Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Mano tai antras auginimas tai kaskaip bijau prisizaisti kad nenuskriausciau mergaiciu,tai atsargei viska darau 8)
Northern Light in my box :)
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

Princas rašė:Mano tai antras auginimas tai kaskaip bijau prisizaisti kad nenuskriausciau mergaiciu,tai atsargei viska darau 8)
Pas mane pirmas auginimas, irgi viskas atasargiai darau, uzkarto dvigubom dozem nedejau, pripratinau nuo trupucio iki pustrecio saukstelio situ trasu kur minejau ;)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Princas rašė:As nusipirkau kaip Martynas patare Agronom 9-3-3 vegetaciniam laikotarpiui , kaina apie 7 litai o mano dvi mergaites labai megsta jas, labai veslios spalva tamsiai zalia atrodo ispudingai bent jau man kaip dideli braskiu krumai :D :D
http://www.seklos.lt/index.php?id=96
O zydejimui tai turiu Schultz nusipirkes 10-15-10 ziuresim po 2 savaiteliu kai pradesiu zydinti :)
O kas as sakiau :D Pas mane tas pats buvo, per 2men uzaugo 1.6m. aukscio krumai 8) Svarbiausias dalykas, kad tas trasa ne intere ar dar kur radau, o tarp mamos sodininkystes reikmenu.
Ahasferas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-05-06, 19:23
Reputacija: 0

Standartinė Ahasferas »

Sveiki.

Susiieskojau trasu vegetacijai, tik nesu tikras kurias imti. Padekit issirinkti:

* "Substral" universalus NPK- 6%;1,3%;5%

* Emolus firmos 18-6-19

Kaip skaiciau supratau kad schultz yra nenugalimas favoritas, tiesa 2 kart brangesnis. Jei zinote koki ju pavyzdi vegetacijai, pasidalinkite, dar geriau jei pasakytumet kur radote vilniuje :)

Regards.


P.S. jau ne i tema, bet schultz 10-54-10(ar kzk panasaus) yra geriausias var. floweringui? girdejau per daug fosforo gali kzkaip nusilpnint augala, jis gali nudegt. Nusisneku?
Level 1
Experience 12/20
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Ahasferas rašė:Sveiki.

Susiieskojau trasu vegetacijai, tik nesu tikras kurias imti. Padekit issirinkti:

* "Substral" universalus NPK- 6%;1,3%;5%

* Emolus firmos 18-6-19

Kaip skaiciau supratau kad schultz yra nenugalimas favoritas, tiesa 2 kart brangesnis. Jei zinote koki ju pavyzdi vegetacijai, pasidalinkite, dar geriau jei pasakytumet kur radote vilniuje :)

Regards.


P.S. jau ne i tema, bet schultz 10-54-10(ar kzk panasaus) yra geriausias var. floweringui? girdejau per daug fosforo gali kzkaip nusilpnint augala, jis gali nudegt. Nusisneku?
Abi neblogos, kaikas sako kad kalis įtakoja bernus, bet pvz Canna trąšos visos su daug kalio. 10-54-10 permažai kalio..
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

Lodzik kodel sakai per mazai kalio 10-54-10 ? kai jau turi merginas ir yra zidejomo laikotarpis tada kalis jau nebera blogai ir kuo daugiau tuom geriau jo? 8/ :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Willdish rašė:Lodzik kodel sakai per mazai kalio 10-54-10 ? kai jau turi merginas ir yra zidejomo laikotarpis tada kalis jau nebera blogai ir kuo daugiau tuom geriau jo? 8/ :)
Kalis niekada nera blogai, tik per daug jo gali itakoti tai, ko tu nenori. O zydejimui kaip tik dar daugiau galima jo naudoti.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

a aisku, nu taip ir maniau :D --==::~~
Ahasferas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-05-06, 19:23
Reputacija: 0

Standartinė Ahasferas »

vyruciai gi pamirsot i klausima atsakyt :)





EDIT: o ne!!!! man klaidas vis metinejo, as refreshinau ir prisipostino. istrint taip suprask tik administratorius gali? Pratrinki pamates. Mea culpa, visko buna
Level 1
Experience 12/20
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Perskaityk šią temą nuo. Visą. Ir nereiks jos šiukšlinti. Kiek galima tą patį per tą patį? Viskas jau surašyta. Ir ne po vieną kartą. Ir kas rašė, tai tikrai nesikartos kelioliktą kartą. O nahui pasiųs tai tikrai. Neužpisk žmonių ir skaityk.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Valmet
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-06-07, 18:01
Reputacija: 0

Standartinė Valmet »

KingBong rašė:
Valmet rašė:
Sigma rašė:Netinkamos jos.
Aisku.o Shultz 10-15-10 - vegetacijai tinka?
Tavo trąšos vegetacijai geros, žydėjimui kitas pirk kur fosforo daug.
O 14-10-25 zydejimui tiktu?
Crossfire..
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

perdaug azoto mazai fosforo [ nuotrauka ]
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė kaya »

skaitykit visa tema , trasu kataloga , siaip dar i koki sodininku saita nueikit pasiskaityit patys , jau net mane pradeda nervint i savaite po 1 po 2 genius atsiranda kurie klausineja to paties pastoviai. taip sis forumas ir nepatobules , nes vis tie patys klausimai ir t.t.
peace, tai tik mano nuomone , bet tinginiu nemegsta niekas =]
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

Valmet rašė:
KingBong rašė:
Valmet rašė: Aisku.o Shultz 10-15-10 - vegetacijai tinka?
Tavo trąšos vegetacijai geros, žydėjimui kitas pirk kur fosforo daug.
O 14-10-25 zydejimui tiktu?
Man atrodo aiškiai pasakiau, pirk kur fosforo daug. :D O tu apsisukęs vėl betkokias trąšas išsirinkai. Fosforas- tai (P) (vidurinis skaičiukas). :D ;)
It's just a sweet sweet herb... :x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aha, debilai tik laivą skandina...
BOB - Bombs Over Bagdad!
padekit
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-06-27, 23:37
Reputacija: 0

Standartinė padekit »

pasakykit nuo keliu dienu jau reik laistyti su trasom? aciu
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Standartinė KGBkid »

padekit rašė:pasakykit nuo keliu dienu jau reik laistyti su trasom? ačiū
Netingėk ir atgal praversk kelis puslapius...

Manau, kad neanksčiau kaip po 3-4 sav. Ir tai reikėtų naudoti mažesnius kiekius nei parašyta ant trąšų įpakavimo. O tik palaipsniui didint iki nurodytų skaičių.

Pataisykit jei klystų. :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

as dariau taip nuo 3 saw, 2/3 dozes kazkur ir palaipsniui kylam. kita auginima darysiu nuo 2 saw ir pradesiu mazdaug 1/4-1/3 dozes
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė kaya »

pradeti laistyti galima manau nuo tada nuo kada pats nuspresi tik nereikia padauginti ;)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

nu seip jo, bet tai logiskiausiai yra kiek galima anksciau ir kad tada jau butu saugu laistyt.
nes jej nuspresi palaistyt 4-5 dienu augaliuka su trasom tai speju jis iskart atkris. bet as tik speju :!:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Rašyti atsakymą