Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Is svetimos patirties:

augimo metu valykite auginvietas nuo vyru, pashaliniu ir vietiniu;
po augimo isvalykite auginviete nuo visu.

Nera gerai leist uzsiset geroje vietoje. Galite del isplitusiu nebeatsigint ziedadulkiu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

kaip jum rushis MAZAR ? laukiu komentaru

2nd price "High Times Cup" 1999
2nd price "Highlife Cup" 2002

This is an upgraded strain of our valued former Afghan/Skunk. We improved the variety in 1997. The taste is softer than before and we managed to improve on yield. The Afghani (Mazar-i-Shariff) part is a very short Christmas tree-like plant, 100% Indica and very resinous. The F1-cross with Skunk #1 gives the variety a bigger yield and better taste. Very good "up" high. As both parents are very consistent, the offspring are very consistent too.

THC = 19.5%, CBD < 0.1%
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

kokia veisle kultivuotumet, jei turetumet visas salygas? (apklausa) :)
..have an idea?
Augisss
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2005-05-01, 21:41
Reputacija: 0

Standartinė Augisss »

* rašė:kokia veisle kultivuotumet, jei turetumet visas salygas? (apklausa) :)
Jei negaila butu pinigu sekloms auginciau kokia nors is G-13 hibridu.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

blueberry arba Skywalker
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

WHITE RUSSIAN
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

lowrider'is truputi silpnas, bet toki daikta gal ir reiktu per gyvenima pabandyti uzauginti ,juk ne kiekviena ganja duoda derliu po 1,5 men :) tada reikia pasitelkti genetikus ir padaryti stable 200%thc ak48*lowryder hybrida :) butu super. sjaip lowryder'i ciuju visur galetum auginti, net 1-o komisariato kieme, niekas net nepastebetu :)

ka manote apie Ak-48 rushi? nors stone man nelabai, bet pabandyti verta manau.. gal kam teko auginti? Sativa yra super, blueberry super, White Russian is viso super, bet 60 eur uz seklas dar neturiu, bet kada nors tikrai pabandysiu.. gal kas zinote stiprios geros sativos dar?
..have an idea?
Mantukas`
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2005-11-24, 22:21
Reputacija: 0

Veisle

Standartinė Mantukas` »

ka manot apie mano pirma auginima? bandysiu atsisiusti ish www.nirvana-shop.com Big Bud seklu irauginti rusy... kaip manot ar shi veisle gerai pradedanciuj?

* Plant type: Best suitable for indoor growing.
* Plant height: Medium- Indica/Sativa mix
* Stoned or high?: Stoney yet high- Allround Buzz
* THC level: Medium 8-15%
* Flowering Weeks: 8/9
* Yield (Sea of Green on one m2) : 600
* Harvest Month: 10
* Grow difficulty: Easy (Good for beginners)

nes man pasirode tinkamiausia :)
Kasek ciuvak Kasek... :)
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

tiesa sakant as jo nepirkciau... Ji labai sunku klonuot, thc koncentracija kaip matai irgi nedidele, tik derlius ju buna nemazas, as nepatarciau jo pirkt, bet cia tik mano nuomone, is nirvanos as siulyciau jei indoore augini tai white rhino, ice, aurora, nu gal dar ak 48, man atrodo dar haze turi jie, tai ta irgi nebloga veisle. Ir is pacios nirvanos nelabai apsimoka pirkt, galima pigiau gaut nei ten pas juos....
Mantukas`
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2005-11-24, 22:21
Reputacija: 0

;]

Standartinė Mantukas` »

ppgo taj patark ish kur pirkti? man nesw ishkur kuo pigiau tuo geriau... derlius irgi nelabaj rupi svarbu butu lengviau uzhauginti nes tik mokausi dar... ir kad butu kuo geresne :)
Kasek ciuvak Kasek... :)
Mantukas`
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2005-11-24, 22:21
Reputacija: 0

;]

Standartinė Mantukas` »

kodel nenusipirksiu? taj ish nirvana shop neapsimoka pirkti? nu ishkur man gauti geru seklu? :))) nes jau nebezhinau visaj susisuko man :D
Kasek ciuvak Kasek... :)
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

nu as nesakau kad nepirkt nirvanos seklu, tik sakau kad nepirktum is www.nirvana-shop.com, nes jie savo seklas ten brangokai parduoda. O sakau kokiam www.planetskunk.com kur tes nirvanos seklos kainuoja po 15eur. As sakau kad per neta nenusipirksi dar pigesniu seklu kur po 10eur, nu bet manau del tu keliu euru nenubiednesi....
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

siulau ice, ji neskleidzia daug kvapo, nu nezinau koks ten pas tave rusys, jei aplinkiniu ner tai nesvarbu, bet jei bijai kad nieks neusuostu tai tada geriausia is nirvanos ice imti, ji tai tikrai gera veisle, gali pasiskaityt ka augintojai raso: http://www.overgrow.com/strainguide/Nirvana/Ice/455/
tam puslapyje ir apie kitas dominancias veisles pasiskaityt. Nes tie breederiai tai daznai ir nesamoniu priraso apie savo tas veislas, bele tik ishgirt jiem kad pirktu :]
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

ppGo rašė:siulau ice, ji neskleidzia daug kvapo, <...>
Iš kur žinai, gal pats bandei? Mat aš kaip tik ieškau veislės silpnu kvapu.
I am the politician
and I decide your fate!
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

pagal augintoju atsiliepimus sprendziu, daugelis akcentuoja tai kad ji beveik be kvapo, net zydejimo metu mazai "dvelkia" :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Auginusieji Big Bud outdoor visai kitokius atsiliepimus pasakojo.

Ir siaip tavo patarimai pirmam auginimui labai jau ne kokie. Leiskite paklausti, kokius klonavimus ir hidraponikas nori akcentuot, kai dar nera iseita jokia abecele?

Zmogui reik paprastos veisles, kad suprastu kas yra auginimas. O jau kita met galima jau pradet mokintis zaist.

I klausima isigilint visu pirma reik, o poto atsakinet.

O tai kur bus auginama?
ppGo rašė:tiesa sakant as jo nepirkciau... Ji labai sunku klonuot, thc koncentracija kaip matai irgi nedidele, tik derlius ju buna nemazas, as nepatarciau jo pirkt, bet cia tik mano nuomone, is nirvanos as siulyciau jei indoore augini tai white rhino, ice, aurora, nu gal dar ak 48, man atrodo dar haze turi jie, tai ta irgi nebloga veisle. Ir is pacios nirvanos nelabai apsimoka pirkt, galima pigiau gaut nei ten pas juos....
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

BOB - Bombs Over Bagdad!
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

:x:
Paskutinį kartą redagavo Mr.Dbr 2006-10-04, 08:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

:x:
Paskutinį kartą redagavo Mr.Dbr 2006-10-04, 08:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

Ar galima outdoor seklas auginti siltnamyje, ar ten augalui ne per karsta bus? :/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas