Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Rūšys

Standartinė Narkomas »

Kokia rusy patartumete auginti kad nereiktu labai dideles ir specifines prieziuros. Kokia rusy geriausia butu auginti pas mus kambario salygomis. Pasitelkus lepmas vedinima. Papasakokite kokias jus rusis auginote kas per staffas buvo ir t.t.
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Draugas augino K2 sake achujiena uzaugo. Seip as turejau is olandijos nemaza kieky k2 tai ir visiems patiko. O kaip su Orang but, skunk #1, White Widow. Kaip sitom rusimis sunku jas auginti ir t.t. gal kas ka placiau zinote.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Kaip po tuos puslapius vaikštau, tai pastoviai su alkonu verčiu, jau užkniso, o kas ką galvuoją apie Black Domina, ji mane senai gundo, nors kiekis bus nedidelis, bet ji tikrai gerai velka, o vat del rūšies kuria lengva prižiurėti, tai aš jau sakiau kad Master Kush labai tinka šiam vaidmeniui, be to labai nebrangi, nu bent jau buvo ir juokiu ipatingų saligu, be to labai patikusi olandams, ir Blue Berry tikrai, tikrai maloni žolė, nei skrendi kazkur ir ne žvengi o taip tiesiog labai puikiai jautiesi, nu čia skonio reikalas.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Visos Haze kalnalapes yra super jautrios ir reikalauja patyrusio augintojo.
Del pastarojo dalyko shio stuffo kaina coffeeshopuose yra tarp aukschiausiu. Labai malonaus kvapo (rugschiasaldzhio). Poveikis klasikinis Stoney yet High. Stuffas stiprus, panashiai kaip white widow.
SkankaS
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2004-09-15, 19:41
Reputacija: 0

Standartinė SkankaS »

Jo vagiz sia rusy auginti labai sunku kai pirkau seklas neatkreipiau y tai demsi kad auginimas jos labai sudetingas ,dabar nusiziurejau kita rusy New purple power ,ka zinai apie sia rusy apsimoka imti? aplamai zinai kokia gera in/out rusy ,kad auginimas butu easy?
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

SkankaS, cia pilnai outdooras pritaikytas tokiam klimatui kaip musu. Nors rusis priskiriama prie silpnesniu, asmeniskai to nepasakyciau :). apsvaigimas labai malonus, nera per daug stouno, kvapelis tik nera labai malonus. auginti tikrai lengva, nebutina buti patyrusiu augintoju.
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Ish namie auginimui skirtu kalnalapiu siulychiau pirkt PPP (Pure Power Plant). Tai derlingiausias ir galima sakyti stipriausias indor augalas, kox tik gali ish vis buti. Shiuo metu jo stuffas cofeeshopuose kainuoja daugiausiai. Maloniai kvepia, dumas svelnus, o GALVOS NEISHPASAKYTO DYDZHIO. Auginti lengva. Ko daugiau reikia :D
Antra veisle kuria patarchiau auginti HIGHo megejams, tai butu NIRVANA's SPECIAL. Tai ypatingai malonaus kvapo ir skonio augaliukas, stai butent ji labiausiai vertina gurmanai.
Jis geriausias tiems, kurie megsta pakikenti. Buzzas atsiranda tik daugiau surookius ir pastarasis boona ypatingas, truputely kitokis nei kito stuffo. Kai parookau NIRVANA's special pradedu eilershchius kurt, dainuot arba filosofuot. Labai kuribinga zholyte. I galva shaute shauna genialios idejos.
Pats shiuo metu rookau shy stuffa.
Jei jau labiai nori augint lauke siulau Swiss Miss. Vidutinio stiprumo, tradicinis sativa/indica mixas puikiai tinkamas Lietuvos klimatui.
Jei nori surizikuot ir uzhsiaugint stipru stuffa lauke pirk Hawaii x Skunk #1, jei bus gera vasara uzhsiauginsi puikiu dumu. Jei bus shalta tadu kalnalapes bus nupiepusios ir derlius nukentes.
It's UP to Yours :D
koshe
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2005-02-01, 00:52
Reputacija: 0

Standartinė koshe »

manau kad Lietuvos salygom idealus butu Lowryder. Pirmas pliusas: zemaugis, antras: zydi nepriklausomai nuo dienos ilgumo(autozydejimas), trecias: nuo seklos pasodinimo i zeme iki derlias nueimimo 2 menesiai, ketvirtas pliusas: nera reiklus klimatinem salygom(auga net suomijoje).
aisku nera toks ubojnas kaip skunk arba ww, taciau juk ne tai svarbiausia.
Lowryder cannabis seeds from the Joint Doctore. New on the market!

This unique variety will dramatically expand the range of possibilities for aspiring, amateur and professional Cannabis growers and breeders. Aptly named for its low profile.

The Lowryder cannabis strain was developed for extreme rapid growth (8-9 weeks from seed to bud!), uniquely short height; will grow no taller than 12 in!, and amazing versatility. Passing directly from the seedling to the flowering stage, Lowryder altogether does away with the vegetative growth stage. As a result, it is the quickest, most compact, and most easily concealed marijuana plant available.

Indoors Lowryder completely eliminates the need to induce flowering by reduction of day-light hours; indeed, it eliminates the need for a timer, period. Yes, it will grow consistently well and finish under 24 hours of light, from sprouting to harvest, in eight weeks. You can achieve similar results with 18 or 12 hours of light per day - 18 hours straight through until harvest is recommended.

Outdoors, Lowryder can easily be kept concealed because of its tiny size and early flowering, whether planted in fields, in gardens, on patios or even on windowsills. When planted in the spring, it will produce ripe bud earlier than any available variety. It can be planted, grown and harvested several times per season, due to its lightning-fast life cycle (8-9 weeks).

It can be easily and succesfully grown in the most unlikely locations, from Alaska and Canada’s Arctic (Lowryder will flower and finish in the continuous light of Arctic summers) to the urban apartment balconies of the world!

To complement its unique characteristics, Lowryder’s final appearance, taste, and high, have nothing to envy of the finer marijuana varieties; an excellent smoke with high potency and amazing resin production.

Lifecycle: 8-9 Weeks[/b]
trakishkis
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2005-03-30, 21:02
Reputacija: 0

Standartinė trakishkis »

outdoor'ui rekomenduociau skunk#1 praeita vasara man labai puikiai derejo siltnamyje ir skonis puikus ir stiprumas neprastas :)
o dabar auginu kokia taj indica, kai duos vaisiu butinai pakomentuosiu :]
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Papaya man labai patiko. Tokio buzzo dar nebuvau mates. Chia speciali veisle skirta kosmonautams :D Labai stipri technika. Nerealiai kerta per fizinius pojuchius, o prota nunesha kazhkur anapus. Pameginkit - nenusivilsit.
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

O ka manot apie big bud rushy?
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

As ka manau. Sekantis auginimas mano bus Butent sios rusies. Auginti yra lengva, atspari ligoms ir t.t vienu zodziu kaip ir raso, pradedantiesiems. Plius, tai yra kai as manau komercine veisle, nes indor duoda derliu iki 600 g. Apie kokybe ir skoni ir kvapa neisivaizduoju. Po poros menesiu parasysiu kai uzsesiu, nes dabar skunkas zidet pradeda, ech, kiek dziaugsmo suteikia tie pradeja zideti augaliukai.
Paskutinį kartą redagavo Spartakas 2005-06-22, 16:52. Iš viso redaguota 1 kartą.
divinorum.lt
Augisss
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2005-05-01, 21:41
Reputacija: 0

Standartinė Augisss »

Big bud nebloga veisle, bet manyciau pirmam auginimui geriausiai tiktu Easy bud, cia man atrodo yra komercine veisle, labai lengva klonuot, lengvai auginamas, derlius neblogas. kaina seklu irgi neperdidele 32eurai uz 10 feminised seklu
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

Zmones, draugai, bendraminciai,

Patarkit,
ka patartumet issirinkti is sito departamento, kaina nesvarbu, tik kad nebutu labai sunku uzauginti (patirties stoka) Labai laukiu atsakymu

http://www.highqualityseeds.nl/en-us/dept_8.html

Dabar mazinu iki

Blue Berries Ar Jack Herer ???

Nezinau gerai ar blogai padariau, Issirinkau Jack Herer
divinorum.lt
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

nezinau ar gerai padarej bet ash paragavau pirmakart skanios zoles kashkokios rushies su skoniu tixliai nezinojo
tai dabar kai pirksiu tai tik skania zolyte :) su skoniuku:) taste :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Gerai padarei:)

Tikrai prestizine rusi issirnkai. Tik... Augitn ja bus nelengva. Beto ilgas auginimo laikas. Nu bet sie vaisiai viso to verti. Jeigu netycia isauginsi seklu - neismesk!
BOB - Bombs Over Bagdad!
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Jack Herrer - tikrai neprastai. O va tiems, kas pirmą kart ruošiasi augint, vis dėlto siulau rinktis atlaidesnę klaidoms veislę: pvz.: Northern Lights, Oasis. White Whidow, kaip kažkas klausė - labai gera, stipri, bet ir labai jautri trąšoms. Jei jau kas ją pirks - visiškai neduokit trąšų pirmas 3 sav. o paskui tik pusę normos.
I am the politician
and I decide your fate!
McRamus
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2005-07-12, 18:18
Reputacija: 0

Standartinė McRamus »

O ka manot apie swazi veisle,ganetinai pigi :)))
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

ash siulyciau tik skanias veisles (gurmanams) kai paragavau skanios zolytes tai kitokios nebesinori rukyt :)
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Pipis rašė:ash siulyciau tik skanias veisles (gurmanams) kai paragavau skanios zolytes tai kitokios nebesinori rukyt :)
Visiškai su tavim sutinku (man blueberry iki šiol pats didžiausias gėris). Bet va to skonio ir kvapo išryškinimui didžiausią reikšmę turi džiovinimas ir curing (kaip išverst šitą žodį?).

Dėl Swazi - negaliu 100%-nai pasakyt, bet atrodo ši nelabai tinkama augint pas mus. Nes, indoor'ui per aukšta (yra beveik 100% Sativa), outdoor'ui per ilgai žydi (vėlgi - Sativa).
I am the politician
and I decide your fate!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas