Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Yra migtukas redaguoti jai dar nepastebejai.....nuo surinktu postu daugiau ziniu neigausi.O i tavo klausimus bus atsakyta,kai paklausi zmoniskai,be zargonu.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Ir nevispročiais nereiktų kitų vadinti ;] Šitame forume aš tik vieną tokį matau. Dabar į temą. Draugas paprašė paklausti, kas galėtų būti. Viršūtinėje augalo dalyje raitosi lapų galiukai, baltuoja. Gal temperatūra peraukšta ? Bet man taip neatrodo, nes jis sako, kad temperatūra 25 laipsniai. Laukiu komentarų.
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

kad as be zargono kalbu... pas mus klaipedoj visi taip sneka ir viskas ok '|
Dejau... :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Raličesas rašė:kad as be zargono kalbu... pas mus klaipedoj visi taip sneka ir viskas ok '|
Čia forumas,ne Klaipėda. :)
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

(delete)
Paskutinį kartą redagavo omax 2008-10-22, 15:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

ganjaFAMA rašė:Ir nevispročiais nereiktų kitų vadinti ;] Šitame forume aš tik vieną tokį matau. Dabar į temą. Draugas paprašė paklausti, kas galėtų būti. Viršūtinėje augalo dalyje raitosi lapų galiukai, baltuoja. Gal temperatūra peraukšta ? Bet man taip neatrodo, nes jis sako, kad temperatūra 25 laipsniai. Laukiu komentarų.
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
Tikrai ne del temperaturos pas mane irgi tas pats zemesnem augalui kuris toliau nuo lempos o aukstesnem taip nera. Ir nieko cia nematau blogo auga vystosi zydi..
vaikai nenarkokit vartotiku.
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

Ir pas mane taip buvo,as maniau, kad temperatura kalta,lempa pakeliau,bt nepraejo,nors gan greit ji buvo sunaudota. tas spalvos pakeitimas itakos galutinem produktui neturejo. :D
Vat ka jus man geriau pasakykite: jau du metai skunk pas mane auga,ir seis metais vienas nei is sio nei is to paraudonavo (galvos). purple turejau pries kokius tris metus,seklu tikrai neliko. pats ziurau ir galva kraipau. paskui foto imesiu :x:
It makes me wonder
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

It makes me wonder
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

menuleigis rašė:Vat ka jus man geriau pasakykite: jau du metai skunk pas mane auga,ir seis metais vienas nei is sio nei is to paraudonavo (galvos).
Gražu :) Sėklos pačio "darytos" ar pirktos?
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

cia taip skunkas ????? 8| 8|
prekyba forume draudžiama.
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Standartinė coba »

Pas mane ne viena veislė taip pamėlynavo, nors ir ne purple šeimos. Iškart po šalčių taip pasidarė :]
kastonass
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2008-08-03, 02:23
Reputacija: 0

Standartinė kastonass »

Siandien ant vieno augaliuko pastebejau keistus laselius ant kotu. Jie pakankamai lipnus ir saldus. Ka augalelis man nori pasakyt? 8/

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

P.S. Sesios savaites kaip ijungtas 12/12 rezimas.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

kastonass rašė:Siandien ant vieno augaliuko pastebejau keistus laselius ant kotu. Jie pakankamai lipnus ir saldus. Ka augalelis man nori pasakyt? 8/

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]

P.S. Sesios savaites kaip ijungtas 12/12 rezimas.
lasiukai lasiukais, bet turetum rupintis galvom, jei sitas galima taip pavadint, pagal rudus plaukelius skint reiktu, aisku viso vaizdo nemacius dar neaisku
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

gal su kuo nors praduriai kota netycia? ar siaip ibreziai.
prekyba forume draudžiama.
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

tai pagal jus tos pamelusios boskikes velka ne ka prasciau? bet tai kodel nuo salcio visi trylika augalu nepamelo o tik penki !(
Dejau... :D
kastonass
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2008-08-03, 02:23
Reputacija: 0

Standartinė kastonass »

RED&WHITE rašė:gal su kuo nors praduriai kota netycia? ar siaip ibreziai.
Nelabai, nes net keliose vietose tie lasiukai kaupesi. Nu bet dabar jau nesvarbu, tas medelis sekmingai yra dziovinamas ;)
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Sveiki turiu klausimeli viena, kadangi augalelis po truputi pradejo ruduoti tiksliau plaukeliai, ir skaiciau forume kad augala sustresavus jis daugiau thc isskiria tai gal kas parasys kokius budus naudojat ar smeigtuka duriat i kota ar rezimA sviesos keiciat,buciau dekingas kad padetumet patartumet :x:
Northern Light in my box :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

As ir skaiciau apie tuos smeigtukus. Sake kaskuris cia tu smeigtuku asas kad jaigu ismeigi jis sustresuoja ir negalima ilgiau savaites laikyti nes augalas numirs. Mano augala visa sernai apgrauze saka nulauze bet nepilnai ji ant zemes nukrito bet toliau gyvavo zaizdu buvo labai daug ir gyveno tas augalas dar menesi ir pilnai tikiu kad ilgiau gyventu nemanau kad cia labai susitiprinsi. Bet gali bandyt nu viskas labai elementaru kaip 2+2=5. Imi dantu krapstuka ir smeigi tik nekiaurai.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Legalus, na jio buvo forume kad smeigi kaskur 30 cm aukstyje na ka reikia bandyti manau vistiek nieko neprarasiu :D ziuresim kas gausis
Northern Light in my box :)
dream
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2008-10-12, 20:39
Reputacija: 0

Standartinė dream »

tai jau geriau kokiai 1-2sav. visiskoi tamsoi palaikyk,taip irgi stresuojas augaliukai ir kristalais dar labiau pasidenge. Ismeginta ir galiu pasaky tikrai veikia ;)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas