Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

tipo skinimas= derliaus nuemimas? palauk, peledai... KADA TU NUSTOJI TRESHTI?>???? priesh derliaus pabaiga reikia leisti visiems sh*88dams kuriuos augalui sumkaitinai leisti truputi prasivaikschioti....
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Tai kad pamirses visai buvau..Nu savaite tikrai bus..visai dvi gal ir nebus be trasu. :)
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

tai praskalauk zemes ir tiek ish zemiu bent isheis trashos
praitam auginime buvau prisidirbes :) tai stufas su prieskoniais buvo gryna neskanu rukyt
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

tipo --==::~~ dega blogai. gesta pastoviai, nes :X: nebuna prasivaikschioje... jei treshi iki pat derliaus nuemimo.... 2 paskutines savaites :x: turi be trashu buti ...
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

ash irgi praploviau shiandien savo augalus, nes kelias dienas laischiau su vandeniu ish mano jau sumixuoto kibiro su trashom ir sureguliuotu ph. tiksliau viskas turejo buti sureguliuota... bet kai ikishau ranka i kibira , kazhkos apsicukraves visas, spalva geltona pasidariusi, ph nusimushes velnia zhino kur, bandzhiau tvarkyti, bet ishsimusha vel labai greitai... matyt kazhkas ne taip gavosi su trashom... lapai kazhkaip lengvai vos vos pasilankste... tai ishpyliau, uzhmaishiau nauja mishinuka (atrodo 100 kartu geriau nei senasis) ir padariau savo augalams "brainwash'a " :) na vsiakyj sluchiaj...
Peledas rašė:Praploviau po pora litru..Neblogai lyg ir dabar. Ibedziau krapstukus i kamiena tai kazkaip sustojo brendimas..Laukiam kol subres mazules..

o kam tie krapshtukai?
stenkimes nerashyti 2 postu ish eiles!!
EDIMAX
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2006-06-01, 14:33
Reputacija: 0

Standartinė EDIMAX »

sveiki kumarcikai pas mane vat tokia problemele kodel kotai trukinet pradejo ko truksta :/
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

trukinet ? o foto gal gautum ? idomu paziureti butu
divinorum.lt
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

EDIMAX rašė:sveiki kumarcikai pas mane vat tokia problemele kodel kotai trukinet pradejo ko truksta :/
gal but per greit auga, ir greiciausiai indoor augini...

ilgai tai nesites, kotas sustores ir nebetrukines
Buds Not Bombs
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

[ nuotrauka ]
kas ce nutiko? m?
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

nu lauke tai daznas reiskinys, kad taip apatiniai lapai nuskursta...
Buds Not Bombs
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Cia ne trasu nudegimai?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

na kad netreshiau vat kame problema, ir vandens pakanka nu nzn kas ce daros kaip tik manau reiks duot trashu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

SAule negalejo per vandens lasus nudegint? O gal buvo zemem apnesta?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Destroyer
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-05-29, 22:29
Reputacija: 0

Standartinė Destroyer »

mano nuomone, tai saules padariniai. jei augalelis kokiam balkone auga ir temperatura pakilo virs 35 laipsniu, tai saule :) siaip man buvo labai jau panasiai kai balkone augo ir langas liko uzdarytas, temperatura soktelejo gal virs keturiasdesimt, tai gerai kad laiku pastebejau, keletas lapu tiesiog isvis nugelto...
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

jei butu sveikas augalas su palankia aplinka, jokie lapai nuo saules negelstu... ne sauleje esme

irgi panasus reiskinys pradzioj, taciau jei isgyvena, tai zaliuoja kaip turi but :)

skirtumas menuo

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Buds Not Bombs
juozukas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-04-13, 14:01
Reputacija: 0

Standartinė juozukas »

[ nuotrauka ]

nuotrauka pripazystu nekokybiska bet neramina tai kad lapai kaikur (pazymeta 1.) ima persisukinet ir lyg voratinkliu dengiasi is vidaus, ten kur 2. tai lapus lyg plesho vidurio link.

kuo jus purskiat savo outdoora kad atbaidyt visokius vabaliukus?
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

niekuo nepurskiu ir kitiem nerekomenduoju

ka dievas duos tas ir bus :) o jis DUOS!!!

o del vabaliuku, tai yra netori skruzdeliu gauna, marsrutuoja aplink augala, tai nei viksru nei sraigiu nei dar kazko nepakes savo ribose :)
beje yra ir laukiniu biciu ar vapsvu didelis lizdas, tai kai netoli buni, visos pradeda skraidyti aplinkui , net dangus uztemsta :D

o del 1 ir 2 tai as tokius nusuku lapus ir viskas
geltonas jei yra, paiimi uz koto ir nusuki...

man suo viena is issisakojimu V su koja sugebejo nulausti - liko \ ir kuo puikiausiai tavrkosi :)

gerai atrodo augaliukas-labai panasu i holands hope :) kokia rusis juozuk?
Buds Not Bombs
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

Tokias problemas patariu realizuot ,nuo visokiu kenkeju ir ligu ,nupurshkus su "Decis" jis veikia pavirshiuj ir po dvieju savaiciu ishnyksta ishvis, vieno karto pakaks nupurkshti sezonui ,augaluj nekenkia apsoliucei
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Jeigu dengiasi voratinliu ir po ji ropineja vos iziurimi oranzinai padareliai, DECIS tikrai nepades. Tai voratinklines erkes ir jas labai sunku isnaikint. Jos uzsiveisia kai buna sausa ir auksta temperatura. Ir naikina jos augalus ziauriai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

Zinau tuos voratinklius ir tas erkutes,dar voriuku esu turejas ,indoore viskas vyko nezinojau ka daryt,ishmeginau DECIS ir visi kenkejai tiesiog zuvo ir nebeatsirado daugiau ,nzn as taj uz decis, rekomenduoju ir kitiems pameginti jai bus panashiu problemu! Tiek indoore tiek outdoore galima naudot,Decis buteliukas vos 3lt kainuoja skiedziamas ant 10L vandens!
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas