Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

kaip nori. kasdien geriau :)) sunkiau pertręšti
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Trąšos

Standartinė Marbauskas »

ellolt rašė:kaip nori. kasdien geriau :)) sunkiau pertręšti
Sveikinu perlipus 420 post'ų! Bet aš ne apie tai. Pateikinėk aiškius atsakymus perskaitęs klausimą keletą kartų. Jis klausė ar kiekvieną laistymą, o tu sakai kasdien geriau...Pats kasdien tręši?

Aš naudoju biobizz bloom jau treti metai ir galiu pasakyt, kas rezultatai geresni buvo reguliariai didinant dozę ir tręšiant kas antra laistymą su trąšomis, jokiu būdu ne kasdien. Persivalgyt augalams nereikia. Nereiškia jei daugiau trąšų pilsi, didesnis derlius bus, priklauso nuo to kaip protingai pilsi.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

ačiū :D kaip tik balandžio 24 rytoi bus :D kasdien tręšiu :) ir kas ketvirtą savaitę padarau 2-4 dienų pertrauką :)
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Slow Stone »

Parodyk!!!
Gal be reikalo tavo skill'ų nevertinam...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

aš tylusis stebėtojas :DD
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Slow Stone »

Tai prašom, gali tyliai be komentarų įkelt savo kasdien tręšiamų augalų fotkes, lai jos kalba pačios už tave. Nors būtų įdomu sužinot kokioj terpėj augini, kad tokius metodus naudoji.

Bet jeigu tik maivytis arba be ryšio patarimus dalinti tesugebi, tai nieko kito neliks, kaip vėl nuo 0 rinkti pranešimus prisidengus nauju slapyvardžiu.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

įdomu kokią taisyklę aš pažeidžiau? :D nebejuokink kolega :D ir nebevesk off topic... turiu ką parodyti, bet dar tik antra para žydėjimo. įmesiu už mėnesio kokio
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė bigbud »

oi tas musu ellolt slydus zalciokas :D :V nori pasakyti kad kasdiena laistai?? kokias trasas naudoji?
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

pirkau maximoje ir norfoje, npk vienų 9-3-3 o kitų 7,2 - 5 - 5,2(atrodo). Abiejas trąšas maišau, nes vienose daugiau azoto. Taip, laistau kiekvieną dieną ir keliu normą kas kelias dienas
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė bigbud »

man atrodo kad prisizaisi su tokiom trasom, nuo tokiu trasu ir dumas bus deginantis
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

:DDD klysti kolega :) dvi savaites prieš žydėjimo pabaigą reikia liautis tręšti ir augalą sočiai palaistyti :)
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė bigbud »

teisingai ellolt :D teisingai?!? 8| nuo rytojaus saviskius jau su vandeneliu ir citrinos sultymis liesiu [:)]
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

trąšų nusipirk, o ne kažkokiomis nesąmonėmis liek. citrinos rūgštis koreguoja pH
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė bigbud »

ellolt rašė:trąšų nusipirk, o ne kažkokiomis nesąmonėmis liek. citrinos rūgštis koreguoja pH
pas mane neblogos trasos :D o tau siuliciau nusipirkti normaliu trasu tada ir galvos didesnes bus. as su vandeniu ir citrina lieju nes jau neuzkalnu harvest'a imsiu, o del ph svyravimu tam reikalui yra ph matuokliai o citrina man padeda ph sumazinti, na gal dar koks skonis citrinos bus :D :D
royal'is
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-04-21, 21:31
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė royal'is »

sveiki, daug skaiciau ir susidariau nuomone, kad geriausios trasos yra tos kur yra iskart visas komplektas medziagu azoto, fosforo, kalio. Kokios firmos trasas pirkt geriausia, parekomenduokit, dekui. :)
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Dripsnis »

Manau tai siektiek priklauso nuo to kiek gali sau leisti isleisti trasom. Jeigu jau visiskai neturi litu tai teks apsieiti su trasom is maximos ar dar ten kur :D. O siaip growing. lt nueik apsizek ten tikrai puikios trasos taciau ir su puikia kaina :D
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

su mažu biudžetu galima nusipirkti geros kokybės trąšų :) geriau pasidomėk trąšomis ir pagrindiniais būtinaisiais mikroelementais ;) mano nuomone, trąšų kainų skirtumas - kuo natūralesnės kilmės(ar labiau sintezuotos organinės trąšos) tuo didesnė kaina.. realiai galima augalui baigiant žydėti išvalyti visas esamas trąšas
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Dripsnis »

Tiesa ello. Taciau vistiek paciam smagiau kai trasos ne is maximos uz pitika ;). Ir augaleliui tikrai daug smagiau kai trasos yra organines ir geros kokybes tai atsiliepia kaip gerai jis auga...
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

taigi augalas atskiria kainą trąšų? realiai viskas ką mes matome ir ko nematome - cheminiai elementai, taigi kodėl cheminiai elementai, kurie būna organiniose trąšose negali būti dubliuojamos pramoniniu būdų už pigesnę kainą? :) nesiginčiju su tavimi, tiesiog jei perki batus už 300lt ir 100lt, tai nereiškia, kad vieni batai nesupliš tris kartus daugiau ar tie batai bus tris kartus geresni.. vien už prekės/įmonės įvaizdį ar pavadinimą - sumokama kaina, dar į kainą įeina ir administravimo sąnaudos, reklamos išlaidos ir t.t.
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Dripsnis »

Tikrai nepritariu tau su tais batais kai pvz. Tikrai yra skirtumas perkant batus is geresnes parduotuves kuri turi ilgalaiki staza toje industrijoje nors ir kaina gal yra siektiek uzkelta del prekinio zenklo taciau kokybe irgi geresne nes yra naudojamas kitos medziagos kurios taip greitai nesudyla. Taspats manau ir su trasom aisku, kad augalas neatskirs ar trasos brangesnes ar ne :D. Nebent cek prigaminsi prie sakos gal uzmatys laikui begant. Taciau brangesnis produktas tikrai bus padarytas kokibiskiau ir jam bus naudojamos kokybiskesnes medziagos. Neveltui zmones naudoja brangesni produkta viskas yra istestuota zmoniu kurie augina daugely metu ir yra isbande ne viena varianta. Jeigu tau tinka trasos is maximos as tikrai tau neuzdrausiu ju pirkti taciau jeigu man kisene leis as tikrai pasirupinsiu, kad mano paneles gautu geriausia ;). Ir manau jos delto tikrai nesiskus.
Rašyti atsakymą