Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

rafinuotas, gerai tu cia shendien klausimais uzpylei !( !( !( Man atrodo arba tu per jaunas, arba per senas kanapiu auginimui ;) (arba per daug puti). Apie Trisomas tai cia paskaityk: http://www.legalus.net/dis/viewtopic.ph ... &start=180 , o del sushalimo, tai kol nebus shalnos tai ir nesusals... net jej -1 laipsins tai nieko 8E
haze around me...
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

cia turbut hermi turiu taip?

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

o cia vienas augalas tikpo zydi, bet kas cia per buoskes milimetro dydzio? ir jos nesikeiciau jau koks dvi savaites, cia rimtai gal kokia lietuviska kanape ara papugine kokia?????

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

Man labai atrodo kad pas tave hermafroiditas. Mano hermafroidito sakele atrode taip, tik gaila kad jau beveik sunokusios seklos fotkej.

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Nu rafinuotas hermi turi tikrai , del veisles tai cia kazkas panashaus i "Shalucha -Papugaiskaja" :] :D
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

o tas antrasis augalelis tai jis tipo kaip ir moteriski plaukeliai, taciau kazkaip keistoka man vistiek kodel tos galvos tokio mazytes, jau menesis praeis ir salnos, o cia dar galvos tokio dydzio tiktia X(
speju kad kazkokia ne is tos parapijos sekla....
o gal taip turi buti?? :]
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Va cia turiu fotke, joje dalis augaliuku, paimtas didziausias, su keliais turejau vaikystej ju problemu, tai dabar tik nesenai pradejo augt. Jiems jau 3 savaites beveik, zinau kad mazoki, vat yra dideliu 7 kuriem 3 sav ir dar pasodinau 10 augaliuku kuriems jau beveik savaite. Fotkej galima yzvelgti keleta. Auginu po 400W lempa, reflektoriu padares, stovi cooleris, laistau normaliai, kas 3-4 dienos trashu duodu labai silpnu misiniu, tik palaizyt saknims... Noreciau suznot kiek nuimciau derliaus, mzdg taip ~ nes dar aisq nezn kiek female bus... Tai vat butu labai ydomu. Rusis visu WW (White Window) zadu floweringa laikyt kol pilnai subres~2 men. Nezinau tokiom salygom kiek galima isplest derliaus (STUFFO). Aciu uz atsakymus o Stai FOTO !

[ nuotrauka ]
12 / 12
WW 50 days on flowering.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Pradziai norai geri , bet derliu pades padidinti didesni vazonai , o 7 augalams su didesniais vazonais vienos 400 lempos neuzteks. Butinai padaryk oro padavima i patalpa su ventiliatorium ir
imetima taip pat su ventiliatoriu , oro cirkuliacijai isimesk ne kuleri o ventiliatoriu , nes kuleris niekam tikes . Pradziai uzteks.
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Assas rašė:Pradziai norai geri , bet derliu pades padidinti didesni vazonai , o 7 augalams su didesniais vazonais vienos 400 lempos neuzteks. Butinai padaryk oro padavima i patalpa su ventiliatorium ir
imetima taip pat su ventiliatoriu , oro cirkuliacijai isimesk ne kuleri o ventiliatoriu , nes kuleris niekam tikes . Pradziai uzteks.
Kaip man padaryt ta vedinima? ventiliatoriaus nepadarysiu, man atrodo taspats, pastatyciau dar viena coolery ir gerai. Beje kaip man padaryt oro padavima? jai auginu rusyje, padariau growruma, aptraukiau plevele kad kuo maziau sviesos iseitu, auginu net nesavo namo rusy, taigi nenoriu labai rizikuot, kaskart kai einu y rusy apsidairau, gali ir uztikt kaip kad jau buwo, norejau iseit, bet bobute sawo sutrina kate shere ant suoliuko, poto uzsinorejo paziuret ar rusys uzrakintas, as kaip tik prie duru stovejau, ta atidare, sakau booo! :D ta issigando, sako ka darai, sakau nuo draugo slepiuosi uzdaryk duris :D :D tam kart suveike, antra kart nzn ka reix sakyt... Beje nenoreciau kad labai daug kvapo iseitu y rusio koridorius... Galiu dar gaut 250w natrio lempa, tada bus 650W. Elektros rys kaip reikalas, bet manau ant floweringo reix atsinesht. Taigi... Kaip man ta ventiliacija yvest kaip sakai?
12 / 12
WW 50 days on flowering.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Cia jau kaip ir tavo problemos kaip padaryt , kuleris nepades augalams reikalingas O2 ir CO2 kad gerai augtu ir duotu derliaus , kuo daugiau
prisodinsi i ta skladuka tuo maziau turesi derliaus (jeigu neduosi oro)
Kvapui sugert gali naudot anglies filtrus . O ventiliacija atsivesk is lauko per langa ar etc (yra pirkt ortakiai is folgos)
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Hebra, na nebukit tersejai... Ar nezinojimas kiek uzaugs derliaus yra problema? NE. Taigi, klausimus prasyciau i tam skirtas temas.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

vienas dalykas, kvapo nepaslepsi smirdes tai eik tu pac zinai :) auginau balkone smirdejo-kvepejo visi kambariai (balkonas atviras), pagelbetu tau rusy tik anglis! tavo augalas labai graziai isauges (neskaitant krastiniu), islaikyk panasu atstuma nuo lempos! oro padavimas su 400v lempa nori nenori butinas ir nepakaks vienos komp ventiliatorio!
is patirties, jeigu isauginsi 1.5m ugio gausi apie 50g jei dileriniais tikslais, linkiu, kad tau uzsidegtu! :x:
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

beje tas didysis bus bahuras :)
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Taigi vat mano WW jau sukako menesis. Siekia kokia 30cm, ~7 aukstai lapu, sakos jau sakojasi. Wat nezinau kada pradet flowerint, dabar ar dar palaukt... Noreciau kad butu normaliai stuffo... Letokai palyginus augo... Ka pasiulytumet? Noreciau kad nuflowerinus butu ~1m ugio. Kiek dar laukt ar jau pradet flowerint? stai pora fotkiu:

[ nuotrauka ]


[ nuotrauka ]
12 / 12
WW 50 days on flowering.
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

paaugink iki ~60cm,kai nuzides turetu but kazkur apie 1m. cia jau kaip nuori bet man atrodo kad zydejimui dar permazi tawo augalai. '|
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

modis rašė:paaugink iki ~60cm,kai nuzides turetu but kazkur apie 1m. cia jau kaip nuori bet man atrodo kad zydejimui dar permazi tawo augalai. '|
As taip pat manau... kaikurie dar kokia tik 20cm, labai kaskodel letai auga... Sndn persodinau y 12l kibirus... Gal prades normaliai augt... patreshiu bisky... Nu gal per pora savaiciu uzaugs, nu gal per menesy...
12 / 12
WW 50 days on flowering.
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

ei gerieji zmones, tai sita augaliuka jau galima mesti po velniu????

[ nuotrauka ]
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

rafinuotas rašė:ei gerieji zmones, tai sita augaliuka jau galima mesti po velniu????
Ajsq kad ne! Manau, kad jam truksta shviesos ar seip kazko...
haze around me...
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

Shvendrius rašė:
modis rašė:paaugink iki ~60cm,kai nuzides turetu but kazkur apie 1m. cia jau kaip nuori bet man atrodo kad zydejimui dar permazi tawo augalai. '|
As taip pat manau... kaikurie dar kokia tik 20cm, labai kaskodel letai auga... Sndn persodinau y 12l kibirus... Gal prades normaliai augt... patreshiu bisky... Nu gal per pora savaiciu uzaugs, nu gal per menesy...
Patarciau kemira trasas panaudot. Kol tresiau shultz augo bonsas, kai tik kemyra naudot pradejau iskart i virsu sove.
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

kleras rašė:
Shvendrius rašė:
modis rašė:paaugink iki ~60cm,kai nuzides turetu but kazkur apie 1m. cia jau kaip nuori bet man atrodo kad zydejimui dar permazi tawo augalai. '|
As taip pat manau... kaikurie dar kokia tik 20cm, labai kaskodel letai auga... Sndn persodinau y 12l kibirus... Gal prades normaliai augt... patreshiu bisky... Nu gal per pora savaiciu uzaugs, nu gal per menesy...
Patarciau kemira trasas panaudot. Kol tresiau shultz augo bonsas, kai tik kemyra naudot pradejau iskart i virsu sove.

tixliau gali gal informuot apie tas trashas, nes man rejk kad kuo greiciau paaugtu, jau 1men kaip auga, bet ugis tik 30cm tik... Rejk greiciau flowerint o rejk bent 60cm...
aciu isanksto ;)
12 / 12
WW 50 days on flowering.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Uzteks floodint foruma, netingek skaityt.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas