Nuotrauka Nuotrauka

Elektros sąnaudos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė Ciakis »

Px maz tu ble pipirus augini :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
progreen
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2017-04-08, 20:39
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė progreen »

Istorija tęsias rado thc nuo 9-4proc ir prislave 1.38g 259 2 dalis gresia. Isudys belenkokia bauda svolaciai
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė lukasaka »

Bauda tai bauda, bet ziurek kad sedet negautum :|?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė Ciakis »

girdejau uz 0.3 gavo 4 metus :D as vaziuociau nx is LT :) tegu jie uzsipisa su savo veju vaikymusi
Bet darbe mane vadina - Veryga
progreen
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2017-04-08, 20:39
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė progreen »

Taip bet ten disponavimas su tikslu parduoti kitas lymuo, o nuo 2017m už tokį kiekį eina baudžiamuoju įsakymu bausmė kas reiskia teistumas. Žodžiu gerai kad ne su visu vazonu rado tada kiekiai jau kiti :)
SativaLover
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2014-06-02, 17:13
Reputacija: 2

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė SativaLover »

Cikis rašė: 2020-02-28, 06:41 girdejau uz 0.3 gavo 4 metus :D as vaziuociau nx is LT :) tegu jie uzsipisa su savo veju vaikymusi
Gavo ne uz tai, kad turejo 0.3, o uz tai, kad pardave nepilnameciui. Tai manau dar visai nedaug gavo.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė Ciakis »

vo sito nezinojau :) as tik dazniausia antrashtes skaitau :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
nivas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2022-02-01, 12:39
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė nivas »

Duke rašė: 2010-01-20, 21:32
hipiukas rašė:
Duke rašė:Briedas čia, jokios elektros jis is lempos jums nesutaupys, čia yra tik kondensatoriukas "naglai" ipakuotas.
Lempa tik demonstracijai.
Jei pajungtum visą butą ar namą prie tokio tai pasijaustų sąnaudos. Žinoma jei čia ne kokį šūdą stuma..
Kokiu budu tos sanaudos tau pasijaus? http://www.taupykelektra.lt/ yra analogas :) .http://www.siliconchip.com.au/cms/A_109592/article.html , o cia schema, kas yra viduj. O ten gi tik kondikas ir diodu tiltukas LED lemputem pamaitinti. Cia is esmes yra tas pats s*das kaip ir kazkada apsvietimo temoj aptartas "kompensatorius". Taigi prie lempu geriau nusipirkit kondika, negu tokiom nesmonem leiskit pinnigus.
Sveiki,

aš norėjau paklaust, gal kas iš jūsų esate pasirinkę elektros kainą pagal biržą? Ir kaip manote, ar ilguoju periodu (na, tarkim, tie patys 2-3 metai) išlošiama su biržos kaina ar visgi rizika permokėti?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė nenaudelis »

Asmeniskai pats seniai netikiu geru kaledu seneliu su nemokamu dovanu maisu. Lietuvoj yra tik viena rizika - visada permoket, norint sutaupyt, ka bendratautieciai labai daznai sekmingai daro. Tokiais laikais kai visi kas juda - puola, 2-3 metus turbut ir genialiausias ekspertas nieko neprognozuotu. Viskas priklauso kur link begs banda, juos labiausiai is "skausmina" visada. Kaip pvz - pigiu latvisku zuvu galvu konservu nera pirkt o ispaniska (pigi ir gera) desra maksimoj atpigo :D (tik nebekit perskaite jos pirkt) Taip kad isvados ...
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė barzas »

nivas rašė: 2022-02-01, 12:53 Sveiki,
aš norėjau paklaust, gal kas iš jūsų esate pasirinkę elektros kainą pagal biržą? Ir kaip manote, ar ilguoju periodu (na, tarkim, tie patys 2-3 metai) išlošiama su biržos kaina ar visgi rizika permokėti?
Tai priklauso kiek tu sunaudoji naktim daugiau, nes dienos metu kaina dazniause pabrangusi, as aplamai i pirma etapa liberalizavimo papuoliau, bet pas mane be laiko juostu skaitliuku, tai jai imti 2021 ten metus taip as maziau mokejau nei tie kurie nepasirinke buvo tiekejo ( nebuvo privaloma) , bet ir dabar nuo nauju 18,9cnt pries tai buvo 11.9cnt ( nu dar 6 eurai abonentas nes pas mane namai plius ) man gaunasi, kazkiek gal pigiau nei kitiems bet vistiek kai i menesi susuki tarp 1200 ir 1500kw suma susidaro , bet pas mane realiai kompai suka ( teisingiau mineriai ) kurie vistiek sukasi 24/7 nu ta prasme juk neisjunginejama, nebent dulkes kai valomos...
Sunku [paskyti reiketu daugiau ziureti nebent tu naktim ir savaidgaliais susuki tada gal ir apsimoketu birzos kaina imti, bet nevisiems tas atsiperka ,matai daug niuansu butu ar tu aplamai diena namie beveik nebuti nes dirbi, tik gryzti vakarais ir savaidgaliais, bet jai tu nedirbi arba dirbi is namu nu zinok tada jau labiau skaiciuoti reiketu....
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė nenaudelis »

Labas :) Taip, tikrai geras dalykas. Tik jokiu budu nepatariu kilnojamo, reiks ortakio i lauka. Beto pagal skelbimus ju tikrai buna ir pigiau. Beto reikia ir i galinguma ziuret, o tai bus, kad vasara saldo gerai o ziema per silpnas..
Rašyti atsakymą