Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

jaigu kam nors nesunku gal galit parasyt trumpai ir aiskiai kada kokias tasas naudot :) pvz shultz Plant Food Plus ( 10 15 10 ) tiktu zydejumui ar augalui augant ?

kokias augant ir kokias zydint is shultz :)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Augant: 10-15-10 arba 20-30-20
Zydint manau tinka tos: 10-54-10 ar kokie N ir K % tiksliai nepamenu ;) cia shultz.
NARKOTIKAMS NE !
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

http://www.legalus.net/dis/viewtopic.php?p=37290#37290

Atkreipkit dėmesį į mikroelementų kiekį. Terūksta tik šiek tiek kalcio.
BOB - Bombs Over Bagdad!
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

nesvarbus rašė:Augant: 10-15-10 arba 20-30-20
Zydint manau tinka tos: 10-54-10 ar kokie N ir K % tiksliai nepamenu ;) čia shultz.
Truputi neteisingai nurodei '| Augant (vegetuojant) augalui trasu reikia su didesniu kiekiu azoto, o pagal tave ir augant ir zydint trasos skirtos zydejimui, tik skiriasi mikroelementu kiekis :!:
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

martynass rašė:
nesvarbus rašė:Augant: 10-15-10 arba 20-30-20
Zydint manau tinka tos: 10-54-10 ar kokie N ir K % tiksliai nepamenu ;) čia shultz.
Truputi neteisingai nurodei '| Augant (vegetuojant) augalui trasu reikia su didesniu kiekiu azoto, o pagal tave ir augant ir zydint trasos skirtos zydejimui, tik skiriasi mikroelementu kiekis :!:
tai ka patartum is shultz vegetacijai ?
iwantgrow
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009-03-31, 21:55
Reputacija: 0

Standartinė iwantgrow »

kaip manot del salietros granuliu zemei nuzudziau augala bo jis nebejuda asaros tik krenta jau menesi auga vos gyvas o va persodinau ir numire
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

iwantgrow rašė:kaip manot del salietros granuliu zemei nuzudziau augala bo jis nebejuda asaros tik krenta jau menesi auga vos gyvas o va persodinau ir numire
Paleisti negalima pakarti.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Jūs galvokit ką norit, bet jeigu neišmoks rašyt, užblokuosiu. Čia akis galima išsisukt su tokiais rašytojais. Stopudovai dar mokykloj skyrybos nemokė ir ne tik kad N18, bet ir N10 netinka.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:Jūs galvokit ką norit, bet jeigu neišmoks rašyt, užblokuosiu. Čia akis galima išsisukt su tokiais rašytojais. Stopudovai dar mokykloj skyrybos nemokė ir ne tik kad N18, bet ir N10 netinka.
Vo vo.Teisingai.Beraščiai.
Rodykit pagarbą Lietuvių kalbai. :) Iš vis asmeniškai,aš sutikčiau,kad forume būtų rašoma,tik gryna Lietuviška kalba.(ą,č,ę,ė,į,š,ų,ū,ž).Arba bent jau,su padoria skyryba.Nes kartais,kai sumala neįmanoma nieko suprast...
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

:D ai ai, gal uztektu tik skyrybos zenkliukus taisyklingai sudeti,kad bent ristusi sakiniai.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Neturiu ant kompo lietuvisku raidziu :(
:x: Tas kai nusišneka 420 *
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

raMa rašė:Neturiu ant kompo lietuvisku raidziu :(
Neįdiegtas lietuviškas raidynas? Neturi Windows'ų cd? Ar tiesiog klaviatūroje lietuviški diakritikai nesužymėti?

Mano kompe irgi nesužymėti, bet juk taip lengva įprasti, jei įdiegtas raidynas!

1 - ą
2 - č
3 - ę
4 - ė
5 - į
6 - š
7 - ų
8 - ū
= - ž

Gali kad ir pieštuku ar flomasteriu užrašyti raides ant mygtukų, arba permatoma lipnia juostele priklijuok popierėlius su atspausdintomis raidėmis. O jei nenori terlioti klaviatūros, užsirašyk ant pirštų (nejuokauju). Per keletą mėnesių persilauši. Pamatysi.
Ir tik nepradėkit čia - "ne į temą pavarei". Nereikia lia-lia. Taip, čia "Trąšos" - "Trąšos" su "ą", jeigu ką.
Moderatorių prašau netrinti šito.
1-ą, 2-č, 3-ę, 4-ė, 5-į, 6-š, 7-ų, 8-ū, =-ž
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Viskas susitvarkiau!! Žodžiu kas dar turite tokių problemų štai sprendimo būdas: start--->run--->intl.cpl--->languages--->details--->add ir viskas :) tik tiek, kad pas mane dabar q-ą, w-ž, [-į, x-ū, ,-č, .-š, /-ę.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

raMa rašė:Viskas susitvarkiau!! Žodžiu kas dar turite tokių problemų štai sprendimo būdas: start--->run--->intl.cpl--->languages--->details--->add ir viskas :) tik tiek, kad pas mane dabar q-ą, w-ž, [-į, x-ū, ,-č, .-š, /-ę.


Arba tiesiai per aplink: Start/Control Panel/Regional and Language Options/Languages/Text services and input languages - Details/Installed services - Add/Add input language - Lithuanian, Keyboard layout/IME - Lithuanian.
Lithuanian IBM ir Lithuanian US (bent jau mano klaviatūrai) netinka.
1-ą, 2-č, 3-ę, 4-ė, 5-į, 6-š, 7-ų, 8-ū, =-ž
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Seni, jau 2:35min. Nelaikas miegot? :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
iwantgrow
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009-03-31, 21:55
Reputacija: 0

Standartinė iwantgrow »

aš iš lietuvių 3 turėjau, tai atleiskit! Ir kada reikia pradėt tręšt? Mano augalai tris kartas atgyveno be be trąšų, bet derlium negaliu pasigirti?
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

brasciai uzsiblokuokit patys save arba bent i tema rasykit..

kokias trasas naudojat augimui/vegetacijai ?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

iwantgrow rašė:aš iš lietuvių 3 turėjau, tai atleiskit! Ir kada reikia pradėt tręšt? Mano augalai tris kartas atgyveno be be trąšų, bet derlium negaliu pasigirti?
Kai praeina daugiau nei pora savaiciu tada gali pradet trest mazom dozem pradzei ir didinant po biski
vaikai nenarkokit vartotiku.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

iwantgrow rašė:aš iš lietuvių 3 turėjau, tai atleiskit! Ir kada reikia pradėt tręšt? Mano augalai tris kartas atgyveno be be trąšų, bet derlium negaliu pasigirti?
Nemeluok, kai nori, labai gražiai rašai. Būk malonus, pasistenk sakinius pradėt iš didžiosios raidės ir kablelius bei taškus sudėt, kad būtų galimą mintį pagaut.
BOB - Bombs Over Bagdad!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

labai teisingai pasakyta legalaus!as naudoju b-cuz stimulator saknu!kuri galima naudoti jau nuo pirmos savaites praktiskai!pirmoji doze 1l.vandenio prasideda nuo 1,5ml dozes tai as ta 1,5 per puse galima sakyti dalinu,nors seip zemese yra pakankamai mineralu tad nedarykite skubiu sprendimu pradedant tresti augalus anksti!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą