Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų daiginimas

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė afraafra »

Pažiurėk pirma į data jau senai užmiršta buvo, gali čia lot,kad mano kaltė, bet aš žinau 100proc,kad ne ir aš čia galiu nertis iš kailio pjaustytis venas ,bet vistiek taves neitikinsiu , bersi savo tiesas toliau. Ryšam apie tai vapšė
Edis
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2013-12-15, 22:29
Reputacija: 1

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Edis »

Na va o man greeno 3 fem c'99 x w.w puikiai sudygo, per pusantros paros, toletiniam poperiuje, siltai padetos ant peciuko..
Mr green Auto bubblehaze 110g sauso
Mr green C99 x WW 500g sauso
Sensi Purple bud 220g sauso
Sensi Northen Lights 300g sauso
Sensi auto Skunk 200g sauso
Sensi auto Skunk 110g sauso
Sensi early Skunk 100g sauso
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Legalize it! »

Sveiki,

Kame galėtų būt bėda, sudaiginau sėklas marlėje, sudygo, išlindo balti daigeliai maži, nuėjau į šiltnami, pasiėmiau vazonus, sudėjau į durpių substratą sėklas po vienu comu žemės. Laukiu jau 5 diena nieko nesimato :/ vazoniukai stovi šiltnamije palei lubas, temp apie 25-30 laipsniu.

HELP>
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Gal sudėjai daigu į viršų? :D
Jei rimtai, galėjo pH nepatikti daigams, gal su rankom taukuotom ėmei daigelius ir juos užkrėtei kažkokia velniava, ir apskritai jeigu daigą pradaigini dirbtinai tai ne į centimetrą kišk po žeme, o kelis grumstelius užmesk tik ant viršaus, kiti daro kad net sėklos lieka virš žemės, tik daigą įkiša. Man nepatinka - šalmus numušinėt po to reikia.
Mano nuomone per giliai sukišai.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Legalize it! »

Tai ką db daryt reiktų? jei sėklos ne daigu žemyn atsigulė kai užklojau žemele tai manau jos vistiek turėtų išlyst jei joms viskas patynka. Šiaip tai durpiū tas substratas manau visai nieko kalnalapėm?! !( Žodžiu belieka laukt ir tikėtis kad užaugs, palaistyta gausiai tai kolkas nebelaistysiu, palieku diena duris atidarytas, naktį uždarau. :angel:
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Turėtų tikti substratas. Tačiau daigintas sėklas aš asmeniškai kišu DAIGU ŽEMYN ir ne kitaip, ir nebuvo, kad neišlystų...
Ką daryti? Gali bandyti atkasti, gelbėti savo mažyles, gali patikėti viską gamtai (kuri tarp kitko mėgsta pavesti :D)
Aš atlikčiau kasinėjimus tavo vietoje. Nežinau kaip kiti.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Legalize it! »

Na supratau, manau reikia eit pamėgint atkast ir pažėt kaip ten reikalai su tuo daigu..

Pe.se.: Vieną sėklą daiginom, pažėjom jog išlindo daigas, sugalvojom palikt marlėj kad dar išlįstų tj kitą dieną ji atgal sulindo :D :D
Apstulbom :D
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė PagonisLTU »

Legalize it! rašė:Na supratau, manau reikia eit pamėgint atkast ir pažėt kaip ten reikalai su tuo daigu..

Pe.se.: Vieną sėklą daiginom, pažėjom jog išlindo daigas, sugalvojom palikt marlėj kad dar išlįstų tj kitą dieną ji atgal sulindo :D :D
Apstulbom :D
Nulaužei... 8/
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė vartotikas »

Man tas pats buvo.
Per anksti krutinau gal ir sėklai tai nepatiko.
Nieko nulaužta nebuvo ,tiesiog atgal sulindo ir amen tai sėklai.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė PagonisLTU »

Kaip gali atgal sulyst? Nu neįmanoma :D

Edit: gal pradžiuvo kaip 8/
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė sandman »

Blemba uzsiparinau.. nors nepraejo ir dvieju paru bet nemalonu matyti kad tik 7 is 20 parode daigus. Nekenciu sito periodo :)... Gali iki savaites trukt.. sitas reikalas bet gi seklos tai neturetu but lievos. Seed bankas zada labai auksta germination rate :)
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė PagonisLTU »

Gal temperatūra maža? Gal dar kažkas :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Legalize it! »

Blemba bet dabar pašąlo biške, tai temperatūra biške ir bus nukritus šiltnamyj :/ čiuju užsilenks mano pirmasis outdooras :( nors viską fkin teisingai dariau :(
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė sandman »

Legalize it! rašė:Blemba bet dabar pašąlo biške, tai temperatūra biške ir bus nukritus šiltnamyj :/ čiuju užsilenks mano pirmasis outdooras :( nors viską fkin teisingai dariau :(

Nenusimink.. nors jei ir uzsilenks tai galesi per nauja pradet, yra laiko 8) .Man tai isvis afigienai.. is 20 Easy sativa 7 isdygo..
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė Legalize it! »

sandman rašė:
Legalize it! rašė:Blemba bet dabar pašąlo biške, tai temperatūra biške ir bus nukritus šiltnamyj :/ čiuju užsilenks mano pirmasis outdooras :( nors viską fkin teisingai dariau :(

Nenusimink.. nors jei ir uzsilenks tai galesi per nauja pradet, yra laiko 8) .Man tai isvis afigienai.. is 20 Easy sativa 7 isdygo..
Tai, kad pasodinau tas sėklas laukiu ir nieko, vakar atkasiau, tj daigeliai kokie buvo tokie liko, dabar idėjau jas ant pačio viršaus įmerkęs tik daigą į žemę (skaičiau kad gerai auga taip). Nu ir laukiu........ :(
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė sandman »

Legalize it! rašė:
sandman rašė:
Legalize it! rašė:Blemba bet dabar pašąlo biške, tai temperatūra biške ir bus nukritus šiltnamyj :/ čiuju užsilenks mano pirmasis outdooras :( nors viską fkin teisingai dariau :(

Nenusimink.. nors jei ir uzsilenks tai galesi per nauja pradet, yra laiko 8) .Man tai isvis afigienai.. is 20 Easy sativa 7 isdygo..
Tai, kad pasodinau tas sėklas laukiu ir nieko, vakar atkasiau, tj daigeliai kokie buvo tokie liko, dabar idėjau jas ant pačio viršaus įmerkęs tik daigą į žemę (skaičiau kad gerai auga taip). Nu ir laukiu........ :(

Nesitikek kad taip greit islys :). Svarbiausia kad nebutu salta ir ne perlaistyt. Reik laiko ! :) Palauk ir bus viskas gerai
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė manjakas »

Ar yra jum buve kad is vienos seklos ( nors ir nekokybiskos, baltos ir minkstos kuri galvojau neisdygs) islystu du daigai, vienas normalus nor ir mazokas, kitas dar mazesnis. Abu ideti i zeme didesnis lyg ir stiebiasi su visais panasiai, mazasis keistas kvadratiniais pirmais lapukais, vos vos auga. Ka galvojat apie sita situacija ? :D sekla is greeno dovanu moby dick fem
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė G. »

Pics or it didn't happen :) Pasitaiko
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė PagonisLTU »

manjakas rašė:Ar yra jum buve kad is vienos seklos ( nors ir nekokybiskos, baltos ir minkstos kuri galvojau neisdygs) islystu du daigai, vienas normalus nor ir mazokas, kitas dar mazesnis. Abu ideti i zeme didesnis lyg ir stiebiasi su visais panasiai, mazasis keistas kvadratiniais pirmais lapukais, vos vos auga. Ka galvojat apie sita situacija ? :D sekla is greeno dovanu moby dick fem
Buvo taip man su kitu augalu, galvojau bus du stiebai ir viena šaknis, bet buvo du savarankiški augalai :) Faina visai :D Moki už vieną, gauni du :]
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Sėklų daiginimas

Standartinė manjakas »

mano pabaiga ne tokia laiminga greiciausiai bus, mazytis sugeltonavo, didesnis nepadidejo ne trupucio
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Atsakomybe del seklu
    ganjaFAMA » » forume Legalus forumas
    60 Atsakymai
    32209 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Seklu pirkimas, gabenimas, kvapai
    PonasTamponas » » forume Legalus forumas
    12 Atsakymai
    8850 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje
    supermasterpro » » forume Legalus forumas
    235 Atsakymai
    96537 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas
  • Seklu gabenimas is UK (mazas kiekis)?
    harambe » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    4064 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas
  • Kanapiu seklu Lenkijoje pirkimas
    zertwa » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2273 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore