Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Ne tikrai nenaudojau, ir negirdėjau, kad kas nors būtų. Čia grynai mano išvada, atsiradusi suplakus turimas teorines žinias. Apskritai netikiu, kad tų hormonų panaudojimas kaip nors stebuklingai pakeistų derlių ar kokybę.
Tęsiam išvadų kūrimą: gali būti, kad tose pačiose žiedadulkėse yra kitų cheminių junginių stabdančių augimą. Negaliu pasakyti, reiktų giliau pasidomėt.
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

aiskumas :)
O gal esi pasidomejas, arba zinai is praktikos kaip pastabdyti zaliosios mases augima, ir bambliu tysima ?, nes kazkaip taip gavosi, kad nebera kur apsvietima kelti, o kad sulystu virsuneles i lempas nesinori :), naudoju kaip ir Tu Shultz'o 10-60-10 geri ( sutapimas ) :), bet ten truputi per daug azoto, todel bijau kad dar per ta perioda floweringo paugeti gali nemazai.. Kaip isspresti sita beda ? :) dekui is anksto :] ,
liau :)
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

10-60-10 per daug azoto? Anaiptol. Šita formulė kaip tik žydėjimui. O vegetacijai azoto sakyčiau netgi per mažai.
Ar augalas paūgės žydėjimo metu priklauso nuo veislės, manyčiau. Pvz. mano SuperSkunk beveik visiškai nustoja augti į viršų kai atsiranda žiedai. Daugelis rekomenduoja pereiti prie 12/12 kai augalas pasiekia 2/3 numatyto savo ūgio, taigi augimas žydėjimo metu atrodo neišvengimas. Nežinau - gal nukirpk kokius 10 cm ir pasidaryk klonų.
Beje, ar jau aiški tavo augalėlio lytis? Galėtum nuotraukų padaryt?
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

hmz, matai mano augaleliai buvo auginami ant 24h apsvietimo , zodziu kiaura para, ir taip mutavo, kad net nekarpiau, uzteko vieno karto virsunele nukirpti :), bet vat per menesi laiko uzaugo 120 - 130 cm didumo :) rusis White Rino procentais 50 ant 50 satyvos ir indikos..tai as nezinau net kiek ten dar tas krumas man augs..bet noretusi, kad sustotu...nes jau limitas ryskiai virsytas :)
Kas liecia klonus tai as labai abejoju ar man juos pavyktu padaryti, nes 24h apsvietimo jiems reiketu, kad galetu vel pradeti augti zalioji mase ? ar as teisingai suprantu ? :)
Beje dar vienas idomus dalykas kuris man nutiko, tai kad po menesio laiko augimo pasirode ziedai , kai apsvietimas buvo 24 h per para..kazkokia mistika, gal tu Solvent gali paaiskinti kaip gali augalas pradeti zydeti tokiom salygom :)? ?Juk kiek zinau tai butinas tamsos metas, kad tai ivyktu..bet ..gavosi kazkokia fenomalija :)
liau :)
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Tikra fenomalija

Standartinė solvent »

Jei veislė White Rhino, nebuvo jokių tamsos periodų ir atsirado žiedų, tai tikrai - tinkamiausias žodis tam apibūdinti yra FENOMALIJA :).
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

:) tai va butent :), turbut augalai isprotejo is to kaifo :]
liau :)
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

tik va laimej , kad visos mergaites :), nors turbut kitaip ir negalejo buti :), hmz, reiks jauciu nukarpyti virsuneles pacias, nes kiek zinau kad lasteliu gaminamieji audiniai yra paciose virsunese kas liecia mano cituacija..Laikas parodys..ar padariau gerai :)
liau :)
koshe
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2005-02-01, 00:52
Reputacija: 0

Standartinė koshe »

dabar dar gal kiek per anksti tvirtint kad visos mergickos. stebek atidziai ta fenomena, nes didele tikymybe, kad gali pasitaikyt ir hermafroditu, kurie manau visai nepageidautini.
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

:) na dekui Dievams , bet lyg ir ne hermiai, nes as juos is karto atskiriu:) labai aiskiai matytis pradeda..hermiai dazniausia buna tik tada kai negerai suzaidi su apsvietimo rezimu..arba netycia dingstant elektros srovei ( stresavus augalus)
liau :)
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

Dar vienas mano pastebejimas kuris pravers kazkam: pamacius , ant augalu augancius vyr. ziedus nepulkime i panika ir neskubekime mesti i siuksliu deze augintiniu, o atidzei nurinkite ziedus ir gausiau patreskite trasomis turinciomis daugiau fosforo, tokiu atveju augalai turetu atsigauti ir subrandinti tikrai neprastos kokybes derliu :) ,
Nes va man toks atvejis buvo ir labai buvau sunerimes, taciau kaip nekeista viska labai puikiai pavyko sukontroliuoti... ;)
liau :)
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

Skunkis rašė:Dar vienas mano pastebejimas kuris pravers kazkam: pamacius , ant augalu augancius vyr. ziedus nepulkime i panika ir neskubekime mesti i siuksliu deze augintiniu, o atidzei nurinkite ziedus ir gausiau patreskite trasomis turinciomis daugiau fosforo, tokiu atveju augalai turetu atsigauti ir subrandinti tikrai neprastos kokybes derliu :) ,
Nes va man toks atvejis buvo ir labai buvau sunerimes, taciau kaip nekeista viska labai puikiai pavyko sukontroliuoti... ;)
nori pasakyti kad issivyste berniukas ir tu jo ziedus nulupai ,davei augaluj trasu ir pavirto mergaite? :D :D :D :D
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

:) taip ir pagalvojau, kad kas nors gali nesuprasti :), nes biski klaidingai parasiau..Cia buvo kalbama apie hermius..Jei ankstyvoj stadijoj kai mergaites tik pradeda auginti ziedus - atsiranda berniuku ziedu , juos butent juos pasalinus ( daznai jie buna tik pazastyse ) ir davus trasu , galima tiketis, kad visai neblogas derlius bus.Priesingai jei jau mergaites subrendusios t.y ir ant ju atsiras berniuku , tai jau tikrai neisrinksi is ziedu ir bus sustabdoma thc dervos issiskyrimas, todel kokybe labai sumazes. :/
liau :)
joint4fun
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2005-02-15, 01:36
Reputacija: 0

Standartinė joint4fun »

Dabar noreciau suzinoti truputi :)
kurias apsimokiau pirkt trasas sausas ar skystas? na tarkim Shultz yra ir tu ir tu?
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

man atorodo jokio skirtumo.. Pirkau sausas nes man ju formole labiau patiko... Pvz Shultz sausos lb greit istirpsta..
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

Shultz'o sausos labai neblogos :), o va man labai idomu kiek dozuojat tu rashu ? :), ten ant pakelio parasyta tai tikrai juokingai mazi kiekiai...O jus kaip ? ( cia butu apie trasas 10-60-10 Shultz)
As asmeniskai tai isbandziau didesni kieki ( 1 litrui - 2 aukstukai ) , nes pastebejau, kad perdozavimo su jomis nepadarysi :)
liau :)
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Perdozuot Shultz gal ir neperdozuosi, bet nežinau ar reikia tom trąšom kimšti. Jau kaip ant pakelio užrašyta, tai taip ir naudoju. Tiesa pasakius pirmas 2,5 sav. iš viso jokių trąšų neduodu. Paskui pusę dozės, pamažu pakeliu iki pilnos ir į žydėjimo pabaigą (3-2 sav) vėl - jokių trąšų. Manau geriau palaukti pirmųjų trūkumo požymių, nei vėliau bandyt išgelbėt pertręštą augalą. Trūkumą labai lengvai galima ištaisyti, perdozavimo - ne.
Paskutinį kartą redagavo solvent 2005-02-19, 17:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
I am the politician
and I decide your fate!
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

kas tiesa tas ne melas:), bet as eksperimentuoju kartais:), tai pamaciau, jog gaves daugiau rasu augalas isskiria didesni kieki krsitalu ir kokybe pagerejo dvigubai, negu, kad anksciau tresdavau pagal numatytas taisykles.
liau :)
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

A, eksperimentai kitas dalykas - galima bandyt viską, o po to nepamiršt parašyt čia ir pranešt rezultatų ir išvadų.

P.S. Jei būtų daugiau tokių eksperimentatorių, gal naujas thread'as susikurtų? Apie eksperimentus. Ribų praktiškai nėra - nuo fotorežimo "turbinimo" iki "šėrimo" augalo visokiais vitaminais bei elektros šokais?
Paskutinį kartą redagavo solvent 2005-02-24, 08:02. Iš viso redaguota 1 kartą.
I am the politician
and I decide your fate!
Skunkis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-03-19, 23:56
Reputacija: 0

Standartinė Skunkis »

Taip taip nebijokit visi experimentuoti :). Solvent, gal gali pasigirti kokiu nors savo experimentu ?, ar tu ju nepropoguoji ?
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Nezinau ar cia "eksperimento" pasekmes ar ne bet... beveik dvi savaites tresiu Shultz 20-30-20 ir purskiu ~1/4 normos (kasdien). Pradejo ziedai lyst prie 18/6... Kaikurui plaukeliai jau ~1cm :) Augalam 60 dienu. Tiesa..dar pas vyra nustojo bambliai augt.:)
Rašyti atsakymą