Nuotrauka Nuotrauka

Derliaus nuėmimas

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė Vygis »

Skaitinėjau forumus ir užtikau viena gan įdomų reportą http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=78175
Gan didelius šalčius atlaikė :x: :D
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė dzAh »

Ar tiesa, kad reikia laukti kol pradės lapai geltonuot, ar imti žiūrint pagal žiedus?

Ačiū.
Anonymous

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė Anonymous »

Tik pagal žiedus. Lapų geltonavimas tik ženklas apie žydėjimo pabaigą, bet jei gerai užtręši jie išvis negeltonuos iki pat galo.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Tik pagal žiedus. Lapų geltonavimas tik ženklas apie žydėjimo pabaigą, bet jei gerai užtręši jie išvis negeltonuos iki pat galo.
Hmmm.. Negirdėjau kad dėl trąšų lapai negeltonuoja.. Augalas jaučia šaltį / artejančią žiemą ir ruošiasi palikti palikuonys, pradeda geltonuot lapai ir t.t.. O kad trąšos kažką keistų nežiau.. Gal turi kokią nuorodėlę?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
fender
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2008-09-25, 14:02
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė fender »

Tu tikriausiai hipiukas ne taip supratai. :) Lapai pradeda geltonuoti tada kai visa energija atiduoda ziedams ir tai dazniausiai buna zydejimo pabaigoje .
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė hipiukas »

fender rašė:Tu tikriausiai hipiukas ne taip supratai. :) Lapai pradeda geltonuoti tada kai visa energija atiduoda ziedams ir tai dazniausiai buna zydejimo pabaigoje .
Tai tu nesupratai ką aš norėjau pasakyti.. Ne prie ko čia energija, ir žiedai. Paskaityk ką ganjaFAMA rašė apie trašas ir lapų geltonavima. Aš tą ir komentavau.. :x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė Anonymous »

hipiukas rašė:
ganjaFAMA rašė:Tik pagal žiedus. Lapų geltonavimas tik ženklas apie žydėjimo pabaigą, bet jei gerai užtręši jie išvis negeltonuos iki pat galo.
Hmmm.. Negirdėjau kad dėl trąšų lapai negeltonuoja.. Augalas jaučia šaltį / artejančią žiemą ir ruošiasi palikti palikuonys, pradeda geltonuot lapai ir t.t.. O kad trąšos kažką keistų nežinau.. Gal turi kokią nuorodėlę?
Nu kaip negirdėjai :) Kai trūksta azoto, kas tada būna? Lapai geltonuoti pradeda nuo augalo apačios. Ir kas būna kai jo duodi? Lapai nebegeltonuoja. Pavyzdžiui, Lodzik auginimo dienoraštyje kiek mačiau, tai Low2xAK47 irgi tas pats buvo, nors ten augino viduje, šilta buvo ir žiemos nesimatė :D Gaila, kad pusės nuotraukų nerodo man dabar.. Man lygiai tas pats buvo. Auginau Lowryder1, tręšiau gan daug ir ten lapai visiškai žali buvo, tokia intensyvi žalia buvo, o va paskui Safari auginau, ten tręšiau tik su organinėmis trąšomis ir tai, labai nedaug. Tai ten lapai į žydėjimo pabaigą ir pradėjo geltonuoti (nuo augalo apačios). Galvoju, jei šaltis taip darytų, tai geltonuotų visas augalas, o pas mane būtent nuo apačios. Nuorodos kažkokios neturiu, bet pamenu apie tai kažką mr.green sakė. Va jo nuomonę būtų įdomu sužinoti. Na čia mano tokie loginiai išvedžiojimai..
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė hipiukas »

Kai lapai geltonuoja dėl Fe trūkumo - vienas. O kai geltonuoja dėl šalčio - antra. Tu kad ir kiek trąšų duosi, prie minusinės temp. nugeltonuos ir numirs augalas :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė daylight »

Lapu geltonavimas augalo zydejimo pabaigoje yra labai geras zenklas. Tai reiskia, kad chlorofilas nebeatsinaujina. Kaip zinome, chlorofilo kiekis itakoja dumo skoni, taigi belieka tinkamai isdziovinti ir subrandinti, tada skonis bus labai geras :x: --==::~~ :D Jei lapai negeltonuoja zydejimo pabaigoje ir yra pilnai zali, tai dziovinti ir brandinti reikes ilgiau ir tai dar neaisku ar visiskai pasisalins chlorofilas.
Anonymous

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė Anonymous »

Hmm apie azotą kalbėjom, o ne geležį :) Taip, prie minuso augalas bet kokiu atveju mirs, bet kalba eina apie lapų geltonavimą žydėjimo gale, nesvarbu lauke ar viduje augini. Na iš pradžių bent jau apie tai klausė žmogus. Gal šaltis irgi daro savo, bet aš galvoju, kad šaltis visam augalui turėtų keisti spalvą, o mano atveju geltonavimas prasidėjo nuo apačios. Nors šiaip tam pačiam augalui ir spalva pasikeitė, aplink augalo žiedus lapai pasidarė tamsiai violetiniai žydėjimo pabaigoje. Va čia gal ir nuo šalčio jau :) Nes rimtai pas Lodziką juk irgi lapai geltonavo žydėjimo gale, o šalčio tai nebuvo.. O daylight čia gerai pasakė apie chlorofilą :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Hmm apie azotą kalbėjom, o ne geležį :) Taip, prie minuso augalas bet kokiu atveju mirs, bet kalba eina apie lapų geltonavimą žydėjimo gale, nesvarbu lauke ar viduje augini. Na iš pradžių bent jau apie tai klausė žmogus. Gal šaltis irgi daro savo, bet aš galvoju, kad šaltis visam augalui turėtų keisti spalvą, o mano atveju geltonavimas prasidėjo nuo apačios. Nors šiaip tam pačiam augalui ir spalva pasikeitė, aplink augalo žiedus lapai pasidarė tamsiai violetiniai žydėjimo pabaigoje. Va čia gal ir nuo šalčio jau :) Nes rimtai pas Lodziką juk irgi lapai geltonavo žydėjimo gale, o šalčio tai nebuvo.. O daylight čia gerai pasakė apie chlorofilą :)
Koks skirtumas ko trūksta, esmė geltonavime :D

Aš tai kalbėjau apie Outdoorą, ir čia didelis skirtumas, nes gale žydėjimo lauke temperatūra būna ryškiai mažesnė, dėl kurios lapai ir geltonuoja, nepriklausomai nuo trąšų kiekio.

O klausimas buvo "Ar tiesa, kad reikia laukti kol pradės lapai geltonuot, ar imti žiūrint pagal žiedus? "

Tavo teiginys buvo "Tik pagal žiedus. Lapų geltonavimas tik ženklas apie žydėjimo pabaigą, bet jei gerai užtręši jie išvis negeltonuos iki pat galo."

O aš norėjau pasakyti, kad negirdėjau, jog tręšiant rudenį lauke lapai negeltonuoja :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė Anonymous »

Na tada čia šitie dalykai tarpusavyje susiję. Šaltis stabdo augalo medžiagų pasisavinimą iš žemės, tada pradeda trūkti azoto ir tada lapai geltonuoja. Einu dabar pogulio, savaitė tik prasidėjo, o jau pavargau :(
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė dzAh »

Anyway, jeigu laukti kol lapai pradės geltonuot, tai nesunkiai galima peržydint.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė Apvalus »

O tai kuom tas peržydėjimas išsiskiria ?
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė dzAh »

Head high/body high. Kurį renkiesi? Aš tai pirmą variantą.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė martynass »

dzAh rašė:Head high/body high. Kurį renkiesi? Aš tai pirmą variantą.
Gal gali nurodyti saltini is kur tokia idomia medziaga istraukei?
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė dzAh »

Amsterdam Marijuana Seed Bank rašė:The milky trichomes have some "cerebral" qualities, as well as some of the more "physical" characteristics of the high.(Head high) The last stage, amber, brings on a more sedative, physical stone. (Body high)

Green mans page rašė:There is the difference between early and late harvest to encourage head to body high...
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė Legalus »

buvau viena per ilgai maza augala palikes tai kai parukai toks gruzas ziaurus budavo '|
vaikai nenarkokit vartotiku.
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Re: Derliaus nuėmimas

Standartinė gRamas »

Na uzduosiu ir as viena klausima. :)
Kaip geriau daryti pries nuimant derliu? Ar sviesa palikti 24h on ar 24h off? Prasau atsakymu su argumentais. Dekingas uz jusu mintis :x:
Ruduo-gerybiu metas... :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Derliaus džiovinimas ir apdirbimas po džiovinimo
    Extrakt » » forume Herbariumas
    357 Atsakymai
    187488 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dar3lis
  • Kokio jums reikia derliaus i metus, kad butumet patenkinti?
    Sigma » » forume Herbariumas
    93 Atsakymai
    72712 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anonymous