Nuotrauka Nuotrauka

Automatinis laistymas?

Tobulėjantiems.
Rašyti atsakymą
heartagram
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-08-23, 10:00
Reputacija: 0

Automatinis laistymas?

Standartinė heartagram »

Sveiki,

Dinges kiek buvau is sio forumo. Jei kas prisimena mano dienorasti, tai baigesi ne kaip. Nebuvau uzsukes pas savo augaleli ~savaite laiko, ir radau visiskai isdziuvusi.. Eh.. Dabar vel nusprendziau pameginti augint, taciau man vis iskyla problema del laistymo grafiko, ne visada galiu but salia ir laistyti, tai sumasciau padaryti automatini varianta.

Islupau is paprasto mazo "fontano" vandens pompa, ji nera galinga ir priedu maza - kaip 2 degtuku dezutes mazdaug. As pagalvojau ipilsiu i koki ~3l talpos plastmasini inda vandens, idesiu ta pompa, virsuj pragresiu skyle ir slanga nutiesiu tiesiai i vazona. Pamatavau kad mazdaug per 30sekundziu ispumpuoja varikliukas stikline vandens.

Dabar kur beda kyla.. Reikia timerio ar kazkokio prietaiso, kuris ijungtu ta siurbliuka x sekundem. Stikline vandens i diena manau kad per daug, ypac kai mano nera didelis vazonas. Butu idealu jeigu 20sekundziu i diena veiktu tas motoriukas. Radau senukuose timeri kurio maziausias veikimo ciklas yra 60sekundziu - bet tai per daug. Manau idealiausia butu jeigu kazkoks prietaisiukas gaves elektros - duotu srove i varikliuka nustatyta laiko tarpa ir issjungtu. Tai tokiu atveju butu galima tai pajungti prie dienos/nakties rezimo timerio - isijungia lempos "ryte", ir kartu laistymas 20sekundziu. Kita "ryta" vel tas pats.

Gal per daug noriu su tokiu variantu, bet butu labai faina kazka tokio sulipdyt. Ka manot?
nik
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2011-04-03, 16:11
Reputacija: 1

Re: Automatinis laistymas?

Standartinė nik »

o tai kam cia dar kazka konstruoti?statai ant isejimo kraniuka ir susireguliuoji srauta tiek kad isbegtu kiek reikia per minute
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Automatinis laistymas?

Standartinė mr.green »

Jai tokios bedos naudok hidro sitema tai leis kuo reciau lankitis pas augala!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Automatinis laistymas
    Pipis » » forume Technologijos
    21 Atsakymai
    19470 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Herbalist
  • Vanduo, laistymas, laistymo dažnumas ir pan.
    mymosaz » » forume Herbariumas
    271 Atsakymai
    112264 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis