Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Jealous rašė:o kokiu atstumu laikyti lempa hps ? dabar jie visi 1-4 dienu. ir ar normalus ugis 4cm , 3.5 dienu.
o laikyk taip kad augaliuko virsuneje butu 20-25laipsniai silumos.nepazeisi lapuku. normaliai cia viskas pas tave. del tu 50cm ir t.t. negalima tokiu standartiniu isvadu daryt,reikia i aplinkybes atsizvelgti (dregme,temp...)
prekyba forume draudžiama.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

g13-farmer rašė:na as sakau kaip mazdaug reiktu laikyt lempa jei auginama po 250-400w hps :) taciau reik atsizvelgt i kitas salygas
Atsakymas irgi mazdaug laikyk lempa tokiu atstumu kad virsh augalo uzdejus ranka galima butu ja laikyti, (kad rankai butu shilta bet ne karshta) (aishku ne delnu i lempa) cia pats paprasciausias budas.
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

o dar paprasciau nusipirk elektronini termometra su davikliu ir davikli laikyk ties augalo virsumi. taip galesi stebet temperatura. tas termometras lemonoj berods 15lt.
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Sveiki, toks klausimelis iskilo - ar bus like kas nors is mano augalo, jei jis auga lauke, neapsaugotas nuo vejo lietaus ir t.t.? Buvau pries 2 sav. tai jau buvo puvinys isimetes, kaip manot bus kas like? Ar gal jau reiktu ji pamirst?
nei chronius, nei Bronius...
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Tai jei jau priesh dvi savaites puvinys buvo tai manu kad jau gali net nevaziuot :/ nu gal neishplito bet labai abejoju :!:
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

[ nuotrauka ]

nezinau net ant palanges isauginau augala, auginau nemazai, bet visos shaluhos uzaugo :( ir ismeciau, bet viena isaugo kazkokia panasi i tikra marihuana, o kvapas toks laba iidomus, tikrai ne toks kur dileriai pardavineja, o toks MESINGAS kvapas kazkoks, daug uostau kazkaip net bloga pasidaro, tai va nuskyniau as ta medi, dabar jau dziovinu, bet velgi keista kad dziovinant nekvepia, na gal siek tiek, ir neatrodo taip kaip tarkime is dileriu pardavinejamas stafas, kazkaip isvis kitaip atrodo, pas dilerius kazkoika tai supresuota nezinau. na bandysiu uzsirukyt, ziuresim kas per reikalas bus 8E
lapuku tu kurie isauga is pacio augalo tokie susikristalizave tai ju nenuskyniau, palikau prie stafo, klaida ar ne?
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

o paziurekite tame augale matosi seklyciu, jeigu jas isimsiu ir tarkime vel bandysiu auginti-isdegs??? nes net nezinau is kur tos seklytes, atrodo vyra nuo moters laikiau kitam kambary, o ir tie vyrai ten kazkokia shaluha buvo lietuviska, tai jauciu apsidulkino nuo to lietuvisko kanapelio, ar augalas is saves gali kazkaip tu seklu isauginti? nors vien moteriskas auga??
P.S. esu rades ir pirktinej skankej seklyciu, vadinasi gal pats augalas kazkaip padaro tas seklytes?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

rafinuotas rašė:o paziurekite tame augale matosi seklyciu, jeigu jas isimsiu ir tarkime vel bandysiu auginti-isdegs??? nes net nezinau is kur tos seklytes, atrodo vyra nuo moters laikiau kitam kambary, o ir tie vyrai ten kazkokia shaluha buvo lietuviska, tai jauciu apsidulkino nuo to lietuvisko kanapelio, ar augalas is saves gali kazkaip tu seklu isauginti? nors vien moteriskas auga??
P.S. esu rades ir pirktinej skankej seklyciu, vadinasi gal pats augalas kazkaip padaro tas seklytes?
Tai kai kitam kambary buvo gal kaipnors persinese, nu nebent hermis ten bet taip neatrodo 8/
vaikai nenarkokit vartotiku.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

galejo likt vyriskio dulkiu ant drabuziu arba pirstu :)
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Va ziurekit, as visa foruma galima sakyt visa bevejk perskaites, bet neturiu atsakymo sawo galvoje y sendien iskilusy klausima, kodel mano vienos zydincios WW moteriskes veduokliniai lapai visi leidziasi zemyn, del ko!? ar per sausa ar koks biesas? va fotke matosi ta antra, net iki zemes nulinke kaikurie...

[ nuotrauka ]
12 / 12
WW 50 days on flowering.
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Shvendrius rašė:Va ziurekit, as visa foruma galima sakyt visa bevejk perskaites, bet neturiu atsakymo sawo galvoje y sendien iskilusy klausima, kodel mano vienos zydincios WW moteriskes veduokliniai lapai visi leidziasi zemyn, del ko!? ar per sausa ar koks biesas? va fotke matosi ta antra, net iki zemes nulinke kaikurie...

[ nuotrauka ]
o tu lieji ? :D man tai cia kaip nedalieta. nu gal ir netvirtos sakos,o lapai sunkus,tai ir nusveria
prekyba forume draudžiama.
Insane
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2007-11-12, 16:46
Reputacija: 0

Standartinė Insane »

Shvendrius rašė:Va ziurekit, as visa foruma galima sakyt visa bevejk perskaites, bet neturiu atsakymo sawo galvoje y sendien iskilusy klausima, kodel mano vienos zydincios WW moteriskes veduokliniai lapai visi leidziasi zemyn, del ko!? ar per sausa ar koks biesas? va fotke matosi ta antra, net iki zemes nulinke kaikurie...

[ nuotrauka ]
nu man ir atrodo kad biski vandens trukumas ;)
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

As ir kaska panasaus pamaniau, nes sausa buwo, nors buwau liejes pries 2 dienas, o kibirai tai nemazi- 12litru... Vakarp paliejau vandeniu be trasu, sndn nuejau ir buvo viskas tvarkoj :) graziai zydi :) :]
12 / 12
WW 50 days on flowering.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

ar gali but, kad del dideles zemes dregmes paruduoja lapukai, kai cia pas kazka buvo labai mazai, pas mane vos numete seklas jau vos ne puse lapuko rudo, ar tai del sviesos stokos?
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

bi0dileet rašė:ar gali but, kad del dideles zemes dregmes paruduoja lapukai, kai cia pas kazka buvo labai mazai, pas mane vos numete seklas jau vos ne puse lapuko rudo, ar tai del sviesos stokos?
Manau kad nuo zemes dregmes... Bevejk esu tikras...
12 / 12
WW 50 days on flowering.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Per sousa,per dregna arba netinkamas ph.
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

Shvendrius rašė:Va ziurekit, as visa foruma galima sakyt visa bevejk perskaites, bet neturiu atsakymo sawo galvoje y sendien iskilusy klausima, kodel mano vienos zydincios WW moteriskes veduokliniai lapai visi leidziasi zemyn, del ko!? ar per sausa ar koks biesas? va fotke matosi ta antra, net iki zemes nulinke kaikurie...

[ nuotrauka ]
Kedute man ten patiko... :D

kokia lempa ?"

(ps. ko trinat mano postus?)
divinorum.lt
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Standartinė coba »

Sveiki Dumu dedes,
Reikia patarimo: Sedi pas mane spintoj 2 TOP44 ir 2 SuperSkunkai, vienas topas plaukelius iskiso ilgus, nu mol prefloweringas+mergaite (:D ) jei gerai as suprantu. Like 3 kimarina kazko laukia. Klausimas: ar verta jungti 12/12 ar laukti ir kitu augaliuku prefloweringo, visi vienodo amziaus apie 2,5 men.
Aciu is anksto! THNKX
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

coba rašė:Sveiki Dumu dedes,
Reikia patarimo: Sedi pas mane spintoj 2 TOP44 ir 2 SuperSkunkai, vienas topas plaukelius iskiso ilgus, nu mol prefloweringas+mergaite (:D ) jei gerai as suprantu. Like 3 kimarina kazko laukia. Klausimas: ar verta jungti 12/12 ar laukti ir kitu augaliuku prefloweringo, visi vienodo amziaus apie 2,5 men.
Aciu is anksto! THNKX
Nu as ne exspertas bet manau jei jiem 2.5 men. tai jau pats metas jungt! o seip kokio aukscio jie?
Smoke shit every day ;)
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Man Prefloweringas prasidejo Vienoms po 2 menesiu nepilnai, o kitoms irgi panasiai, va jau prasidejo, reikia det po 12/12, sndn turbut teks pervest is vieno rusio y zydejimo rusy :) 2 WW jau graziai zydi 3-ia savaite, kvapo nelb jauciasi... Gal dar atsiras...
Kaskas klause kokia lempa, tai ten HPS 400w Philips, su kepimo skardos reflektorium, ta kedute tai kai atejnam su draugu pasedet ir pasigrozet, yra dar viena kitoj pusej :) :) :)
12 / 12
WW 50 days on flowering.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas