Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas - liga?--> pamastymui

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

na kai pradejau augint tai galvojau auginu savo reikmems kad nereiketu traukt neaisku ko :) laikui begant augaliukai augo didejo mano meile jiems tik stiprejo :) kol viena grazia diena netiketai nejucia i rusi uzsuko tevas ir nugalabijo mano meile :) dabar stovi ten tusti vazonai ir nedeganti lempa :) kaip tik ten uzeinu vel norisi kazka palieti pamatuoti ugi taigi manau sitas visas auginimo reikalas yra labai greitai uzkreciamas viena diena atrodo augini savo reikmes o po menesio auginimas tampa malonumo kurio nera lengva atsisakyti :)
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

White_Shark rašė:na kai pradejau augint tai galvojau auginu savo reikmems kad nereiketu traukt neaisku ko :) laikui begant augaliukai augo didejo mano meile jiems tik stiprejo :) kol viena grazia diena netiketai nejucia i rusi uzsuko tevas ir nugalabijo mano meile :) dabar stovi ten tusti vazonai ir nedeganti lempa :) kaip tik ten uzeinu vel norisi kazka palieti pamatuoti ugi taigi manau sitas visas auginimo reikalas yra labai greitai uzkreciamas viena diena atrodo augini savo reikmes o po menesio auginimas tampa malonumo kurio nera lengva atsisakyti :)
O tai dirzo per uzpakali negavai :D :D :D
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

As manau,kad tikrai auginimas liga... Man kazkaip mazai rupi tie putimai...retai ir tepuciu, bet vat auginti tai kas kita. Kiekviena kart uzejus i herbariuma pamatai kazka naujo...ech;] Kazin ar tas malonumas butu tas pats, jei visa tai butu legalu? Kuom ta kanape taip traukia....;] degu kaip noriu ja pazinti.
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Kai as sugalvojau auginti, tai net nezinojau apie sita foruma ir siaip nemaniau, kad tiek auginanciu Lietuvoj. Pirma kliutis buvo seklos ir tu kliuciu buvo daug... Nustebau isgirdes is draugu, kad ju pazistamu daug yra bande augint. Bet jiems nelabai kas gavosi ir panasiai... Perlaiste ir panasus dalykai. Man iskart i galva tokios mintys kaip: "aisku kad neuzaugino, kaip uzaugins, jei apie augalus nieko nezino", nes pats nuo mazens turejau susidomejima augalais, ir auginau visokias citrinas apelsinus ir daug kitokiu... Bet tada jau buvo keli metai, kaip ta susidomejima buvau prarades. Nekenciau medziu ir siaip zalumos vengiau... Kaip tik mj ir atvede mane atgal prie augalu.
Didziausios kliutys buvo pinigai. Teko atsisakyt didziosios dalies pirktiniu parukymu vardan seklu, lempu ir panasiai...
O dabar tai dziaugiuosi isleisdamas kiekviena lita. Auginimas kelia dziaugsma. Plius zinai, jog augini ne visiem prieinamus augalus. Ne pomidorus kokius... Is pradziu galvojau, kad tai liga, bet cia nera jokiu minusu isskyrus istatymo sukeltuosius..... Tai taip pat ne hobis. Tai kazkas daugiau... Bet visiem pries uzsiimant kazkokia veikla reiktu pamastyti apie pacias blogiausias pasekmes ir jas priimti. Zmones skirtingai ziuri i gyvenima, bet jei ji vertinat, tai pries augindami pagalvokit,ar jus pasirenge but pasodinti, dar galbut zonoj pagaidinti, o gal papjauti? '|
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

pabaiga ziauri cia tavo...;]
Na as manau, reikia taip viska padaryt,kad niekas nesuuostu,reikia turet tik tau prieinama vietele, ir augint ne simtais augalu...dabar gi yra tokiu dalyku kaip mico grow ir panasiai, tereikia fantazijos. Zmones labiausiai ir bijo tu skaudziu pasekmiu...
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

mr.green rašė:
White_Shark rašė:na kai pradejau augint tai galvojau auginu savo reikmems kad nereiketu traukt neaisku ko :) laikui begant augaliukai augo didejo mano meile jiems tik stiprejo :) kol viena grazia diena netiketai nejucia i rusi uzsuko tevas ir nugalabijo mano meile :) dabar stovi ten tusti vazonai ir nedeganti lempa :) kaip tik ten uzeinu vel norisi kazka palieti pamatuoti ugi taigi manau sitas visas auginimo reikalas yra labai greitai uzkreciamas viena diena atrodo augini savo reikmes o po menesio auginimas tampa malonumo kurio nera lengva atsisakyti :)
O tai dirzo per uzpakali negavai :D :D :D
ne gavau tik kruva paaiskinimu kad nelegalu ir panasiai cia jau tipo vos ne grotom kvepia :D bet vistiek auginsiu ne rusi tai lauke vasara jie is manes sio malonumo neatims :) arba reikia buta nuomuotis bet taip gerai kai nereikia uz nieka moket :D
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
Anonymous

Standartinė Anonymous »

:x: auginimas, man tai yra kaip hobis, as nuejes prie savo spintos atsigaunu, pabunu, pamastau, pasidziaugiu, kartais nusiviliu, bet tai mane atgaivina, ypac ziema, vasara tai taip gamtos gaunam , o ziema tai geriausias vaistas sielai, matai :x: , mmm... :bong: .... haha jah jah --==::~~ --==::~~ :D
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

Hashisha rašė::x: auginimas, man tai yra kaip hobis, as nuejes prie savo spintos atsigaunu, pabunu, pamastau, pasidziaugiu, kartais nusiviliu, bet tai mane atgaivina, ypac ziema, vasara tai taip gamtos gaunam , o ziema tai geriausias vaistas sielai, matai :x: , mmm... :bong: .... haha jah jah --==::~~ --==::~~ :D
zmogau TU geru keliu keliauji. ish tikruju kaip su juom gera, ziema visur shalta,lyja,sninga o tu,nukeliauj i savo mazai TROPIKA ir ten matai vasara.
tai ish tikro ne liga o relax time.
man butu liga buti be JU .
:x: :x: :x: :x: :x: :x: :x:
togetha brotha
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Bet kartais tikrai gruzas rupintis, ypac jei uzsisejes esi biski taip ne viena augala. Dar viena problema iskyla , kai norisis su kuom nors savo darbu pasidziaugti, ta prasme parodyti, kad kas yvertintu, o zmones keli tera. Kiek apie jusu augintinius zmoniu zino?
Johnson
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007-04-28, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Johnson »

Hashisha rašė:Dar viena problema iskyla , kai norisis su kuom nors savo darbu pasidziaugti, ta prasme parodyti, kad kas yvertintu, o zmones keli tera. Kiek apie jusu augintinius zmoniu zino?
Pagrindine auginimo taisykle! : Nesigirk ir nepasakok! :)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Tiesa.. Tik nevisada iseina ;\
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

ganjaFAMA rašė:Tiesa.. Tik nevisada iseina ;\
Dazniausei tai ir pakenkia :!:
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Johnson rašė:
Hashisha rašė:Dar viena problema iskyla , kai norisis su kuom nors savo darbu pasidziaugti, ta prasme parodyti, kad kas yvertintu, o zmones keli tera. Kiek apie jusu augintinius zmoniu zino?
Pagrindine auginimo taisykle! : Nesigirk ir nepasakok! :)
Va va! kad pasakot nereikia tai FAKTAS :!:
prekyba forume draudžiama.
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Che che, įdomių čia variantų prisiskaičiau... 8| Na iš tikro auginimas turi savo "šarmo", kiekvieną kartą užaugus augalui, būna labai gaila jį nuskinti, kaip pagalvoji, tris mėnesius augini, prižiūri, rūpiniesi, kad nenudžiūtų, kad neperlaistytum, kad temperatūra būtų tokia kokia reikia ir panašiai... 8/ Na žmonės skirtingi, kas augina kačiuką, kas šuniuką, o kas kanapę :D Čia kažkas pradėjo samprotaut, kad reiktų pradėt galvot ką darai, kad čia pavojingas dalykas, pasodint gali, na taip, pilnai sutinku, bet pavyzdžiui aš neauginu niekada daugiau nei vieną augalą, niekam nieko nepardavinėju, TIK sau. Na jei ir priduotų mane kas nors, lengvai įrodyčiau, kad savo reikmėm auginu, tuo labiau elektros per visą periodą sunaudoju daugiau (maitindamas 400 vatų lempą) nei už tuos pačius pinigus galėčiau nusipirkti išauginto produkto, tuo labiau esu neteista, manau gaučiau baudos... Kas nors kitas sakytų - kam augint, jei brangiau išeina? - Taip, tai hobis ;)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Zinok teismuose irodyt kazka ne taip lengva, kaip is pradziu gali pasirodyti. Net jei ir esi is taip vadinamos "padorios seimos" O advokatai siais laikais brangus yra, o bylos uzsitesia. O advokatui bapkes tik ir byra. O jei pinigu tam neturi gausi valstyes skiriama, o zinai, ka jis pasakys tau per tardyma? Pasakys: "Nu viskas, prisipazink, cia neissisuksi." <---- PAREMTA FAKTAIS :!:
Beje, geriems advokatams bapkes byra tukstanciais... ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Nu aisku ir uz vistos gruda turbut pasodintu!nes turtingieji dabar viska legaliai daro o vadinamasis augintojas su vienu kanapes stiebu vaziuoja i Pravieniskes ar Alytu!ka padarysi duona brangi atlyginimai mazi dileriai ima 20 uz maisiuka zoles,valdzia nekelia atlyginimu-mama vilnones kojines turgui pardavineja,as zole auginu,ka cia dar primastysi!pagaus tai pagaus,sumokesiu 5000lt.uz viena zole,paleis y laisve,eisiu vogti zudyti!nes valgyti tai noresis ar ne??tai tiek brangieji jus mano patys issirinkote tokia valdzia........kad dabar priversti nusizengti istatymams!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Doomokshnis rašė:Zinok teismuose irodyt kazka ne taip lengva, kaip is pradziu gali pasirodyti. Net jei ir esi is taip vadinamos "padorios seimos" O advokatai siais laikais brangus yra, o bylos uzsitesia. O advokatui bapkes tik ir byra. O jei pinigu tam neturi gausi valstyes skiriama, o zinai, ka jis pasakys tau per tardyma? Pasakys: "Nu viskas, prisipazink, cia neissisuksi." <---- PAREMTA FAKTAIS :!:
Beje, geriems advokatams bapkes byra tukstanciais... ;)
Na svarbu nepapult, šiaip nemanau, kad forumas labai saugi vieta diskutuot :/ O tu čia iš savo patirties kalbi, ar kalbi, kad kalbėt, ar šiaip tikslą turi žmones į doros kelią atvest? :)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Toxic rašė:Na svarbu nepapult, šiaip nemanau, kad forumas labai saugi vieta diskutuot :/ O tu čia iš savo patirties kalbi, ar kalbi, kad kalbėt, ar šiaip tikslą turi žmones į doros kelią atvest? :)
Cia gi jau sakiau, kad faktais paremta. Taip buvo :!: Nesakau, kad su auginimu susije. Bet cia vienas ir tas pats. Beje, jei ir issisuksi su bauda, gausi irasa byloj ir jis niekur nedings nei po metu, nei po penkiu. Gal ir netrukdys ieskant darbo, bet aukstesniem pareigunam jis bus prieinamas.

I doros kelia tikrai nevedu. :D Tiesiog pries betka darant reik apgalvot gerai. As i diena kelis kartus pagalvoju, kad mirtis cia pat uz kampo manes laukia... Ir pries ten eidamas su tuo susitaikau. ;)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Toxic - Čia kažkas pradėjo samprotaut, kad reiktų pradėt galvot ką darai, kad čia pavojingas dalykas, pasodint gali, na taip, pilnai sutinku, bet pavyzdžiui aš neauginu niekada daugiau nei vieną augalą, niekam nieko nepardavinėju, TIK sau. Na jei ir priduotų mane kas nors, lengvai įrodyčiau, kad savo reikmėm auginu, tuo labiau elektros per visą periodą sunaudoju daugiau (maitindamas 400 vatų lempą) nei už tuos pačius pinigus galėčiau nusipirkti išauginto produkto, tuo labiau esu neteista, manau gaučiau baudos... :D Bet cia tik pirma karta,o antras butu neuzilgo jei dar augintum nes tave jou stebes ir tada jou kelelis tolimas , o gal kam ir netaip toli :D
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Ne, nu tai natūralu, kad iki pirmo karto, bet vistiek taip iš oro nepaims ir neiškratys mano namų atvažiavę, vistiek pirma turi būti gautas kažkoks skundas, ar dar kažkas, lengviausiai pribrist yra, kai pardavinėji (nu čia šūdinas reikalas skaitau). Va pavyzdžiui mano draugelį kaip pagavo: Tipo kažkas paprašė jo, kad parduotų pora gramų (per antras rankas), tas paėmė iš taško ir pardavė operatyvininkui. Nors viskas buvo nufilmuota, gražiai, bet tai vistiek dar sekė pusę metų, kol nepasibeldė į duris ir neišsivežė... O prasidėjo nuo to, kad kaiminka paskundė, neva jis pardavinėja, nu prigavo žodžiu. Jei tu tyliai ramiai auginsi savo nusususį augalėlį, niekam neskelbsi, nepardavinėsi, nedemonstruosi, o sau dūmus tyliai tualete bongą "sprgdinsi", tai niekam ir netrukdysi ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Laimo liga
    barzdyla » » forume Medicina
    4 Atsakymai
    2530 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Parkinsono liga
    dmt » » forume Medicina
    12 Atsakymai
    4813 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Pirmas auginimas
    valodiaa » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    10520 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    15091 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1405 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius