Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Nemaciau dar, kad zeme su putplasciu pardavinetu :] Kaip dar sugalvos verstis...
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

putplastis zemeje?hmmm...juk jis vandens nesugeria...kaip jis gali atstoti perlita ?:D
prekyba forume draudžiama.
cmcmcm
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007-06-20, 09:37
Reputacija: 0

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Standartinė cmcmcm »

Net nežinau kam jis, kai persodinsiu galėsiu kuo mažiau palikti jo žemėje.. Augelėlį vakar palaisčiau, šiandien jau žemė sausa, kol kas situacija nesitaiso. viršus augalo viskas tavrkoje, o va tie apatiniai du lapeliai pirmieji tirki nulinkę, negyvibingi ir tiek.. Na dar nelaistysiu, žiūrėsiu. Gaila, kad saulės orelis neduoda ;/
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

zinok auginti ne po lempa yra kankinimas augalo...kaip tu skaitai ,kad ji yra sausa?taip greit negali isdziut,jei tik vakar liejei. zeme turi but sausa pavirsiuje,tada reikia lieti. paliesk su pirstu,jei ji lips prie pirsto reiskias ji dregna
prekyba forume draudžiama.
cmcmcm
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007-06-20, 09:37
Reputacija: 0

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Standartinė cmcmcm »

Na aš visad palaikydavau būten kaip tu sakau kad viršus būtų ne šlapias, o drėgnas , bet kaip kažkas sakė šitam forume kad reik lasityt kas 4 dienas kiti kad kas 2. o aš laisčiau įdieną po 1-2 kartus ir man ta žemė ant paviršiaus tai labai greit išdžiūsta. net nžn jei nuo sausros per mažo liejimo tie lapukai būtų tokie tai kiek suprantu jie pradėtų džiūt. o dabar jie tik nulinkę ir galai susiraitę bet kaip tik minkšti, nususę
cmcmcm
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007-06-20, 09:37
Reputacija: 0

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Standartinė cmcmcm »

nors va vieno lapelio galiukas sukietėjo ne tik suisglamžė. nu nžn galvojau kad nedapyliau vandens, bet vakar daug pripyliau, du kart laisčiau, tai turėjo atsistatyt. Net nebežinau ar laistyt ar kaip tik ne. Juk perlaistyt baisiau negu nedalaistyt..
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Standartinė modis »

cmcmcm rašė:nors va vieno lapelio galiukas sukietėjo ne tik suisglamžė. nu nžn galvojau kad nedapyliau vandens, bet vakar daug pripyliau, du kart laisčiau, tai turėjo atsistatyt. Net nebežinau ar laistyt ar kaip tik ne. Juk perlaistyt baisiau negu nedalaistyt..
ar tiek tupas esi kad nesupranti ,zeme sausa ar dregna :/
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Na man iškilo problemėlė viena - augaliukas labai stiebiasi į viršų, tikriausiai dėl šviesos stygiaus, nes auginu ant palangės, o dabar orai tokie, kad saulė iš vis nepasirodo. :| Va kelios foto :

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Kaip 3 dieną į žemę įsodintam lowrideriui tai vaizdas nekoks aš manau. Gal galit ką patart? Kišt po lempa nesinori, nes reikia išleist pinigus į lempą kuri man bus reikalinga tik tada kai nebus saulės, vistiek ruošiuos persodint į lauką augalą. Galiu nebent po Philips Classictone 60w lempa pakišt, bet jaučiu nebus jokio efekto :)
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Pakishk bent po 60w ta Philips lempa, vis bus geriau nei nieko.
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Na nebesvarbu tos lempos, šiandien išnešiau į lauką su visu vazonų, tuo metu gan kaitriai švietė saulė, o dabar vėl apsiniaukė. Susinervinau :| Atgal jau nebenešiu, tegul bando išgyvent, visgi kanapės stiprus augaliukas. :) Smagiausia buvo kai aš pakeliui į sodinimo vietą užsinorėjau nusipirkt mineralinio vandens palaistyt augaliuką. Radau vieną papigiaja be druskų ir negazuota, pavadinimu - "Hermis" :D Juokas paėmė :D Tikiuosi neišaugs tas, su kuo laistysiu :D
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Jei neklystu zymiai geriau laistyt su gazuota mineralka, nes is angliarugstes issiskiria co2, kuri augalas itraukia per zioteles.
nei chronius, nei Bronius...
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Bronius007 rašė:Jei neklystu zymiai geriau laistyt su gazuota mineralka, nes is angliarugstes issiskiria co2, kuri augalas itraukia per zioteles.
Tu matai, net nebūčiau pagalvojęs, ačiū už info. :]

Gal kokį rekomenduotum kuriam nebūtų to, kas augalui nepatiktų (druskos ar dar kas :) )??
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Stenkis ziuret kad nebutu daug chloro (Cl) jis nelabai gerai augalams.
nei chronius, nei Bronius...
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

Augint :x: pradejau visai nesenai, sia ziema auginau WW indore. Kadangi visai neblogai pasiseke nutariau augint dar viena, bet siokios tokios technines aplinkybes neleido ir pasidariau is ww mergaites klonu. Juos perkeliau i outdora ir po 2 men. is mano mergaites pasidare nebe kanape, o kazikoks bazai medis. Ar tas imanoma? Is zemes auga storas kokiu 3cm skersmens sumedejes stiebas, aukscio kaip iki kelio, visos sakos i sonus ir is tolo ziurint, atrodo kad ten ne kanape, o serbentu krumas. Foto kita sekmadieni imesiu
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

pas mane irgi siuo metu fenomenu pasitaike :D lapai atrodo puikiai sweikai zalios spalvos,taciau ju forma kazkokia netaisiklinga(sunku nupasakot reiktu foto) nesuprantu kodel jie tajp mutavo :/
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Turiu klausimeli :] Auginu siltami augaliuka kai jis buvo man iki pilvo as jam nupjoviau virsune tikedamas kad jis taip nestyps ir nepasieks siltnamio virsaus bet ji sustabde tik savaitei dabar vietoj vienos dvi auga ir jau man virs peties, o iki siltnamio virsaus beliko koki puse metro, o auga labai sparciai (tresu trasomis). Taiva klausimas kas bus jaigu pasieks siltnamio stoga tresti nenoriu sustoti nes turi daug sakuciu ir noriu ismaitinti jas. Beje kiek dar jis augs jaigu imanoma nuspeti?
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Iki 3 metru metru tikrai ir dar auksciau tikrai gali augt, bet jei neklystu tai bus vyras, nors nereik prarast vilties dar.Greit pamatysi pats.
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Nesupratau is ko tu sprendi kad vyras :] nes mano vyras kur augo tai buvo per pus mazesnis ir jau "burbuliuukai" mates, tai ji as ismeciau o cia balti plaukialiai pazastyse matosi 8| Nes kiek esu mates tai vyr lities visados buna mazesni ir maziau masyvi O gal klystu???
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Seip atvirksciai, vyrai daugumoje buna auksti, labai isstybe. O moteriskes mazesnes ir masyvesnes.Seip ir nuo rusies priklauso.Kai buvo sativa tai buvo apie 4m aukscio vyras :) O jau matos plaukeliai pas tave, jau pradeda zydet kanapes outdoore?
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

SACALAS rašė:Turiu klausimeli :] Auginu siltami augaliuka kai jis buvo man iki pilvo as jam nupjoviau virsune tikedamas kad jis taip nestyps ir nepasieks siltnamio virsaus bet ji sustabde tik savaitei dabar vietoj vienos dvi auga ir jau man virs peties, o iki siltnamio virsaus beliko koki puse metro, o auga labai sparciai (tresu trasomis). Taiva klausimas kas bus jaigu pasieks siltnamio stoga tresti nenoriu sustoti nes turi daug sakuciu ir noriu ismaitinti jas. Beje kiek dar jis augs jaigu imanoma nuspeti?
kirpk dar karta,tuos du isisakojimus :x: tada turesi keturius,ir sumazinsi siek tiek auksti ;)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas