Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Paul
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-11-07, 21:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Paul »

Tai taip iseina kad negalima, jo? O jei nestipriai suspaudus, taip laiswai kad butu?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

nejaugi nerandi kokio kampelio kur galėtum saugiai padėti ? pvz kad ir paprastas stalčius
PsYchotherapist
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

nu va ir ideja dave :) o pvz: palepe,tamsus kambariukas,tvartas,spintele,ir t.t. o kodel butent nori deti i knyga?tai tu gal lapa nori issidziovinti ir nusinesti i biologijos pamoka?ar seip koki0 paveikslo gamybai panaudoti su tapyba?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Paul
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-11-07, 21:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Paul »

Nu man reikia kuo labiau nematomoj vietoj, zodziu netiktu Bass'as veikiantis :D? Nieko blogo nebutu? Nes ten tas oras ispuciamas ir pns.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

GanjaG rašė:Sveiki labai reikia pagalbos. Semeal zaidime esu nauja. taigi turiu gal 10 normaliu augaliuku jiems mazadug 2 menesiai auga dezeje normaleme plote, šiaip viskas gerai čia perskaiciau viska kaip juos priziureti ir zeme tinkama parinkau ir auga po 400w agro lempa nu zodziu viskas gerai. mazdaug menesi jos vegetavo uzaugo beveik apie 2m aukscio, jau beveik savaite kaip zydinu tik va beda kad jos labai isstype atrodo ir kotai silpni nu gal 3ju pirstu storio kitu net plonesni.. bijau kad kai kraus ziedus gali nulusti.. kokie tie kotai turi buti? kaip juos pastorinti ar ka nes dabar jie atrodo labai laibi.. gal todel kad labai auksti.. na zodziu sakykit ka galit ačiū :)
Labas idek nuotrauka, triju pirstu storio tai neatrodo kad labai ploni butu :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

Paul rašė:Nu man reikia kuo labiau nematomoj vietoj, zodziu netiktu Bass'as veikiantis :D? Nieko blogo nebutu? Nes ten tas oras ispuciamas ir pns.
tiktu jei jo neklausytum nes išdraskytu jis ten viska. aš nesuprantu nejaugi neimanoma rast tokio kampelio kur niekas nepastebėtu ? batu dežė, stalčius, spintoi tarp rubu gale užkišti kažkur
PsYchotherapist
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

tarp rubu sakai? :D ir poto visi rubai nekvepes Tide ar Perwol o nes is kilometro sweet ganja.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

koks skirtumas kvapas tai visai skanus sakyčiau :DD
PsYchotherapist
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

skanus tai skanus bet tai kad rajono policijos tarnybiniai sunys neuzmigtu kai Paul islystu i kiema :D
Paul
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-11-07, 21:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Paul »

Sveiki, taigi daiguni sekla, auginsiu gelyte, tai norejau paklaust ar tinkamas zemes pasirinkau. Tai vat nusipirkau kaktusu zemes, ten misinys: 85% augalinis kompostas, 9% durpes, 6% rupus smelis, poto y tas zemes ymeciau drenazo ant apacios ir pavirsiaus siektiek ir putu tu baltu, tai ar geras misinys, paciu kaktusu zemiu nereikejo maisyti?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

kai istobulesi galesi mus pamokinti kaip su plagron"u ar terra zememis elgtis :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
aiwa
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-09-30, 14:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė aiwa »

Sveiki visi, norejau paklaust ar su ph matuokliu vandeniui matuot butu imanoma pamatuot zemiu ph? Ikelciau nuoroda to ph matuoklio apie kuri dabar klausiu ir noriu ji isigyti, bet zinutes su ta nuoroda yra istrinamos, nes kaikam atrodo, kad tai reklama... Laukiu atsakymu
liutas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-06-25, 11:23
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė liutas »

:x:
Paskutinį kartą redagavo liutas 2012-02-06, 21:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

Cia delto kad sukure nauja tema apie matuokli aiwa delto ir istryne, turbut nerado nes as ir herbariume perzvelgiau neradau apie tuos matuoklius dabar :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Man atrodo aiwa as tau jau buvau atsakes kad netinka
aiwa
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-09-30, 14:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė aiwa »

Pries tai buvo ta tema apie matuoklius, bet ja istrine, o as tada sukuriau analogiska tema, nes man labai reikejo suzinoti apie tuos matuoklius, bereikalo nenorejau kurt nauju temu
aiwa
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-09-30, 14:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė aiwa »

Enchanteri, jei man ir buvai atsakes tai as nepamaciau, nes pries tai buvusi tema apie ph matuoklius buvo istrinta ir nepamaciau kas ka joje atsake, bet visvien aciu :V:
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

O kam cia pamaise tema kuria sukuriau apie ph EC matuoklius? X(
1NoLife
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2012-02-07, 10:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 1NoLife »

Elementarūs klausimai, reikalaujantys atsakymų :) Ar būtina paduoti šviežią orą į grow room'a? Ar šviežias oras reikalingas tik dėl temperatūros, aušinimo? Gal užtenka pastatyti filtrą, kad valytų orą esančioje patalpoje? Kiek pats suprantu, tai per filtrus praėjęs oras ir būtų šviežias, tik tiek kad karštas :) Ar čia dar yra kokių cheminių, biologinių niuansų kurių mano galva neneša? :D

Toliau, linkas į filtrus: http://www.homegrownhydroponics.co.uk/e ... 1-fan.html

Aprašyme rašo apie nuolatinį aprūpinimą naujo co2... kažkur buvo tema apie co2 reikalinga augalams, ten vieni su mielėm žaidė ir t.t. Tai čia, šitas filtras, būtų geriausias sprendimas dėl kvapo ir co2 augalams? Ar dar yra kažkas, ko aš nesuprantu ar nežinau? :)
Paul
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-11-07, 21:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Paul »

Sveiki, toks klausimelis, ar vegetuoti augala galima po geltonos sviesos cfl lempa? Ar butina melyno spectro ?
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas