Nuotrauka Nuotrauka

Vazonai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Vazonai

Standartinė hipiukas »

gRamas rašė:gera mintis jau pradejau ieskot namie medziagu :D bandysiu pasidaryti kazka tokio: http://img13.imageshack.us/i/200902221156.jpg/
Nepamiršk nufotkint savo darbo!
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė gRamas »

Imesiu veliau keliata foto indooro ir outdor`o bet dienorascio kogero nebus... Nes jau darbai ipuseti,bet nefotkinau taip,kad butu idomu ir naudinga zmonem... Tik keli pavieniai kadrai :|
Ruduo-gerybiu metas... :D
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė eric »

Kas geriau? Loveliai ar vazonai? Su loveliais galima labiau isnaudot turima plota,o saknys ten labiau isisaknyja,o gal as klystu?
Manau cia ne mane viena klausimas toks kankina :D
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė gRamas »

Kiek pastebejau augalo saknys megsta augti daugiau i ploti,nei i gyli tai va geriau pasidaryk soilbed-bus kurkas daugiau naudos ;)
Ruduo-gerybiu metas... :D
KominisKumaras
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-11-10, 16:05
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė KominisKumaras »

Sveiki.. turiu klausimeli aguinu pirma karta .. tai vat jau savaite kaip pradejau zydinti 8 augaliukus. jie 30 - 40 cm... ir vazonai visi vienodi nelabai dideli stai paveiksliukas http://www.senukai.lt/out/1/html/0/dyn_ ... 740_z1.jpg

kaip manot ar reiktu pasikeisti i didesnius? seip man nelabai yra galimybes didesniem nes spintoi vitos nebera 8 augaliukai sugrusti.. visus lankstau nes netilptu.. ir jusu nuomone koke ? ar labai nukentes derlius jai nepakeisiu vazonu ir isviso koks panasus gali buti derliaus kiekis nuo vieno medelio ? panasei noriu tik jusu nuomone isgirsti.. Aciu :) :bong:
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Vazonai

Standartinė hipiukas »

KominisKumaras rašė:Sveiki.. turiu klausimeli aguinu pirma karta .. tai vat jau savaite kaip pradejau zydinti 8 augaliukus. jie 30 - 40 cm... ir vazonai visi vienodi nelabai dideli stai paveiksliukas http://www.senukai.lt/out/1/html/0/dyn_ ... 740_z1.jpg

kaip manot ar reiktu pasikeisti i didesnius? šiaip man nelabai yra galimybes didesniem nes spintoi vitos nebera 8 augaliukai sugrusti.. visus lankstau nes netilptu.. ir jusu nuomone koke ? ar labai nukentes derlius jai nepakeisiu vazonu ir isviso koks panasus gali buti derliaus kiekis nuo vieno medelio ? panasei noriu tik jusu nuomone isgirsti.. Aciu :) :bong:
Oj kaip iš paveiksliuko matosi kokio tūrio vazonas.. :X
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė eric »

Ar nieko nenutiks augalui jei kibire sudaiginsiu keleta seklu ir paliksiu jas ten augt? Maciau video,tai kaip krumas auga,grazu ir kompaktiska.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė edgy »

aišku nieko blogiau, bet sunkiau kontroliuot augalus bus + jei vienas iš jų bus male sunku bus juos atskirt tada. Daromos yra soil bed, ir visai geras sprendimas mano manymu.
Just a regular boy with irregular dreams.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė eric »

edgy rašė:aišku nieko blogiau, bet sunkiau kontroliuot augalus bus + jei vienas iš jų bus male sunku bus juos atskirt tada. Daromos yra soil bed, ir visai geras sprendimas mano manymu.
Jokio sunkumo atskirt nematau. pajami zirkles ir nukerpi ta vyra. Ir po viso sunkumo...
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė Bongmaster »

nu va, taip cia ir yra tuose forumuose, vieni mato baltai, kiti juodai, treti 50/50 ketvirti spalvotai, penkti nieko nemato o tik kopijuoja straipsnius is interneto, ir taip turi buti nes taip yra parasyta,
nejuokinga jum? Pamastykit :D
aisku kai yra nuomoniu tai yra gerai, labai gerai, nieko nesakau, bet cia seip tik demesy atreikpt norejau kaip gali buti skirtingai :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė eric »

Bongmaster rašė:nu va, taip čia ir yra tuose forumuose, vieni mato baltai, kiti juodai, treti 50/50 ketvirti spalvotai, penkti nieko nemato o tik kopijuoja straipsnius is interneto, ir taip turi buti nes taip yra parasyta,
nejuokinga jum? Pamastykit :D
aisku kai yra nuomoniu tai yra gerai, labai gerai, nieko nesakau, bet čia šiaip tik demesy atreikpt norejau kaip gali buti skirtingai :V:
Ka tu cia nori tuo pasakyt? palaikai naujas idejas ar kaip cia?
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė Bongmaster »

ne, gi sakiau tenorejau predyt ir pabrezt kaip skirtingai visiskai skirtingai gali buti 2ju zmoniu nuomones ta pacia tema ir tiek : %)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė eric »

Bongmaster rašė:ne, gi sakiau tenorejau predyt ir pabrezt kaip skirtingai visiskai skirtingai gali buti 2ju zmoniu nuomones ta pacia tema ir tiek : %)
Geriausia paciam viska ismegint :V:
Draftresister
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-02-04, 18:54
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė Draftresister »

Gal kas, kur nors Vilniuje užamtę kubo formos vazonų?
Yra senukuose ir žalioj stotelėj, bet ten 13x13x13 didžiausi, o man būtų neblogai 15x15x20,
arba bent jau 15x15x[YY]?

pvz.: http://shop.growshop.pl/katalog/detail/ ... deb1e1969f
pawliune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-04-14, 20:28
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė pawliune »

Draftresister rašė:Gal kas, kur nors Vilniuje užamtę kubo formos vazonų?
Yra senukuose ir žalioj stotelėj, bet ten 13x13x13 didžiausi, o man būtų neblogai 15x15x20,
arba bent jau 15x15x[YY]?

pvz.: http://shop.growshop.pl/katalog/detail/ ... deb1e1969f
Žalioje stotelėje prie Kalvarijų turgaus žiūrėjai? Šiandien buvau, berods, mačiau panašius.
bunkeris
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-02-09, 12:38
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė bunkeris »

Sveiki, norejau paklausti ar nieko tokio jei po menesio vegetacijos pradeda lysti saknys pro 20 litru vazono apacia? ar uzteks joms vietos dar 2 menesius zydeti? 8???
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė Bongmaster »

na tai logiska kad ne, juk dar kai zydi paauga augalas 2/3. tai manau ir su saknim panasiai turetu buti, ar saknys auga tik weg periode? man regis ir kai zydini, bet cia tik man taip atrodo
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė modis »

bunkeris rašė:Sveiki, norejau paklausti ar nieko tokio jei po menesio vegetacijos pradeda lysti saknys pro 20 litru vazono apacia? ar uzteks joms vietos dar 2 menesius zydeti? 8???
na 20lt vazonai tikrai nemazi turetu pakakt, o kokio dydzio augalas pats? 8???
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Vazonai

Standartinė PsY »

Bongmaster rašė:na tai logiska kad ne, juk dar kai zydi paauga augalas 2/3. tai manau ir su saknim panasiai turetu buti, ar saknys auga tik weg periode? man regis ir kai zydini, bet čia tik man taip atrodo
židėjimo periode šaknys auga bet daug lėčiau ir daug mažiau.
PsYchotherapist
mazhas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-03-27, 19:22
Reputacija: 0

Re: Vazonai

Standartinė mazhas »

PsY rašė:
Bongmaster rašė:na tai logiska kad ne, juk dar kai zydi paauga augalas 2/3. tai manau ir su saknim panasiai turetu buti, ar saknys auga tik weg periode? man regis ir kai zydini, bet čia tik man taip atrodo
židėjimo periode šaknys auga bet daug lėčiau ir daug mažiau.

pas mane viena mergaite auga 10 l vazone, ir jau pasieke metro auksty, taciau is po apacios shaknys dar kaip ir nelenda :)
Rašyti atsakymą