Nuotrauka Nuotrauka

Vazonai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

O gal kas patartumet kaip juos daryt, ish ko, kaip pigiausia, kokie ishmatavimai.
Nenoriu but ikyrus, bet labai jau reik. Ish anksto dekoju
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Taip esi visishkai tei(si)/us, bet kai viskas parashya in English atsekti visa tema nuo pradzhiu sunku (ypach kai forume dalyvauji esi naujokas).
ESU TINGINYS - uzmetykite mane akmenimis :D
Pasistengsiu ir paieshkosiu Owergrwe.
Dar karta dekui
artūras
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-10-10, 21:00
Reputacija: 0

sorry

Standartinė artūras »

ar yra skirtumas tarp mediniu plastmasiniu ir moliniu vazonu?busiu dekingas kas gales pagelbeti :)
:DDDD
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Plastmasiniai vazonai yra pigiausias ir patogiausias variantas.
Jie yra daug lenvesini. Shiaip pigiausias ir geriausias variantas kalnalapes auginti plasmasiniuose kibiruose. Jie pigus, dideles talpos ir labai patogus perkeliant kalnalapeles ish vienos vietos i kita (kritiniu atveju). Tiesiog nusiperki kibirus ir padarai skyles dugnuose.
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Plastmasiniai vazonai turi vieninteli privaluma - jie pigus. Siaip jie shudini. Geriausi yra moliniai, kadangi jie gerai laiko dregme ir zeme neperdziuna greitai, o tai reiskia, kad ir laistyti daug nereikes. Beje, pries pilant zeme i molini vazona, gerai yra ji palaikyti para vandenyje.
Namie experimentavau - auginu 2 pipiriukus, tokius mazus, raudonus ir be proto astrius. Pasejus seklas, kai sudygo, viena daigeli pasodinau i molini, kita i plastmasini. Rezultatas: moliniame isaugo tobulas pipiro krumas, o plastmasiniame istyses ir nelabai grazus.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Chemine, Biologine ar Fizikine prasme tavo teiginys yra visishka nesamone. Degtas molis faktishkai nesugeria dregmes. Kalnalapem dregmes uzhlaikymas yra menkai reikalingas (na gal tik anstyvuosiuose augimo perioduose). Veliau kalnalape laistyt reikia gana retai (pastovi dregme mazhina THC gamyba, kalnalapele apasisaugodama nuo dregmes netekimo pasidengia dervu lasheliais). Augaliuka laistyt reikia 1x per savaite. Jei mazhas vazonas galima 2x.
Jei pradesime kalbeti apie BIOENERGETIKA - gal but - naturalios medzhiagos ypach molis veikia labiai teigiamai. Tachiau Zhinau viena - plastmase labiai teigiamai veikia kishene ;)
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Tvarkoj, tema, kad visaip kankinamas augalas savigynai iskiria thc suprantama. Bet tam kad augalas pradetu zydeti, pirmiausia turi isaugti tvirtas. Perdziuvus zeme irgi nera gerai, taip pat ji neturi buti perdrekinta. Tai vat su moliniu vazonu laistyti galima ir dar reciau nei karta per savaite, nes zeme neperdziuna labai ilgai.
Whatever, kaina skiriasi ne baisiausiai ir be to, molinis graziau atrodo ;)
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Bet argi degtas molis sugeria vandeny? (Man tai atrodo truputy absurdishka - taip pat kaip molinis puodukas sugeria vandeny). Juk vazonai ish degto molio. Skirtumas gal but tik del plastmases ir molio savitosios shilumos del kurios plastmasiniame vazone vanduo greichiau ishgaruoja nei pastmasiniame. :idea:
Jei auginsi kelis augaliukus - kainos skirtumo gal ir nepastebesi, bet jei megsti daug ir dazhnai rookyt, darugus pavaishint. Aisq ash kalbu ish savo puses (amzhinas studentas).
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Pasverk sausa molini inda (nepadengta dazais) paskui pamirkyk vandenyje pora valandeliu, nusausink su ranksluosciu ir vel pabandyk pasverti.
Nu gi ne pac sugalvojau. Mano mama gelininke, tai vat kartais pasisemiu patirties. Pas ja plastmasiniuose vazoneliuose tik ugliukai auga.
Is esmes, tai labai dideles itakos tai gal ir neturi, bet "mergaitems" juk patiktu, jei i minksta guoli paguldytum :)
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

aš galiu labai klysti, bet manau kad esminis dalykas vistik yra tai, kad molinis vazonas leidžia šaknim "kvėpuoti". priešingai nei plastikinis.
jah is da solushion
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Vazonai

Standartinė MAN ON A ROCKET »

OK, OK... Yrodei - neglazuruoti moliniai vazonai sugeria vandeny.
Molis gal yra pralaidesnis, tachiau oro tikrai nepraleidzhia. Va del medzhio galima butu pasiginchyt, bet oras tikrai pro vazona negali prasiskverbt (chemijos desniai).
Tam, kad shaknys kvepuotu galima padaryt skyliu.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė mr.green »

as manou kad nesvarbi medziaga is kurios padaritas vazonas bet svarbus jo didis tinkamai parinktas didis tam tikros fazes augimui padaro labai doug,sutinku su kolega kag pigiusas ir venas is geriausiu tai plastikinei kibira "labai praktiska" o jei jou prasnekot apie gelesnias temas tai galiu pasakit kad aprupinimas saknu degonim yra labai svarbus,tai pagrinde atlieka perlitas bet soil augintojei turi tokia tehnika pries pyldant vazona zemem ant dugno dedama mazdoug 3cm clym pabsu ,arba tesiog jei neturi galit pridet graziu akmenuku tai pade aprupint jusu saknu sistema degonim ''kuris taip reikalingas visems" :D :D :D
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

molinis puodukas nesugeria skyscio nes jis GLAZURUOTAS!! '|
auginau moliniame neglazuroutame (kaina buvo netgi mazesne uz plastikini tokio pat dydzio..) tai kai palaistydavau, tai ant vazono sonu is isores matydavosi kaip jis sudreksta. nu nezinau, man nesunku palaistyt ir dazniau jei reik, uztat saknys kvepuoja..
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Ka cia dvirati isradinejat :)
gra5as
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2007-05-26, 15:57
Reputacija: 0

Standartinė gra5as »

tai jau tikrai :)
jei nepusi nematysi, kas aplink tave darysis!:)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

perki 25litru talpos kibirus ir viskas gerai o jei nori dar kad tau leistu ora per vidury tai pragrezi kibire skyliu :D leis ora tikrai geriau nei tas molinis nors nemanau kad to labai reik jei zemes normaliai parinktos laidzios orui. ;]]] o del to kad dregme laikosi moliniam neglazuruotam tai kaiptik manau kad blogiau perilgai tas vanduo ten. negi gaila dazniau palaistyt... netycia perliesi tai paskui neisdzius dvi savaites ir supus viskas ;] tik jei kibire skyles gresit tai grezkit istrizai zemyn is isores ziurint! nes paskui vanduo begs per kibiro sonus kai laistysit :D
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

gal kas kur nors uzmatet paprastu keturkampiu vazonu. nes apvalius laikyt labai nepraktiska ploto atzvilgiu.
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

tokiu atveju manau geriau butu sukonstruoti bendra vazona. nes jei pirksi kvadratinius tai saknys greiciau prieis iki tu sienu ir augalas prades leciau augt. taip ir liks tavo zemes kampuose neisnaudotos. o sukonstravus bendra vazona maziau tu sienu liktu kurios nelabai ir reikalingos tokiu atveju.....
ANB
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007-03-11, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė ANB »

High as fuck rašė:tokiu atveju manau geriau butu sukonstruoti bendra vazona. nes jei pirksi kvadratinius tai saknys greiciau prieis iki tu sienu ir augalas prades leciau augt. taip ir liks tavo zemes kampuose neisnaudotos. o sukonstravus bendra vazona maziau tu sienu liktu kurios nelabai ir reikalingos tokiu atveju.....
labai teisingas pastebejimas, ash paskaiciavau kad kvadratiniai vazonai siaurejantys i apacia o jau nekalbu apie apvalius praranda apie 18-20% turio bei sienos neleidzia raizgytis laisvai saknims ,kuo placiau saknys ishsideste tuo daugiau gali pasisavinti geru medziagu augalas manau kad reik bandyti ishgauti kuo naturaliasnes salygas kad ir augalas jaustusi laisvai :) beveik kaip laisveje :) mano nuomone tokia :) db pagaminau vazona 100x50x35 ir paziuresiu koks skirtumas tarp 7.5ltr vazono :) manau skirtumas turetu but :).. jaj klystu su savo teorija pataisykit mane broliai .
peace V.
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now. –Chinese Proverb
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

ANB rašė: db pagaminau vazona 100x50x35.
Cia centimetrais? Kiek geliu sodinsi jame?
Rašyti atsakymą