka , beto vistiek juk visi nebus moteriskos lyties tai kur isdygs bernai ten jau substratas bus ismestas veltui..O i dilgelynus reiks irgi pameginti pasodint, bet visko nesinori o vdrug zeme nekokia:)
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Tratagalvis »

Pirkt substratą gaila, bet bijai, kad ten bus nekokia žemė. Hail logic!
Nueisi pavasarį, išsikasi tos žemės ir pasodinsi augaliukus kelis. Augs - nepirksi substrato. Neaugs - teks parduot paskutines kelnes ir substrato nusipirkt. Problem solved.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Jah rašė:Eik tu graike :D

Hermis (gr. Έρμης; krūva žyminčių akmenų) graikų mitologijoje – Olimpo dievas, Dzeuso ir Atlanto dukters Majos sūnus
Afroditė (gr. Αφροδίτη) graikų mitologijoje – meilės ir grožio deivė.

Cia is viki viskas istrauta
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

Hermis - hermofrodito trumpinimas tiesiog... o vyras ir yra vyras :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Pagal mane tai ne Hermis yra hermis - vyras.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Tratagalvis »

Neblogi čia ginčai vyksta.
Enchanteri, gali paaiškint savais žodžiais, be WIKI pagalbos, kuo kanapių auginime skiriasi HERMIS nuo HERMAFRODITO? Mano galva, čia yra paprasčiausias sutrumpinimas.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Marbauskas »

Na aš irgi suprantu taip pat, kad tai sutrumpinimas :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coba »

Enchanteris rašė:Pagal mane tai ne Hermis yra hermis - vyras.
papjovei užteks :D pripažink tanką nustūmęs į statų kalną, dėl pezamu vejų atleidžiu :D Taika :V:
Aš už žalią Lietuvą :!:
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coba »

Tratagalvis rašė:Pirkt substratą gaila, bet bijai, kad ten bus nekokia žemė. Hail logic!
Nueisi pavasarį, išsikasi tos žemės ir pasodinsi augaliukus kelis. Augs - nepirksi substrato. Neaugs - teks parduot paskutines kelnes ir substrato nusipirkt. Problem solved.
:!: geras, logiškas patarimas :V: Jei užsiciklinai ant substrato, tada rinkis vietą garantuotą ir daryk daržą, t.y viską sodink vienoje vietoje, vietinę žemę (kuri turi būti juodžemis), maišyk su substratu proporcijomis - kokiomis gali tau leisti aplinkybės :V: Arba anksti pavasari užsiaugini kokius 4 medelius (ant palangės, šiltnamyje jei įmanoma) padulkini vieną su kitu ir vasaros vidury eini į mišką su sėklų sauja kišenėje ir darai ne vieną daržą :V:
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Tiek to taika :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Jah »

šiaip gerai, kad čia pasiginčijot. Naujokams tai tikrai į nauda, netrinsiu, ir jūs moderatoriai netrinkit, kad naujokai galėtu sužinot kas tas hermis per vienas :)
mascke
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-01-26, 18:32
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė mascke »

Kodel raitojasi lapai zemyn ? Kokia problema gali but ?
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Zodziu dar biski apie ta hermi, as vistiek manysiu kad cia ne tas pats, bet nesigincyju paskutini posta rasau ir bsio :) Ir cia dar kazkas klause kodel as taip manau nekreipus demesio i viki. Na cia net manyti nereikia. Pradesiu nuo to kad kad sie pavadinimai hermis, afrodite ir hermafroditas yra kile is graiku kalbos(mitologijos). Taip kad jei pagal graiku mitologija pasidomejus logiska butu manyti

Hermis(tevas hermafrodito): sen. graikų gyvulininkystės dievas, piemenų globėjas, vėliau prekybos ir pelno dievas, keleivių ir pirklių globėjas. (Tai cia tas dievas vienas, jis minimas kaip vyras)

Afrodite(motina hermafrodito): sen. graikų grožio ir meilės deivė (Viena deive minima kaip moteris)

O hermafroditas sen. graikų mit. būtybė — dievo Hermio ir deivės Afroditės sūnus, dievų sujungtas su nimfa Solmakide į 1 kūną. (tai cia jau gautas vaisius turintis vyriskus ir moteriskus organus, del ko taip ir vadinama kanape kuri turi ir kiausius ir ziedus) googleje pilna nuotrauku kaip tas vaisius atrodo.....
Pagal tuos mitus sie zodziai ir dabar naudojami. Nu man ir liks tie zodziai atskiri kaip tevas motina ir sunus :) Ir ps niekur neradau kad kur nors butu hermafrodito zodzio sutrumpinimas hermis. Nu gal as cia vel tankus stumiu i kalna bet liksiu vistiek prie savo gilaus pamastymo. Bet jei ka tai suprasiu kas kaip cia apie ka kalba. :D
Paskutinį kartą redagavo Enchanteris 2012-01-28, 01:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

mascke rašė:Kodel raitojasi lapai zemyn ? Kokia problema gali but ?
Foto imesk neaisku kiek jie ten pas taves raitojas, gal nieko baisaus gal nelaistai, kokio amziaus ir tt
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

Enchanteris rašė:Zodziu dar biski apie ta hermi, as vistiek manysiu kad čia ne tas pats, bet nesigincyju paskutini posta rasau ir bsio :) Ir čia dar kazkas klause kodel as taip manau nekreipus demesio i viki. Na čia net manyti nereikia. Pradesiu nuo to kad kad sie pavadinimai hermis, afrodite ir hermafroditas yra kile is graiku kalbos(mitologijos). Taip kad jei pagal graiku mitologija pasidomejus logiska butu manyti

Hermis(tevas hermafrodito): sen. graikų gyvulininkystės dievas, piemenų globėjas, vėliau prekybos ir pelno dievas, keleivių ir pirklių globėjas. (Tai čia tas dievas vienas, jis minimas kaip vyras)

Afrodite(motina hermafrodito): sen. graikų grožio ir meilės deivė (Viena deive minima kaip moteris)

O hermafroditas sen. graikų mit. būtybė — dievo Hermio ir deivės Afroditės sūnus, dievų sujungtas su nimfa Solmakide į 1 kūną. (tai čia jau gautas vaisius) googleje pilna nuotrauku kaip tas vaisius atrodo.....
Pagal tuos mitus sie zodziai ir dabar naudojami. Nu man ir liks tie zodziai atskiri kaip tevas motina ir sunus :) Ir ps niekur neradau kad kur nors butu hermafrodito zodzio sutrumpinimas hermis. Nu gal as čia vel tankus stumiu i kalna bet liksiu vistiek prie savo gilaus pamastymo. Bet jei ka tai suprasiu kas kaip čia apie ka kalba. :D
Mano manymu cia yra taip: angliskai sako augintojai sutrumpintai HERMIE o mes sulietuvinom si zodi gaudami HERMIS-HERMAFRODITAS
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Tratagalvis »

Enchanteris rašė:Informacija apie graikų mitologija
Aš tavęs klausiu, kuo skiriasi hermis ir hermafroditas kanapių auginime, o tu vėl savo graikus kiši :)
arn4weed
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011-12-10, 20:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė arn4weed »

Tratagalvis rašė:Pirkt substratą gaila, bet bijai, kad ten bus nekokia žemė. Hail logic!
Nueisi pavasarį, išsikasi tos žemės ir pasodinsi augaliukus kelis. Augs - nepirksi substrato. Neaugs - teks parduot paskutines kelnes ir substrato nusipirkt. Problem solved.
Nu bet supranti ane substratas normalus 5litrai - 3,20 lt kainuoja. tai jeigu ant augalo reikia 10 l substrato tai nusipirkes 200 l substrato sumokesiu virs 100 lt ir poto is 20 seklu isdygs 7 mergos tai as 130l substrato ismetu veltui.. :)
,
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas