Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Toblinas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2008-07-14, 22:18
Reputacija: 0

Standartinė Toblinas »

laba :) as kiek daiginu daiginu man neisauga niekas :) tiek seklu prasoviau kad baisus dalykas :D dabar is 10 liko 3 tas bandau su toletiniu popierium,dedu viltis kad bent vienas isdyks :) o kai isdyks butinai prifotkinsiu ir imesiu cia kad padetumet man ;) smagu kai yra daug draugisku zaliuju sodininku nusiteikusiu padeti RESPECT! :) :x:
taika :)
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

sveikuteliai. galvoju koki projektuka rudeniui indoro, kaip manot ar nesildomoje palepeje nesusals augaliukai jei grow boxas bus vieno kvadrato po 400w hps? tamsos laiku irengsiu sioki toki sildytuva. gal kas esate su 400w hps bande augint pora kvadratiniu metru? kaip rezultatai?
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

gal netgi ir per shilta bus. nes pas mane kai ishjungtas fanas 35C buna nuo 400w hps. o grovruumas ~2m3

Edit:
Dabar nera galimibes nufotkinti bet bandysiu paaishkinti :) Ant palanges auga WW ir jau pradejo kaltis plaukeliai, o apatiniai lapai gelsta. bet taip demem. tos demes panashio i alejaus demes ant poperiaus lapo, tik geltonos :) tai va chia truksta trashu gal ar chia naturalus geltonavimas zhydejime ?
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Nu augalui galas ateina ant pacio galo zydejimo. Cia per anksti. Gal azoto truksta ? Bet cia tos demes.. Idomiai.
Linukas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008-05-29, 12:35
Reputacija: 0

Standartinė Linukas »

lazys rašė:sveikuteliai. galvoju koki projektuka rudeniui indoro, kaip manot ar nesildomoje palepeje nesusals augaliukai jei grow boxas bus vieno kvadrato po 400w hps? tamsos laiku irengsiu sioki toki sildytuva. gal kas esate su 400w hps bande augint pora kvadratiniu metru? kaip rezultatai?
siulau hps ijungti nakti, nes diena visvien silciau buna.
dabar temperatura aplinkoje pastoviai laikosi 19-20 laipsniu. growrumas yra 1,6 m2 ir 400 w hps. nesvieciant atvesta iki aplinkos temperaturos o svieciant pakyla iki 27 laipsniu.
mano manymu ekonomiskiau diena pasildyti, o nakti ant lempos. siuo atveju $ maziau isleistum.
beje kolkas ventiliatoriu nera, aplinka tik vedinu, kad keistusi oras.
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

ganjaFAMA rašė:Nu augalui galas ateina ant pacio galo zydejimo. Cia per anksti. Gal azoto truksta ? Bet cia tos demes.. Idomiai.
http://img236.imageshack.us/img236/4200 ... 257xe8.png
va kazhkas tokio :) nes kai azoto truksta kitox geltonumas. kur gauti gelezhes ? :D
sasasa
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-05-28, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė sasasa »

kaip manot ar dar spesiu lowryderiui derliu nuimt auginciau siltnamyje vakr seklas daiginimui padejau?????????
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

lowryderiai gyvena ~2men manau spesi jei shiltas ruduo :)
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Standartinė Duke »

-AwZ- rašė:lowryderiai gyvena ~2men manau spesi jei shiltas ruduo :)
Priklauso ir nuo aplinkybiu,ne tik genu, pas mane 2.5 men lowas, ziedai vis dar pampsta. :D
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Mano auto sodinti geguze i louka ir iki sioul dar noksta :D
sasasa
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-05-28, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė sasasa »

bet kai prinoks tai normaliai bus :] :)
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

nieko tokio jai mazajam augaliukui bevalydamas lapukus iplesiau lapuka? 8/
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

nea,man bent nebuvo problemu po to....Net pamirsau o jis dabar sparciausias augalas tebera :)
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

Kas atsitiko mano augaliukui? :/ :| [ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Stovi ant palanges balkone 8/
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Vygis rašė:Kas atsitiko mano augaliukui? :/ :| [ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Stovi ant palanges balkone 8/
joo.. TIKRAI nepertrestas augalecas.
hsf
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2008-06-12, 16:49
Reputacija: 0

Standartinė hsf »

Iskilo 1 beda.. :!: Augalas - Northern Light. Amzius - 2,5men. Trasos Schultz 10-15-10 (tresiu po puse rekomenduojamos dozes kas savaite). Auga balkone. Vazonikas 12l. Augalo ugis 95cm.
Siaip del pacio augalo augimo nesiskundziu.. :) Per diena paauga po ~ 1-2cm. Naujos sakeles (augancios is "pazastu") auga taip pat sparciai. Tai vat augalas panasiai pries 1 men parode lyti, islindo moteriski plaukeliai.
Bet pastebejau keista fenomena: tie plaukeliai lenda tik is pazastu ir tai po kelis plaukeliu vienam aukste. 8/ Tarkim vienam aukste iseina 2 lapai, tai tose "pazastyse" isauga 2 ataugeles is kuriu islenda po 2 plaukelius. Nzn kiek esu mates kitiems tu plaukeliu auga daxuje.. Ai dar vat pastebejau kad tie seniausiai isdyge plaukeliai ir parudavo jau.. Jeigu taip ir toliau tai uz menesio gal ir turesiu puse g putalo !(

[ nuotrauka ]
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

hsf rašė:Iskilo 1 beda.. :!: Augalas - Northern Light. plaukeliai lenda tik is pazastu ir tai po kelis plaukeliu vienam aukste. turesiu puse g putalo
Sativos nepasižymi žiedynų gausa. Bet jų ir labai rūkomi, nenusimink.
hsf
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2008-06-12, 16:49
Reputacija: 0

Standartinė hsf »

energetiniai gluosniai rašė: Bet jų ir labai rūkomi,

truputi nepagavau ... tipo ziedu mazai, bet jie gerai kerta? '|
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

energetiniai gluosniai rašė:
hsf rašė:Iskilo 1 beda.. :!: Augalas - Northern Light. plaukeliai lenda tik is pazastu ir tai po kelis plaukeliu vienam aukste. turesiu puse g putalo
Sativos nepasižymi žiedynų gausa. Bet jų ir labai rūkomi, nenusimink.
Labai = lapai, "b" vietoj "p" netyčia spustelėjau.
hsf
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2008-06-12, 16:49
Reputacija: 0

Standartinė hsf »

aaa, dabar aiskiau pasidare :) kazin kokia THC koncentracija Sativos lapuose (dekim raso kad NL yr 15-20% THC bet cia tikiu kad tuose zieduose ir plaukeliuose tiek yra o tikrai nelapuose) ? tikiuosi daugiau negu 2-3%...
Paskutinį kartą redagavo hsf 2008-07-27, 16:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas