Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas - liga?--> pamastymui

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

aDIs rašė:ot kai auginimas nelegalus tai tuo mus ir vilioja augint pagalvokit jei butu legalu dauguma augintu ir tai nebebutu taip idomu ir beto jy uzaugint yra netaip jau ir lengva tai taipat dadeda ezarto augint nes jei uzaugini zinai kad kazka tai ismokai ir taip lengviau atn sirdies palieka kad uzaugo o nenuglebo :D ir po to pats smagumas --==::~~
Labai teisingai :) Mane irgi veža, duoda įkvėpimo tas azartas, tas įdomumas "vat nelegalu, o aš auginu" :x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Tai kai teisme klaus, kodel tai darei, sakyk, o vat del to, kad nelegalu ! :D
Ne nu šeip, galima sakyti auginimas, kaip savotiška liga, aišku, nekenkėjiška liga, ta prasme nepyktibine.
NARKOTIKAMS NE !
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

Jai auginsi del saves tai manau gan retas atvejis butu kad atsidurtum teisme nebent prisidirbtum ar seip mentai apjieskotu...
O jai augini tam kad parduot tai ce garantuotai anksciau ar veliau tuo labiau jai dideleis kiekeis galetum pasedet 8 metus :)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Beabejones, taciau manau, cia rimtu augintoju del pinigu forume nelabai rastum :)
NARKOTIKAMS NE !
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

Rast gal ir nelabai rastum kas augina dideleis kiekeis bet tokiu kurie mazesneis tai rast imanoma... :)
Galbut tie kurie ir augina daug medeliu tiesiog nesiskelbia o tik pasiskaitineja...
Nes ce pakankamai daug visokios informacijos :] :D
bekampis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-05-09, 19:08
Reputacija: 0

Standartinė bekampis »

Taip sutinku. Daznai skaitineju, o reiskiuosi labai retai :) ir gyvenime linkes labiau klausyti nei sneketi. (:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

tavo spalvotuose akiniuose atsispindi piramides :D :D :D tu man patinki,galetumei tankiau ir aktyviau lankytis ir reikstis. :)
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė JaunasSodininkas »

Manau liga. P.S o del nelegalumo, tai cia elementaru. "Uzdraustas vaisius saldesnis" - faktas. 8)
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė Herbas »

dar ir kokia liga, paveikianti žmogaus psichika :D kaip yra sakoma, vyrai apie aktą galvoja kas 3 ar kiek minučių. Tai va kas antra mano mintis vien tik apie auginimą, daugiau nelabai apie ką ir tegalvoju. Nesenai susimąsčiau, jog tai nėra labai gerai, gal reiktu kažkuo kitu domėtis, bet tai lyg koks narkotikas, kuo daugiau sužinai tuo daugiau nori sužinot. Neįsivaizduoju, kaip galėčiau bent truputį reiktu apvalyt protą... Gal kas turit kokių minčių? :]
It's form the Earth
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė wind »

Liga tai liga :D skaitineju foruma ir visokiu idomybiu suzinau, ieskai internete medziagos ir ten surandi visokiu su auginimu idomybiu tj db irgi praeini pro geles kokios tai vazonuose ir apziuri kaip cia db jos auga ir kas jom blogai ar ne :D

Galima uzsiimti begaliu idmoiu dalyku :D gi tik pagalvok kas tau dar prie sirdies negu auginimas ;)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė Jamaicaman »

Manau auginimas tikrai ugdo kantrybe :)
I'm back.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė eric »

Pvz man si liga tik i nauda isejo. Besidomedamas auginimu prisiminiau mokyklos laikus,kai fizika mokiaus,biologija. Atrode niekad tu dalyku neprireiks gyvenime,bet se tau,kad nori... Prireike ir fizikos (lempos,pajungimai,elektra) ir biologijos (co2 gaminimas,fotosintezes ir tt).
Dar man labai patinka dienorasciai apie auginima,pats svajoju kada toki parasyt,jei auginciau,bet kazkaip baisiai atrodo. Siais technologiju laikais,gali greit uzgaudyt,tereikia parasyt,jog namuose turiu,auginu,rukau,o jau po keletos savaiciu aints cvain policain...
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė majakas »

Nevienas ir ne du jau parase taip kaip kad ir sakiai, ir nieks nesupakavo dar ju. Tiesiog, mano manymu nereikia isivaizduot kad savam draugu rate rasinejiesi. Faktas ,kad sita svetaine traukia nepageidaujamas akis... O del auginimo, tai as giliai isitikines, kad is dalies tas potraukis, tas noras rupintis augalu, ji puoselet ir kaip draugiska atsilyginima uz tai gaut vaisiu ;) yra igimtas. Dauguma nori tik rukyt, o kas su auginimu susije, tai visiskai neidomu. Zinau ne viena ir ne du tokius - NEDEKINGUOSIUS. 8/
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė dumtraukis »

o pas mane atvirksciai, yra pazistamu kuriem jau atsibode remt barygas, bet ner salygu kazka kito galvot, o ir kai paklausai apie auginimo supartima, kad ir koks jis beyra tai nusisypsoti vercia, bet tai issprendziama problema, o vat jei gyveni su tevais ir pan, tai neiseisi gyvent kazkur vien del to, kad galetum kazka pasodint
nes pyxas artina ;)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė Bongmaster »

man augint lb lb lb patiko, gaila kad nera salygu wel taip padaryti, o ziniu tiek prikaupta, ir is tiek klaidu pasimokyta, ir dabar manau kad pasiekciu kurkas geresniu rezultatu negu kad pasiekiau ( 35-40g per augala) ir dar per kurkas trumpesny laika, ir auginciau rusis wisas skirtingas, o wat negaliu, ir toks pazoras :/
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Auginimas - liga?--> pamastymui

Standartinė Sigma »

Tai augink tuos augalus kokius gali, kad žinios neužkerpėtų. Prieskoninės daržovės ir gražu ir skanu būna. O savo auginimo pomidorai ar paprikos skoniu toli gražu lenkia parduotuvines.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Laimo liga
    barzdyla » » forume Medicina
    4 Atsakymai
    2530 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Parkinsono liga
    dmt » » forume Medicina
    12 Atsakymai
    4815 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Pirmas auginimas
    valodiaa » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    10521 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    15096 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1406 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius