Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Vat man irgi buvo siais metais daiginant. Ne po lempom, ant palanges salygos vienodos visiem ugliukams, bet kai kurie nuo pat pradziu tysti pradejo ir stiebesi i virsu, kai kurie graziausiai storejo ir krove auksta po auksto. Bedos tame nematau del to, kad veliau visi iskeliavo i lauka ir daug maz vienodai auga. Bet tiesiog idomu, kodel tom paciom salygom jie pradeda skirtingai dygti?
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

Domux rašė:Vat man irgi buvo siais metais daiginant. Ne po lempom, ant palanges salygos vienodos visiem ugliukams, bet kai kurie nuo pat pradziu tysti pradejo ir stiebesi i virsu, kai kurie graziausiai storejo ir krove auksta po auksto. Bedos tame nematau del to, kad veliau visi iskeliavo i lauka ir daug maz vienodai auga. Bet tiesiog idomu, kodel tom paciom salygom jie pradeda skirtingai dygti?
jei nefeminizuotos, galbut taip ir turi buti (moterys- zemesnes, tankesnes; vyrai- priesingai..)? o galbut ishsiskyre atskiri veisles fenotipai..?
..have an idea?
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Taigi, kad finale mergaites visos. Del to ir idomu.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
nerius
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2005-11-25, 13:41
Reputacija: 0

Standartinė nerius »

ar dar yra kokios vilties kazka naudingo isgauti is augalelio kuris dar nesuzydejo? sodintas birzelio men pradzioje
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

nerius Parašytas: Št., 2007 09 15d., Rašyti temą:

ar dar yra kokios vilties kazka naudingo isgauti is augalelio kuris dar nesuzydejo? sodintas birzelio men pradzioje
Viska leme orai :) sancu visada yra! galu gale juk lapaus ir stieba galima panaudoti sokoladui, pienui, ir --==::~~
vaikai nenarkokit vartotiku.
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

norejau grantu paklausti, auginu pora moteriskiu ant palanges, simbolines ten jos, taciau viena jau zydi gera menesi, gal net siek tiek daugiau, o kita tik dvi savaites, ta kuri zydi menesi, tai jos tik virsune apaugusi tankiai, o kuo zemiau, tuo shakos isvis mazai apaugusios. Kiek realiai reiketu augaleli zydejimo laikotarpiui palikt? kokiai 2-3menesiam? nes dabar ka as zinau nei skint nei ka, o ir palikti baisu per ilgai, jei per ilgai zydes irgi kazkas turbut negero bus.
Johnson
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007-04-28, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Johnson »

Tai tu ziurek i ziedus kiek parude ir kiek tau reikia ju parudusiu tada ir skink!
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

rafinuotas rašė:norejau grantu paklausti, auginu pora moteriskiu ant palanges, simbolines ten jos, taciau viena jau zydi gera menesi, gal net siek tiek daugiau, o kita tik dvi savaites, ta kuri zydi menesi, tai jos tik virsune apaugusi tankiai, o kuo zemiau, tuo shakos isvis mazai apaugusios. Kiek realiai reiketu augaleli zydejimo laikotarpiui palikt? kokiai 2-3menesiam? nes dabar ka as zinau nei skint nei ka, o ir palikti baisu per ilgai, jei per ilgai zydes irgi kazkas turbut negero bus.
nupurksk butonu, man tai padejo
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

ziedai turi buti bent 60proc parudave taip? pas mane isvis rudu ziedu nesimato 8E
beje butonas tai ka jis duoda? cia turbut trasa kazkokia?
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

tau galiu patart! neskink kol nebus dauguma ziedu, ash bandziau skint ka buvo nesusiraite ir sviesus ir rukyt.. tai ciki ir visa kita bet kai nuskyniau neskintus ir i kuriuos idejau kantrybe tai tikrai buvo geresni, o lauke auginant tenka ilgokai palaukt kol paruduos, nors auginant lauke ir balkone mano patirtis mazoka.. beto sviesus nuskinti ziedai duoda hight parudave labiau stone, kiek pamenu :]
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Kisk po lempa bus geras derlius!
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Vat man iškilo toksai klausimas...


Jeigu aš sakykim turiu parsivežęs vieną augalo šaką (apie 50cm) su pupurais, piestelėm. Jeigu pamerksiu vandenin, ar noks nokins ji ziedus kaip nokintu medis ?
Juk kai gele pamerkiam ji kazkik laiko zydi, ar ne...
SYE-lə-SYE-bin
error404
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2006-02-14, 16:53
Reputacija: 0

Standartinė error404 »

Iliuminatas rašė:Vat man iškilo toksai klausimas...


Jeigu aš sakykim turiu parsivežęs vieną augalo šaką (apie 50cm) su pupurais, piestelėm. Jeigu pamerksiu vandenin, ar noks nokins ji ziedus kaip nokintu medis ?
Juk kai gele pamerkiam ji kazkik laiko zydi, ar ne...
nenokins, nes visas jegas nukreips saknims uzauginti...
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

rafinuotas rašė:ziedai turi buti bent 60proc parudave taip? pas mane isvis rudu ziedu nesimato 8E
beje butonas tai ka jis duoda? cia turbut trasa kazkokia?
Preparatas is rusijos, skirtas augalams prazydinti, zydinimo stimuliatorius. As issigandau kad mano ww outdore neprades zydet ir nelaimesiu outdoro konkurso;]], tai nupurskiau ir po 2sav rodos jau pradeda kraut ziedus po truputi..
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

turiu 3 augalus, vienas augina "galvas", o kiti vos vos apsipumpurave virsunese, ir taip jau trys savaites, gal ten kokia papugine ar kazkas tokio??? X(
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

rafinuotas rašė:turiu 3 augalus, vienas augina "galvas", o kiti vos vos apsipumpurave virsunese, ir taip jau trys savaites, gal ten kokia papugine ar kazkas tokio??? X(

:D Nu cia gal jau tau geriau zinot kas ten pas tave auga ekstrasensu cia nera dar , nebent imestum fotus . Ir is kur seklas pirkai (jei aplamai pirkai )
;)
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

draugas is afrikos parveze. viena puse velnio atrodo ,bet kitos dvi vapse tik virsuj apsipumpuravusios ir tiek ir dar 5 vyrus ismeciau 8E o tiek vargo buvo ideta... jei gausiu 10-20gramu bus labaidaug, bet labai abejoju.......

DAR KLAUSIMAS, ar galima per ilgai islaikyti augaleli zydint? na tarkime "perzydint" pas mane yra jau gal 40-50 proc juodu plaukeliu, bet dar noreciau pora savaiciu paaugint..??
error404
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2006-02-14, 16:53
Reputacija: 0

Standartinė error404 »

rafinuotas rašė:draugas is afrikos parveze. viena puse velnio atrodo ,bet kitos dvi vapse tik virsuj apsipumpuravusios ir tiek ir dar 5 vyrus ismeciau 8E o tiek vargo buvo ideta... jei gausiu 10-20gramu bus labaidaug, bet labai abejoju.......

DAR KLAUSIMAS, ar galima per ilgai islaikyti augaleli zydint? na tarkime "perzydint" pas mane yra jau gal 40-50 proc juodu plaukeliu, bet dar noreciau pora savaiciu paaugint..??
imanoma perlaikyti, tam ziurek, kad dauguma plaukeliu butu rudu, o trichomos nei baltos nei tamsios, o tokios rudokos, sviesesnes nei gintaro spalvos, tuo metu buna auksciausia koncentracija THC
Johnson
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007-04-28, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Johnson »

Galima perzydint.Kai ilgai augalas zydi ziedo plaukeliai tamsiai paruduoja t.y. sudega tada is jo mazai naudos.
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

viskas aisku, dabar dar geriau apzirurejau savo augala, tai pasirodo plaukeliai dar zali, tik parudave tos vietos, is kuriu auga tie plaukeliai.
o ka reiskia trisomos?
ir jei per nakti buna balkone nenusals augalas? 8E
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas