Nuotrauka Nuotrauka

Fotografijos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Fotografijos

Standartinė Operatore »

NL ? :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Fotografijos

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Cream Mandarine :)

O čia AK47 :]
Nuotrauka
Paskutinį kartą redagavo ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ 2019-09-26, 19:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
atostogauju
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Fotografijos

Standartinė SnowStorm »

:shh:
Nuotrauka
Blynai
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-04-21, 16:14
Reputacija: 0

Re: Fotografijos

Standartinė Blynai »

SnowStorm, gudru :)
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Fotografijos

Standartinė justus »

Pirmas blynas: NL Auto 13-ta diena
https://postimg.cc/gXRVN3XY
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Fotografijos

Standartinė Ciakis »

grazus, tankus. geras darbat, tikiuosi taip bus ir toliau :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Fotografijos

Standartinė justus »

Cikis rašė: 2019-11-18, 00:01 grazus, tankus. geras darbat, tikiuosi taip bus ir toliau :)
Ačiū :D Tikiuosi ir derlius bus gražus :x:
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Fotografijos

Standartinė bongmeister »

Nuotrauka
[:)]
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Fotografijos

Standartinė bongmeister »

Nuotrauka

Dienos vaibas - Cream Caramel (pheno #3). :] :D
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Fotografijos

Standartinė bongmeister »

Heyhey :D Grįžau su nuotraukom iš žydinčio sodo :D
NuotraukaNuotrauka
NuotraukaNuotrauka
NuotraukaNuotrauka
Kaip sakot, kiek kuriai liko iki harvesto? :D [:)]
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Fotografijos

Standartinė Ciakis »

Pirma ir trecia jau labai i pabaigas. Gal treciai trumpiausiai like nors pirma graziausiai atrodo :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
.....
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 8

Re: Fotografijos

Standartinė ..... »

Grazus augalas buvo Gorilla Glue #4 pheno #1, gaila, skonis gryna tragedija... Drasko gerkle iki asaru :D Jei ir antras pheno nuvils, teks issizadeti sito strain.
Norejau lengva feedbacka po fotkem duoti, na, o kad nebutu visai ne i tema, cia is vakar Gelato x Amnesia dzionis :D :D Dukart gesinau, kad parukyti Cookies per bonga :D :D
Nuotrauka

Pora strainu, kuriuos degustuosiu siandien:
Nuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Fotografijos

Standartinė Ciakis »

Gaila del skonio :) as gorila skitlz skanausiu po sekancio grow :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
.....
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 8

Re: Fotografijos

Standartinė ..... »

Girl Scout Cookies 🍪 [:)]
Nuotrauka Pirmas ir vienintelis mano strain su tokiu spalvų profiliu :D Rūkosi puikiai!
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Fotografijos

Standartinė Ciakis »

Atrodo kaip biski papelijas tiesa sakant. Gal as nemates papelijusio bet esu nemazai tokio ismetes nes nepatikimai atrode :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
.....
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2019-09-16, 11:47
Reputacija: 8

Re: Fotografijos

Standartinė ..... »

Oi ne, tikrai pelėsio nėra :) tik daug trichomų ir pati spalva keista :D įdomus phenotype pasitaikė. Aqua purple vietomis

Edit: db suprantu, kodėl sakai atrodo kaip pelėsis, ten trichai nuo blykstės sužibo :]
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Fotografijos

Standartinė Operatore »

Nea, nera ten pelesio ')
Sodri zalia spalva, labai primena out produkcija :))
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Fotografijos

Standartinė lukasaka »

Nuotrauka pirmas auginimas (nevisai pasisekęs) bet huawei p30 pro savo atlieka 😍😁
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Fotografijos

Standartinė Ciakis »

Kailiukas grazus :) skaniai atrodo
Bet darbe mane vadina - Veryga
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: Fotografijos

Standartinė strategistas »

sveiki, forumieciai :)

senokai cia kazka rasiau, po vasaros kazkaip buvo kitu reikalu, bet labai daznai seku kas cia vyksta. Jei kazkas pamenat, tai auginau lauke auginau 2 WW auto ir viena neaisku augaleli, is kurio nieko gero nesigavo. Taip isejo, kad turejau daznai isvaziuot, tas vienas nezinomas augalas peraugo, daug saku luzo del vejo ir lietaus..na zodziu nieko gero nesigavo, bet vistiek kazka parukyt isejo :) na WW tai is pradziu nuvyle, bet kuo ilgiau stovejo jis stiklainiuose, tuo geresnis skonis ir poveikis buvo. Deja, harvestas nuo 2 augalu gana greit baigesi. Taigi, vasaros pabaigoje kazkaip ekspromtu sumasciau, kad gal reikia maza tenta su lempa isigyt, tai taip ir padariau - Mars hydro tentas ir Mars hydro TS1000 lempa. Man daug nereik, tiesiog viena-du augaliukus pazaidimui ir kad turet parukyt, kad nesiparint ieskot per pazystamus ir tt. Tai va, norejau parodyti pirmaji savo rezultata (is dalies), kadangi taip jau sukrito, kad isvykau menesiui i uzsieni, o augalui liko dar kokios 2 savaites flowerint. Laimei buvo kas paskutines kelias savaites augala paziurejo ir nukirpo (tai jis dar dabar dziusta, darysiu dry trimminga tik gryzes, o augalas dziusta tiesiog visas nukirstas, ne atskirom sakom. Beje, sorry gal ne i sita forumo tema cia viska rasau, tiesiog cia matau, kad daug fotkiu keliama yra, tai galvojau ir as ikelsiu. Dabar apie pati augala ir rusi:
Teko buti lenkijoje pries kuri laika, suzinojau, kad ten yra legaliu seedshopu. Nuvariau ten nusipirkti seklu - Energy Kush, Afhgan low + dave dovanu NL Auto 4 seklas. Nezinau kokio ten seedbanko, bet seklos graziuose ipakavimuose ir tt. Parsivezt parkiu nebuvo, tiesiog isemiau seklas is ipakavimu ir isidejau i kisenes (kaire kisene - viena rusis, desine - kita) :)) kadangi skridau lektuvu, tai vistiek buvo siek tiek neramu, bet viskas ok, grizau su seklom. Taigi, i savo nauja palapine ir lempa nusprendziau pirma isbandyt dovanotas NL Auto. Is pirmo karto isejo sudaiginti durpiniame indelyje, is pradziu laikiau po tokia violetine lempa, kol baigsis seedling periodas, o tada jau kisau po Mars hydro. Apacioje pabandziau sudeti eiles tvarka nuotraukas pagal laika, bet tiksliu datu ir savaiciu nepamenu. Kai augalui buvo gal kokios 3 savaites, man kazkaip pasirode labai keista jo struktura, lapai ir sakos augo nestandartiskai, is vis atrode kaip koks rabarbaras. Tada pasidomejau uzsienio forumuose, pasirodo - mutantas! toks dalykas kaip "fascination" yra mutacija, kai suauga kelios sakos ir jos tampa plokcios ir placios. Paziurejus kai kurias foto internete, bent jau man tai "slyksciai" atrodo tokie augalai, negi kazkaip "disturbing". Daug nuomoniu prisiklausiau, kad mest lauk, neverta cia prasidet su mutantu, kiti sako kad atvirksciai, gali jie but ziauriai potent. Tai va, tikrai nusprendziau jo nemest lauk ir paziuret kaip seksis augti. Is pradziu jis buvo labai zemas, toks tankus krumas net nepanasus i kanape, o kvapas buvo kaip shuns shudo. Na bet pradejus zydeti situacija pasikeite. nors ir struktura buvo nelabai grazi, bet pradejo skverbtis sakos ir ziedai nemazi. Ta proga isigijau ir bio bizz try packa - bio grow, bloom ir top max. Tresiai ne visiskai pagal instrukcijas, bet atrode, kad augalas puikiai pradejo augt, graziai atrode ir tt. Kadangi kaip minejau, teko isvaziuoti 2sav pries harvesta, zmogui kuris sake priziures liepiau nuflishinti ir po 2sav nukirsti ir tada padziauti augala zemyn galva. Tai realiai augalas dziusta jau virs savaites, kai grisiu jau bus bedziuvantis 2sav, tada pradesiu trimint, paragausiu ir desiu is stiklainius. Nerukiau jau menesi, nebesulaukiu kada galesiu paragaut savo derliaus. Tai va, jusu teismui mano NL auto (reguliariai nedariau fotkiu, tai matysis biski tarpai tarp augimo faziu)

Pirmoji fotke po isdaiginimo
Nuotrauka

is pradziu labai sunkiai augo..atrode lyg butu perlaistytas, bet pasirodo, per mazai perlito buvo zemeje, truko deguonies, tai kai persodinau is durpiu indelio i zemes su perlitu iskart atsigavo
Nuotrauka

prasideda neaiskumai - kazko labai zemas ir tankus augalas..
Nuotrauka

Nuotrauka

jau darosi tikrai nenormalu, pradedu ieskoti informacijos, kas cia gali buti, gal net nekanape auginu? :D
Nuotrauka

Rabarbaras :)
Nuotrauka

siuo momentu jau buvau nusivyles, tiek laiko, noro ir pastangu ideta, negi reiks is naujo pradet??
Nuotrauka

atsigavimo zenklai
Nuotrauka

Apacioj belekas darosi
Nuotrauka

buvau isvykes 5 dienom, grizus pamatau - zydejimas prasideda! viskas atrodo ne taip jau ir blogai
Nuotrauka

Nuotrauka

kvapas jau atitinkamas :)

jau netgi ir pasimirso, kad cia mutantas
Nuotrauka

paskutine fotke padaryta sausio 12 pries isvaziuojant :) dar po to buvo po lempa 2sav
Nuotrauka

is arti:
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Pabaigai - numanau, kad sulauksiu ivairiu komentaru (o gal ne), kad perlaikiau, kad nedera taip dziovint, nieko gero nesigaus ir tt.. na bet man per daug nerupi, nes auginu malonuimui, viena augala, kad tureti bent kazka parukyt, nesu super isrankus del skonio :) Aciu uz demesi!
Rašyti atsakymą