Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Shakke
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2014-06-29, 19:09
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Shakke »

Įspūdingas atsakymas. Kuris vegentacijai bei žydėjimui ir taip aišku, ne veltui juos abu paminėjau. Man dozavimas įdomu, o ten tik rašoma, jog skiedimą daryti 4ml su 1 litru. Bet kiek ml trašų koncentrato, nepriklausomai nuo vandens tūrio, turi gauti augalas ir nebeaišku, atsižvelgiant į tai, jog kalnalapėms reikia dvigubai mažiau trašų. Taip pat aktualu koks periodiškumas :)
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Sunhump »

[ nuotrauka ] va nupirkau toki rinkini, bandysim ateinanti sezona :)
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė markyzaskarabasas »

alexis rašė:grow vegetacijai, o bloom flowering, o koks skirtumas kiek augalu,juk pili vandeni litrais taip ir matuok
Grow reikia pilti nuo prazdzios iki galo tai maistas, jame subalansuotas NPK augimui o kaip 12/12 padedi dedi biobloom ir top max jame maisto nera tik stimuliantai
veg stage 18/6 20-40ml 10l vandens .pradek nuo 2ml per litras ir diding kaip augalas stipres ,po perjungimo i 12/12 po antros dienos pradek pilt ir biobloom po keliu dienu dar ir top max jei £ leidzia jei ne uzteks biobloom 30-50ml per 10l vel gi pradek nuo 3ml per 1l ir diding iki 50ml per 10l ,jei nori kad dar labiaus pasipustu pilk fosforo papildu per 3 paskutines savaites ispus ziedus dar daugiau :) su biobizz ant zemiu geriausia pradedanciam :)
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Trąšos

Standartinė Supreme »

Kam teko naudoti biobizz grow/bloom papildus?:) Man pradėjus dienorašti nemažai susilaukiau neigiamos nuomonės apie juos, vis kažkam atsitikdavo nelaimių jas naudojant. Kaip kitiems, galit pasidalinti patirtimi naudojant biobizz? Kas kelintą laistymą laistot ar galima kiekvieną kartą laistyti, kokiais kiekiais ir pan.? Manau daug kam aktualus klausimas būtų
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė markyzaskarabasas »

Supreme rašė:Kam teko naudoti biobizz grow/bloom papildus?:) Man pradėjus dienorašti nemažai susilaukiau neigiamos nuomonės apie juos, vis kažkam atsitikdavo nelaimių jas naudojant. Kaip kitiems, galit pasidalinti patirtimi naudojant biobizz? Kas kelintą laistymą laistot ar galima kiekvieną kartą laistyti, kokiais kiekiais ir pan.? Manau daug kam aktualus klausimas būtų
as naudojau ir naudoju dar kaikur , biobizz yra bio maistas biobloom stimuletorius zydejimo. kadangi jie bio biobloom netu NPK elementu (azotas ,fosforas,kalcis) situ tryju elementu reikia augalui augti ir zydeti.
Biobizz biogrow puikus naturalus organinis bio produktas puikiai subalansuotas ji reikia duoti nuo pradzios iki galo ,Jeigu zemes ne specialios (pvz biobizz allgrow)jos kogero netures savyje trasu pradziai ,nes allmix zemeje yra subalansuotas mix ir ph 6.5 nustatytas su perlito granulem ,man niekados nebuvo problemu jei naudojau sitas zemes su biobizz .spec zemes yra sterilizuotos dar beto.gali buti kad jusu naudojamom zemem jis netinka kazko per daug gal gal per mazai sunku pasakyt .
Biobizz grow maistas veg stadijoj kaip saknu jau daug 2ml (vienam litrui vandens)pirma savaite ,antra 3ml ,trecia jau 4ml ir iki pabaigos tiek pat, kadangi jis bio perdozavimas nebuna baisus nes bio augalas paiima tiek kiek reikia aisku nukencia saknys jei labai per daug jas gali nudeginti ,cia kaip kaime meslas is tvarto jei esate tai mate as jau virs 40 esu tai mezes tvarta ne karta :D ,Mineralines trasos veikia kitaip.
Biobloom galim sakyti tai bazinis papildas kai prasideda zydejimas, bet jeme nera jokio maisto NPK todel reikia naudoti kartu su biogrow ,4ml nuo pirmos iki paskutines zydejimo savaites reikia naudoti .
Top max zydejimo stimuliatorius 3ml nuo pirmos zydejimo savaites iki galo
Mano manymu jusu problemos ne trasose ,nepamirskite kad Biobizz bio grow ir bloom gerokai numusa rugstinguma vandens todel matuoti butina poto kaip supilat visas trasas ir stimuliatorius ,vandens rugstingumas nepakis jei vandeni is krano palaikysite 48 val jo rugstingumas nusistovi ir tik mazas % poto kinta priklausant kokia temperatura vandens .
Jau greitai bus mano parduotuve pajungta hydroponics4you.lt galesite saugiai isigyti visu geru dalyku anonimiskai saugiai apie tai veliau :)
iki :)
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Trąšos

Standartinė Supreme »

Ar gali peržvelgt mano dienorašti ir galbūt patarti kas yra negerai? Nes vienas augalas kažko pakeitęs spalvą ir nerandu problemos. Aš duodavau iki šiol 1,5/1,5l biogrow ir paskutinį kartą 2ml/1,5l vienam augalui. Duodu trašų kiekvieną laistymą, o laistau kas 4 dienas. Niekaip nerandu problemos... Vanduo nusistovėjimui paliktas būna bent 48val. ir laistoma growbox'o temperatūros vandeniu. Nepagaunu kas negerai...
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė markyzaskarabasas »

Supreme rašė:Ar gali peržvelgt mano dienorašti ir galbūt patarti kas yra negerai? Nes vienas augalas kažko pakeitęs spalvą ir nerandu problemos. Aš duodavau iki šiol 1,5/1,5l biogrow ir paskutinį kartą 2ml/1,5l vienam augalui. Duodu trašų kiekvieną laistymą, o laistau kas 4 dienas. Niekaip nerandu problemos... Vanduo nusistovėjimui paliktas būna bent 48val. ir laistoma growbox'o temperatūros vandeniu. Nepagaunu kas negerai...
Vakare uzmesiu aki paziuresim ok :)
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė brownas »

sveiki,
kadangi cia daug puslapiu prirasyta ir ilgai truktu viska perskaityti bei rasti norima info. tai parsau supratimo ir pagalbos is jusu :)
renkuosi maista augaliukams ir nelabai nusimanau sitoje srityje taigi vegeracijai galvoju maitinti augaliukus tokiomis trasomis:
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Zydejimui:
[ nuotrauka ]
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė markyzaskarabasas »

brownas rašė:sveiki,
kadangi cia daug puslapiu prirasyta ir ilgai truktu viska perskaityti bei rasti norima info. tai parsau supratimo ir pagalbos is jusu :)
renkuosi maista augaliukams ir nelabai nusimanau sitoje srityje taigi vegeracijai galvoju maitinti augaliukus tokiomis trasomis:
[ Paveikslėlis ]
[ Paveikslėlis ]
Zydejimui:
[ Paveikslėlis ]
As kartais nepagaunu zmoniu logikos ,dviratis jau seniai israstas ir kokybiskai vairuojamas ,kam rizikuoti pradziamoksliui su (ATSIPRASYSIU )pigiu Kinietisku dviraciu ,nebent esi kaip as tik megejas experementuotojas ,mano visas gyvenimas yra experimentas :)as toks zmogus todel isukiai mano gyvenimo dalis!
Man labai liudna skaityt poto postus kaip zmones stengesi is visos sirdies bet nieko gero is to nesigauna ,jei jau experementuosi tai bent kopijuok pradziai kol ykasi ta kasni kuris sunkiai ykandamas ,cia tik draugiskass patarimas !
Su Pagarba
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė brownas »

markyzaskarabasas rašė:
brownas rašė:sveiki,
kadangi cia daug puslapiu prirasyta ir ilgai truktu viska perskaityti bei rasti norima info. tai parsau supratimo ir pagalbos is jusu :)
renkuosi maista augaliukams ir nelabai nusimanau sitoje srityje taigi vegeracijai galvoju maitinti augaliukus tokiomis trasomis:
[ Paveikslėlis ]
[ Paveikslėlis ]
Zydejimui:
[ Paveikslėlis ]
As kartais nepagaunu zmoniu logikos ,dviratis jau seniai israstas ir kokybiskai vairuojamas ,kam rizikuoti pradziamoksliui su (ATSIPRASYSIU )pigiu Kinietisku dviraciu ,nebent esi kaip as tik megejas experementuotojas ,mano visas gyvenimas yra experimentas :)as toks zmogus todel isukiai mano gyvenimo dalis!
Man labai liudna skaityt poto postus kaip zmones stengesi is visos sirdies bet nieko gero is to nesigauna ,jei jau experementuosi tai bent kopijuok pradziai kol ykasi ta kasni kuris sunkiai ykandamas ,cia tik draugiskass patarimas !
Su Pagarba
Esu jau mynes sita dviratuka ir visai neblogai riedejo. Bet kadangi tai buvo pirmas vazimas tai visi mano veiksmai buvo kopijuoti pagal galimybes. Dabar kai zinau pagrindus norisi tobulinti igudzius ir gilinti zinias :) beje kas sake kad negaliu nugriuti bevazuojant?
Na nesiveliant i teisybes irodinejimus, tiesiog reikia jog pasakytu savo nuomone apie sias trasas :)
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė markyzaskarabasas »

brownas rašė:
markyzaskarabasas rašė:
brownas rašė:sveiki,
kadangi cia daug puslapiu prirasyta ir ilgai truktu viska perskaityti bei rasti norima info. tai parsau supratimo ir pagalbos is jusu :)
renkuosi maista augaliukams ir nelabai nusimanau sitoje srityje taigi vegeracijai galvoju maitinti augaliukus tokiomis trasomis:
[ Paveikslėlis ]
[ Paveikslėlis ]
Zydejimui:
[ Paveikslėlis ]
As kartais nepagaunu zmoniu logikos ,dviratis jau seniai israstas ir kokybiskai vairuojamas ,kam rizikuoti pradziamoksliui su (ATSIPRASYSIU )pigiu Kinietisku dviraciu ,nebent esi kaip as tik megejas experementuotojas ,mano visas gyvenimas yra experimentas :)as toks zmogus todel isukiai mano gyvenimo dalis!
Man labai liudna skaityt poto postus kaip zmones stengesi is visos sirdies bet nieko gero is to nesigauna ,jei jau experementuosi tai bent kopijuok pradziai kol ykasi ta kasni kuris sunkiai ykandamas ,cia tik draugiskass patarimas !
Su Pagarba
Esu jau mynes sita dviratuka ir visai neblogai riedejo. Bet kadangi tai buvo pirmas vazimas tai visi mano veiksmai buvo kopijuoti pagal galimybes. Dabar kai zinau pagrindus norisi tobulinti igudzius ir gilinti zinias :) beje kas sake kad negaliu nugriuti bevazuojant?
Na nesiveliant i teisybes irodinejimus, tiesiog reikia jog pasakytu savo nuomone apie sias trasas :)
Nenaudojau negaliu atsakyt :)
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

Ar uztenka vien pelenu kaip trasu (jeigu substratas rugstus)?

following question: Ar pelenai butinai turi buti is augalu, ar galima bet kokiu malku pelenus naudoti ir panasiai?

Uzsiaugini kanapiu, jas sudegini, pelenus naudoji kaip trasa naujiem augalam "cycle of life".
armonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2014-10-12, 22:57
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė armonas »

Gal kas naudojot is cannos trasas ? domintu tik baze zydejimui ir vegetavimui.Siuo metu su biobizz,noretusi isbandyt kazka naujo.
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė markyzaskarabasas »

armonas rašė:Gal kas naudojot is cannos trasas ? domintu tik baze zydejimui ir vegetavimui.Siuo metu su biobizz,noretusi isbandyt kazka naujo.
Taip naudojom , iki Gowd trasu pasirodymo naudojau Canna ,geros mineralines trasos, labai paprasta naudoti,Kiek supratau zemese klausimas buvo tai Vegetavimo terminui http://hydroponics4you.lt/nutrient-solu ... terra-vega
Zydejimo terminui
http://hydroponics4you.lt/nutrient-solu ... rra-flores
zinoma yra ir priedu tokiu kaip saknu vystimosi ir zydejimo stimuliatoriai ,siaip geros patikrintos trasos :)
Pagarbiai
Markyzas
armonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2014-10-12, 22:57
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė armonas »

markyzaskarabasas rašė:
armonas rašė:Gal kas naudojot is cannos trasas ? domintu tik baze zydejimui ir vegetavimui.Siuo metu su biobizz,noretusi isbandyt kazka naujo.
Taip naudojom , iki Gowd trasu pasirodymo naudojau Canna ,geros mineralines trasos, labai paprasta naudoti,Kiek supratau zemese klausimas buvo tai Vegetavimo terminui http://hydroponics4you.lt/nutrient-solu ... terra-vega
Zydejimo terminui
http://hydroponics4you.lt/nutrient-solu ... rra-flores
zinoma yra ir priedu tokiu kaip saknu vystimosi ir zydejimo stimuliatoriai ,siaip geros patikrintos trasos :)
Pagarbiai
Markyzas
Puiku,o per kiek laiko atvyktu i lietuva ?
armonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2014-10-12, 22:57
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė armonas »

zodziu turiu biobizz root trasu,dabar mano daigeliui viena diena gyvenimo,kada butu tinkamiausias laikas duoti ? manau po kokios savaites ? :)
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė markyzaskarabasas »

armonas rašė:zodziu turiu biobizz root trasu,dabar mano daigeliui viena diena gyvenimo,kada butu tinkamiausias laikas duoti ? manau po kokios savaites ? :)
1ml 1l jau gali sumaisyt ir su purkstuvu apipursikenet ,ir tokiu kiekiu gali maitint po savaites 2ml 1l :)
Trasos butu kovo 2-4 dienomis :) kadangi cia forumas ,tai visais klausimais del prekiu i maila parduotuves rasyk :)
armonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2014-10-12, 22:57
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė armonas »

markyzaskarabasas rašė:
armonas rašė:zodziu turiu biobizz root trasu,dabar mano daigeliui viena diena gyvenimo,kada butu tinkamiausias laikas duoti ? manau po kokios savaites ? :)
1ml 1l jau gali sumaisyt ir su purkstuvu apipursikenet ,ir tokiu kiekiu gali maitint po savaites 2ml 1l :)
Trasos butu kovo 2-4 dienomis :) kadangi cia forumas ,tai visais klausimais del prekiu i maila parduotuves rasyk :)
Ok susisieksim.O su tais daigeliais tai viena karta naudojau roota irgi nuo pradzios tai kazkaip augimas apstojo kaip tik,toks vaizdas,kad susikoncentruoja ties saknim ir stiebo vystimusi,o stiebelis toks storas o lapai mazi,gal ventikai per stipriai pute net nezinau.
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė vagydarnuor »

Ka manot apie organine trasa Arklio Meslas? Kaip juo tresti, kiek , ar imaisyti i soila t.t aciu!
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: Trąšos

Standartinė justyu »

Arklio mesla daugiausiai naudoja kaip apsildinimo priemone outdoore, iskasa duobute ideda arklio meslo, uzkasa zemem, uzpila vandens ir ten toj vietoj sodina. Arba bandyk skiesti vandeniu ir daryti rauga. Siaip tresimui geriausiai Vistu meslas. Is temos apie pamidorus

Ph – 7,5 - 8,5 ; N – 12762mg/kg ; P – 3984mg/kg ; K – 20076mg/kg
Rašyti atsakymą