Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

ziedelis rašė:Sveiki visi- gal galėtumėte pagelbėti? auginu TOP44 veislę ir nesuprantu kodėl ji vis nepražysta jau augdama apie 4mėn (jau neužilgo bus mėn kai iš 24/0 šviesos rėžimo perstačiau ant 12/12 augalas parodė lyties požymius, bet nežydi o tik auga, šakojasi ir didėja (foto padaryti nėra galimybes)
Palaikik pora dienu tamsou ir atgal i 12/12 ,duok trasu zidejimui daugiou gal fosforo trukumas !?Ir viskas bus gerai ;) Sekmes.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Turiu 2 klausimus. Pirmas : turejau uzsilikusiu seklu ir nuspendziau uzauginti low#1. 3 auga outdoor'e po agro plevele, o kiti 2 greenhouse'e, tik beda, kad ten labai didele dregme (net rasoja).Kaip manot labai blogai augalams ? Ir antras klausimas: taip pat auginu Passion#1 (outdooras). Sita veisle yra indica, bet lapai gal siauri (foto veliau bus).Gal zinote del ko, gali siaureti lapai ? Gal ko truksta, nors atrodo ir tresiu..
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

ganjaFAMA rašė:Turiu 2 klausimus. Pirmas : turejau uzsilikusiu seklu ir nuspendziau uzauginti low#1. 3 auga outdoor'e po agro plevele, o kiti 2 greenhouse'e, tik beda, kad ten labai didele dregme (net rasoja).Kaip manot labai blogai augalams ? Ir antras klausimas: taip pat auginu Passion#1 (outdooras). Sita veisle yra indica, bet lapai gal siauri (foto veliau bus).Gal zinote del ko, gali siaureti lapai ? Gal ko truksta, nors atrodo ir tresiu..
Ats i 2 klausima: tai passion1 hybridas indikos ir sativos ligu:? ir manau isryskejo sativos bruozai arba sekla ne ta arba karscio per daug. kiek tokiu augalu yra ir is kur pirkai :) Man greenhause visu augaliuku lapai siauri o tai uta nuo karscio mano manymu nes tokie pat augaliukai yra ir lauke ir lapukai placiausi :) pagal bio zinias tai karstoje aplinkoje augalas siaurina lapus tam kad neisgarintu labai daug dregmes ir negrestu veliau H2o badas.Pataisys mane jei klystu.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Del karscio as zinau ta dalyka, kad lapai siaureja, siekiant taupyti vandeni, bet Lietuvos outdoor... Abejoju ar cia del karscio,o pirkau is dutch-passion.nl Cituoju: "Passion #1 is an Indica variety developed in California in the seventies and has been grown outdoors in Holland since 1980." Nu nehybridas.
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Tai gal siaip gaudo saule? jei jos labai daug gauna tai ir lapai susiaureje bet tikrai tavo augalas isskirtinis :)
Linukas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008-05-29, 12:35
Reputacija: 0

Standartinė Linukas »

iskilo klausimukas
labai idomiai su mano augaliukais klostosi reikalai. auga gan neblogai, tik vienu metu gal perdaug prilaisciau bemyledamas, bet nieko, atsigavo.
o dabar pradejo saknys i virsu lipti, is zemes lenda. kazkada uzpyliau plonu sluoksneliu ir vel islindo...
cia blogai ar gerai? gal ka ne taip darau, gal dar visdelto perdaug dregmes ir permazai deguonies saknim?
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

nzn ar chia del to bet man ir taspats buvo :) piliau zhemes vistek ishlysdavo :) bet poto augalas pasidare aukshtesnis lempas aukschiau pakeliau ir nebelendo. ash manau kad kadangi zhemas augalo buvo ugis, lempos shiluma paseke grunta, shaknis pajauchia shiluma ir kyla i virshu :)
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Agronomu tarpe yra tokia nerasyta taisykle: "jei augalas lipa is zemes ar grunto vadinasi jame kazko truksta"
Optimistas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-05-07, 00:04
Reputacija: 0

Standartinė Optimistas »

Gal galite pasakyti, kas nutiko mažulei ir ar išeis pagydyti
[ nuotrauka ]
Ant apatinių lapų atsirado rudų dėmių, jie pradėjo raukšlėtis, džiūti, pačių žemiausių kraštai pageltonavo, irgi džiūna :/ Grybas gal koks?
piktas ninja
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-06-28, 09:54
Reputacija: 0

Standartinė piktas ninja »

tamsu kaip....ar tik ant foto taip atrodo ?
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

reikia greito ats:
ar tinka 3 men vegetuojanciam augalui iki zydejimo 20-30-20 trasos :?:
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

20-30-20 (10-15-10) geriau zhydejimuj o dar geriau 10-30-10 bet nebuvo zhalioje stoteleje :(
Linukas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008-05-29, 12:35
Reputacija: 0

per anksti lyti pradejo rodyti

Standartinė Linukas »

mano WW mamytem daugiau nei pusantro menesio
vakar ryte nuemiau po keturis augliukus, klonavimui.
siandien pastebejau, kad pas abi mamytes netoli virsunes yra po viena ir du usiukus... toks jausmas, kad pradejo lyti rodyti...
visa laika augo po liuminisensinem lempom, 18:6 rezimu, kaip ir neturejo islysti lyties pozymiai...
greit padarysiu foto ir pridesiu, gal cia tik man vaidenasi.
trasose fosforo mazai, elektra nebludijo, labai idomiai...

papildau 2 foto vienos ir kitos mamytes:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

kas dabar laukia mano klonu? gal jie taps niekam netike? :(
o mamytes gal jau kisti tada po HPS 12:12 intervalui?

ir idomu kodel pradejo taip vykti?
temperatura pastaraja savaite pakulusi 1 laipsniu iki 23, na dregmes daug 70 - 80, trasos 7-3-5 su mikro elementais. dviem mamytem liuminisencine lempa 2x36w, vienas vamzdis cool white, kitas warm white. dabar laistau kasdien, nes zeme greit dziuna. ai dar kaip kazkada minejau saknys i virsu siek tiek lipa.

na tikiuosi uztenka info apie mano gerbariuma ir augalus.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Optimistas rašė:Gal galite pasakyti, kas nutiko mažulei ir ar išeis pagydyti
[ nuotrauka ]
Ant apatinių lapų atsirado rudų dėmių, jie pradėjo raukšlėtis, džiūti, pačių žemiausių kraštai pageltonavo, irgi džiūna :/ Grybas gal koks?
as tai manau, kad jei nesiimsi priemoniu mirs jis. jei ne tai isgyvens :D
Laistyk maziau, treshk isviso mazai. Dar pabandyk tamsoj palaikyt.
Man yra buve atvejis kai diena atrodo mires o nakti atsigauna.
O del to rudavimo... Rimtai gal pertresei?

Ir dar.. manau, kad reiktu sienas isklijuoti baltu popierium/folija. Negailek, atsidekos.
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

man tavo augalas kazhkox sudzhiuves. gal nedalaistai ?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aha, panašu į pertrešimą ir nelaistymą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Optimistas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-05-07, 00:04
Reputacija: 0

Standartinė Optimistas »

Laisčiau normaliai, ne per mažai. Trąšų turbūt daugoka :/ Kelis kartus pyliau, tai padauginau :( Iš klaidų mokomės. Perploviau vonioje su keliasdešimt litrų vandens, apipurškiau, jei nesupus, tai atsigaus tikiuosi :)
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Optimistas rašė:Laisčiau normaliai, ne per mažai. Trąšų turbūt daugoka :/ Kelis kartus pyliau, tai padauginau :( Iš klaidų mokomės. Perploviau vonioje su keliasdešimt litrų vandens, apipurškiau, jei nesupus, tai atsigaus tikiuosi :)
Ne ne, bet perdaug jus is tu trasu norit. Pas mane va augaliukai 3.5 men. tai siandien tik pirma kart patresiau. Tau patinka kai griauzia gerkle rukant?
Galvoji.. kiek tresi tiek augs :?: Dar krumas butu..
Su jom reik elgtis kaip su moterim, atsargiai ;)
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Jaronimas rašė:Agronomu tarpe yra tokia nerasyta taisykle: "jei augalas lipa is zemes ar grunto vadinasi jame kazko truksta"
Nu tas tai kazinau..
ORO matyt truksta
Linukas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008-05-29, 12:35
Reputacija: 0

Standartinė Linukas »

na sakyciau, as ir pritariu tavo minciai, kad oro truksta, mano augalu saknelem. zeme vitaplant, katik is maiso, trasu retkarciais gauna. tikrai nieko neturetu zemej trukti.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas