Nuotrauka Nuotrauka

Lietuviskosios kanapes

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Needls
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-06-27, 19:09
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Needls »

BongMachine rašė:
coffesin rašė:Kiek Lietuvoje yra lietuviškų kanapių? Žinau Lt sativa (2,5+ m. ūgio krūmai) ir Lt ruderalis (nedidukai patvoriniai augalai). Bet dar mačiau tokių idomių aparatų. Ūgis apie metras, gal 1.20m. Tik vienas stiebas su lapais ir žiedais, priešingai nei Lt sativa, kuri būna labai plati, belekiek šakų.
Tai kiek išvis ir kokių rūšių laukinių galima aptikti Lietuvoje?
Tai gal čia skiriasi nuo vietos auginimo, salygu, siaip fenotipai skirtnigi? bbz

Yra teke matyti sleni kanapeliu lietuviskuju velyva rudeni, tai jos tokios lipnios lipnios buvo, neperauksciausios, nezinia ar siekdavo po 2 metrus,vaizdas ziauriai grazus ir daug skirtingu kiek! vienos su violetiniais ziedais, kitos su zaliais, bet lapai violetiniai, kitos isvis geltonos, dar kitos rudos ir t.t. nors auga visos vienoj vietoj...mistika
Genai ponas bongmachine, genai :)
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė coffesin »

Kokie genai?
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Legalize it! »

hemo2...........
Creep
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-07-26, 16:27
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Creep »

Sveiki,stai radom pora augaleliu soduose,mazdaug 2m aukscio,atrodo lyg ir lietuviska bet,paziurekite i foto - http://img835.imageshack.us/i/20100825029.jpg/ http://img830.imageshack.us/i/20100825032.jpg/ ka manote? labai idomiai atrodo :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė DarNe »

va blet kas nupyzdino mano galvas!!!!
juokauju : D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė putejas »

lietuviška gražulė :}
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė FisH3r »

Žiedai nesubrende :/ šiaip gražūs :)
O pas mane nuosavų namų rajone toks dalykėlis auga, ryte išeinu kavos į balkoną atsigerti, cigaretė dantyse, atsipalaidavęs, apžiūrinėju grąžų dangų, rūką ir mano akys sustoja ties vienu objektu ,kūnas peršalo ;D bėgu į kambarį pasiimti žiūronų ,akurat pas kaimyną auga gražutė Virš dviejų metrų ,žiedų dafiga, laukiu nesulaukiu rugsėjo kai galėsiu nemandagiai nuniokot pora viršūnių, galvojau ,kad lietuviška mūsų gražuolė auga, bet pagalvojau aplinkybes, kad auga darže, prie krapų ,neišravėta ir pnš. tai manau buvo pasodinta ir tikrai gražiai atrodo ;) piestelės jau įsivažiavusios ,pradeda bręsti (kiek per žiūronus matau) :D tikiuosi planas chuliganas pavyks kokią naktelę pasišviečiant telefonu ;DD ,nes visa išrausiu tikrai manau ,kad patsebės. Gal ir neestetiška ,bet savo Staff baigiau, norisi dūmų savaitgaliui, žiemai, bet vat neapsiskaičiavau ir baigiau ankščiau laiko, gerokai ankščiau laiko. O jeigu nusiskinčiau žiedą ,piestelėms dar nespėjus išskirti max THC (rudos piestelės) ,o nuskinčiau joms esant baltoms, ar būtu įmanoma pabongint? ar tas pats kaip pienes rūkyt (jokio efekto) :D
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė GanjaGoblin »

FisH3r rašė:Žiedai nesubrende :/ šiaip gražūs :)
O pas mane nuosavų namų rajone toks dalykėlis auga, ryte išeinu kavos į balkoną atsigerti, cigaretė dantyse, atsipalaidavęs, apžiūrinėju grąžų dangų, rūką ir mano akys sustoja ties vienu objektu ,kūnas peršalo ;D bėgu į kambarį pasiimti žiūronų ,akurat pas kaimyną auga gražutė Virš dviejų metrų ,žiedų dafiga, laukiu nesulaukiu rugsėjo kai galėsiu nemandagiai nuniokot pora viršūnių, galvojau ,kad lietuviška mūsų gražuolė auga, bet pagalvojau aplinkybes, kad auga darže, prie krapų ,neišravėta ir pnš. tai manau buvo pasodinta ir tikrai gražiai atrodo ;) piestelės jau įsivažiavusios ,pradeda bręsti (kiek per žiūronus matau) :D tikiuosi planas chuliganas pavyks kokią naktelę pasišviečiant telefonu ;DD ,nes visa išrausiu tikrai manau ,kad patsebės. Gal ir neestetiška ,bet savo Staff baigiau, norisi dūmų savaitgaliui, žiemai, bet vat neapsiskaičiavau ir baigiau ankščiau laiko, gerokai ankščiau laiko. O jeigu nusiskinčiau žiedą ,piestelėms dar nespėjus išskirti max THC (rudos piestelės) ,o nuskinčiau joms esant baltoms, ar būtu įmanoma pabongint? ar tas pats kaip pienes rūkyt (jokio efekto) :D
Aš tai magike pas kaimyna mašinoi užmačiau tai galvoju išsilupt tik nžn ar čia langa daužt, ar su atsuktuvu kaip, gal gali patart? :|? Ir gal kam reikia mago? $) Nes labai parukyt noriu, pats augint tingiu, pardaves pasiautečiau biški. H|
Man galvoi negerai....
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė FisH3r »

Tai gal daužk ,nes su atsuktuvu nemanau ar įmanoma, o tai palauk kas kalba apie pardavinėjima ir viso augalo rovimą, pas jį sužydės apie pusė kilogramo, mažiau truputėli tai ar aš negaliu nusiskinti kelių viršūnių augančiu pas kažkokia močiutę :D
Hmm, ko pats neauginu, jau užsiauginau LLR antrą ,bet jau išseko vaisiai ;/ Turiu sėklų ir pnš. Bet kur tu mažas patarsi man auginti kai termometras lauke rodo +15C ,o inside nepakankamai šviesos?
Iš sodų skinant argi ne tas pats? Ir pats labiau kaip vaikas pašnekėjai jog px tau viskas yra, negu aš.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Smoking Barrels »

GanjaGoblin rašė:
FisH3r rašė:Žiedai nesubrende :/ šiaip gražūs :)
O pas mane nuosavų namų rajone toks dalykėlis auga, ryte išeinu kavos į balkoną atsigerti, cigaretė dantyse, atsipalaidavęs, apžiūrinėju grąžų dangų, rūką ir mano akys sustoja ties vienu objektu ,kūnas peršalo ;D bėgu į kambarį pasiimti žiūronų ,akurat pas kaimyną auga gražutė Virš dviejų metrų ,žiedų dafiga, laukiu nesulaukiu rugsėjo kai galėsiu nemandagiai nuniokot pora viršūnių, galvojau ,kad lietuviška mūsų gražuolė auga, bet pagalvojau aplinkybes, kad auga darže, prie krapų ,neišravėta ir pnš. tai manau buvo pasodinta ir tikrai gražiai atrodo ;) piestelės jau įsivažiavusios ,pradeda bręsti (kiek per žiūronus matau) :D tikiuosi planas chuliganas pavyks kokią naktelę pasišviečiant telefonu ;DD ,nes visa išrausiu tikrai manau ,kad patsebės. Gal ir neestetiška ,bet savo Staff baigiau, norisi dūmų savaitgaliui, žiemai, bet vat neapsiskaičiavau ir baigiau ankščiau laiko, gerokai ankščiau laiko. O jeigu nusiskinčiau žiedą ,piestelėms dar nespėjus išskirti max THC (rudos piestelės) ,o nuskinčiau joms esant baltoms, ar būtu įmanoma pabongint? ar tas pats kaip pienes rūkyt (jokio efekto) :D
Aš tai magike pas kaimyna mašinoi užmačiau tai galvoju išsilupt tik nžn ar čia langa daužt, ar su atsuktuvu kaip, gal gali patart? :|? Ir gal kam reikia mago? $) Nes labai parukyt noriu, pats augint tingiu, pardaves pasiautečiau biški. H|
musk su automobiline zvake, girdejau slopina stiklo duzio garsa.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė putejas »

Vagie, kepurė dega!
Auginkit, o ne švarinkit svetimas daržines.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė PositiveVibe »

O kaip jaustumėtės jei jūsų augalus koks urodas naktį nuknistų? :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Legalize it! »

O kaip jus pasielgtumet jei pamatytumet sitoki wjuwa?!
Daugiau nei puse stobaliai nupistu wisa augala, dar gerai kad zmogus tik pora galvuciu nori...
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė PositiveVibe »

Na, man sąžinė neleistų vogti svetimo augalo :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Legalize it! »

Positive tai siulau tau eit i seima.. jei kalbi nuosirdziai..
Nes kaip tik nesenai isitikinau kokie zmones yra ..... :E
http://www.youtube.com/watch?v=5nZRXUaq ... re=related
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė FisH3r »

Och tu blemba muzikytė 8| žudyt norisi 8|
O dėl to augalo žiūriu didelė dilema čia visiems ,Legalize nuoširdžiai neapsimetinėdamas kažkokiu tai dievaičiu pasakė teisingai, magė yra magė, nuosavybė, tai jau būtu nusikaltimas yra visiškai skirtingi dalykai, jūs čia iš sodų pyzdinat tai viskas ore, gražios galvos ir pnš. o tai kaip jūs išsivaizduojat jas ten augančias? Ant kelio? O gi tie patys žmonės ten ir augina darželyje ar šiltnamyje soduose, kodėl negalite būti atviri, juk ne prieš policeman stovit ir šlangos neapsimetinėkite, spėju pamatytumėte tokį vaizdą tai tikrai temptumėtes namo. O aš žiedą ,kitą savaitgaliui. Tragedija, tai nereikia satyvos dvimetrinės augint po kitų žmonių balkonais :D tas pats einat namo randat dešimt litų, gal paliksiu, gal kas ras? Nesam tokie šventuoliai kaip kei kurie iš mūsų apsimeta.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė putejas »

klausykit kur 10Lt rasi vidury gatvės, kuri jokiam žmogui nepriklauso, o kur lysti į svetimą daržinę ir ten kapstyti burokus, kuriuos žmogus sodino, bulves ir kanapes. Kažkoks nužmogėjimas. Ot laikai atėjo, kuomet norint padaryti kažką kas ne visai dora randamas bet koks tam pateisinimas. Vagys. Kas liūdniausia, kad ateina ir dar tuom giriasi
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Legalus »

Man atrodo ten pati uzaugo lietuviska kanape ir gincijates del nieko.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė Slow Stone »

Primeskit variantą: FisH3r pamato mano kieme augančią kanapę, ir nakčia ateina pyzdint. Būdamas gana saikingas, nusiskina tik porą šakelių, ir jau lips per tvorą lauk. Bet tuo metu išeina į balkoną kaimynas Legalus, kuriam ko tai nesimiega, ir pamato tamsų FisH3r siluetą besikeberiojantį per tvorą. Kadangi Legalus doras pilietis, puola kviest mentus, kad sučiuptų vagį. Bet atvykę mentai nutaria, kad didžiausias blogietis esu aš, ir prirašo man 50 kirčių lazda...

Ir kodėl niekas nesvarsto dar kito, pozityviausio varianto. Susidraugauk su kaimynu, tada galima dalintis, nereikia vogti.
Jau tai, kad vartojam ir auginam kanapes, visuomenės akyse daro mus nusikaltėliais. Nebūkim dar ir vagys.
O ten greičiausiai iš tikro vietinė kanapė. Bergždžia vagystė būtų.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Lietuviskosios kanapes

Standartinė FisH3r »

Ką ten besusibendrausi ,gyvena viena senyvo amžiaus močiutė, anūkėliai turbūt izdivalkes gamina rizikuodami jos gerove.
Nesakau ,kad tai yra girtinas ar toleruojamas elgesys, bet visi esame žmonės, ir visi turime kažkokių tai silpnybių, aš galbūt esu savanaudis, negalvojantis apie kitus, tai nėra gerai, bet jau aš toks esu, jeigu raščiau telefoną ar kokį kitą vertingą daigtą net nesivarginčiau ieškoti savininko, nesu pakankamai subrendęs ir sąžiningas pilietis, ir manau visi šitame forume nėra pasišvente įstatimams, nes vien tik va ką mes čia auginame, ir ką mes bonginame toli gražu nėra pavizdingas elgesys, bet visi mes esame savanaudžiai ir mums nesvarbus įstatimas ,norime pasigirti draugams ,kad va pats užauginai. Nu parašykite sąžiningai kas elgtusi kitaip ,gal ir lietuviška ten auga, bet tai yra neatsargumas, visi susiduriame su rizika taip atvirai kažką augindami.
Ai net nebesigilinsiu ir nebeaiškinsiu kas gerai kas blogai, kas sąžiningas kas ne.
Nukreipiu temą, THC pradeda išsiskirti pradėjus žydėjimui ar baigiantis žydėjimui kai piestelės pradeda ruduot, ar palei savo norus gali ir žiedą baltom piestelėm kirpti? :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • CBD kanapės legalios?
    avalon » » forume Legalus forumas
    10 Atsakymai
    6497 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Naujokas.legalus
  • kanapes legalizavimas
    Beveiklegalu » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    12601 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raisin
  • Medicininės Kanapės
    hipiukas » » forume Medicina
    7 Atsakymai
    7409 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas vartotikas
  • Kaip auginti kanapes
    vitukas » » forume Herbariumas
    254 Atsakymai
    253472 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas jonyzas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    13889 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore