Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Augintiniu problemos. Dedat foto, klausiat, laukiat atsakymu

Standartinė Sigma »

Va taip.
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :) [ nuotrauka ]

Resizinau
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

nu cia turetu tik del sviesos but, o kokia lempa naudoji? Gal su elementaria parasta lempute augini. Reiktu bent dienos sviesos ar fluoro. Nes tikrai nesamoningai istyses jis. Veliau galesi paraisiot ji kad per aukstas neaugtu, bet dabar tai tik kuo daugiau sviesos reik.
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

Narkomas rašė:Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :)

>>ash kiekviena karta persodindamas i didesni vazona, augala kishu vis giliau taip apkasdamas stieba. kol kas visai normaliai viskas eina. nes mano augalu auginimo kabinos aukstis ribotas. bijojau, kad kotas supus, bet panashu, kad viskas ok. manychiau ihsleidzhia augalas shaknis ir tiek. nu ir zheme pas mane gan tokia reta. ta prasme, ne per shlapia. gerai ventiliuojasi. ir ash naudoju sakknu augimo stimuliatoriu kazhkoki. ish olandijos. gal tai padeda? :?:
(jei kas nors yra bandes ir mano, kad toks fyntas nepraeis tegu parasho)
Paskutinį kartą redagavo musia 2006-01-18, 07:32. Iš viso redaguota 1 kartą.
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

ok. klausimas toks. abu augalai White Widow. abiems 3 savaites. Nr.1 dvigubai didesnis uzh Nr.2., nors visko abu gauna pol lygiai. (i didesni vazona persodinau priesh kelias dienas, itakos tas neturejo). tai gal genai???
ir tipo Nr.2 lapai kazhkokie pageltonave? vitaminu trukumas? perteklius? nes Nr.1 kaipo jokiu trukumu ar pertekliumi nesiskundzhia.
tik shiaip idomu, nes ash geriausius pasiliksiu, ir po to zhadu klonuoti. nx man kazhkoks antrarushis stuff'as kaip kad Nr.2? :):)
[ nuotrauka ]
Paskutinį kartą redagavo musia 2006-01-29, 23:54. Iš viso redaguota 5 kartus(ų).
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

Narkomas rašė:Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :)
o del to ishtysusio tai manychiau, kad tavo lempos spektras koks nors lievas, nes sakai, kad laikai zhemai. shiaip tai kokie 15 cm turetu buti, a ne? ash chia bandau ish coliu versti, nes viska jais zhinau... :( nes taip augti tavo kalnalape tikrai neturetu prie normalaus apshvietimo. mano chilli pipirai kazhkada panashiai sudygo prie paprastos buitines lamputes.
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

Narkomas rašė:Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :) [ nuotrauka ]
Lempa normalia reikia kalt. sviesos trukumas ir viskas. arba dar bet viena fluoro. ish virshaus. o jei toks stiebas ilgas uzaugo, tai kaip musia patare- kai persodinesi i didesni vazona kishk ganja giliau i zeme, ish stiebo naujos saknis ishlys. mano sodinukam irgi taip buvo, ishtyso, pradejo ant sonu griuvinet, dar dirva buvo agurkams skirta, durpine kzkokia tai saknys nelaike. persodinau- ir atrode graziai, ir zaliavo veshliai :)
..have an idea?
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Auginu su dienos sviesos lempa. Mazai jinai liumenu turi del to taip ir vyksta. Dabar jau prisiminiau kad taip buvo viena karta del sviesos. Bet maniau kad sy karta uzteks. Reikia lempa ikalti normaliai ir bus tvarkoje. nes panasiai buvo kazkada.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

musia rašė:ok. klausimas toks. abu augalai White Widow. abiems 3 savaites. Nr.1 dvigubai didesnis uzh Nr.2., nors visko abu gauna pol lygiai. (i didesni vazona persodinau priesh kelias dienas, itakos tas neturejo). tai gal genai???
ir tipo Nr.2 lapai kazhkokie pageltonave? vitaminu trukumas? perteklius? nes Nr.1 kaipo jokiu trukumu ar pertekliumi nesiskundzhia.
tik shiaip idomu, nes ash geriausius pasiliksiu, ir po to zhadu klonuoti. nx man kazhkoks antrarushis stuff'as kaip kad Nr.2? :):)
Ne is nirvanos seklos? Nes nirvanoje tokie bajeriai su white widow yra ne naujiena, prasti genai. Daug nepatenkintu zmoniu yra, kurie pirko is nirvanos ta WW.
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

tu chia turi omeny turbut nirvana.com. jei taip tada ne. seklos is Kanados. chia gal priklauso nuo to kiek nori pinigu i seklas investuoti. vakar draugelis pasakojo kaip jis Amsterdame mate seklas White Widow uzh 150 euru, kas yra apvalki sumele sekloms... tipo ten tas bajeris su "feminized seeds" kai visos moterys ishauga. ir gal dar genai geri ten ir t.t.? nes ash pirkau 10 seklu uzh kokius 35 eurus... viso 20 seklu. ish tu 20 seklu kurias tada uzhsakiau kokios 3 buvo su sutrupejusiais lukshtais... ir siunte man kaimynine shalis Kanada kokius 1.5 menesio... vienu zhodzhiu nei sekla nei jos pristatymu nebuvau labai patenkintas... gal kame bajeris tarp kainu? turbut chebra rimchiau dirba?....

http://public.fotki.com/slidus/zhola/whats_wrong.html
Paskutinį kartą redagavo musia 2006-01-31, 08:01. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

http://img42.imageshack.us/img42/5481/spinta0077jq.jpg

wtf?? nesusitvarkau su savo liliputemis kas jom?
Paskutinį kartą redagavo Pipis 2006-01-25, 15:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

Pipis rašė:http://img42.imageshack.us/img42/5481/spinta0077jq.jpg

wtf?? nesusitvarkau su savo liliputemis kas jom?
pipi, nezhinau ar treshi, ir kuo treshi, bet tavo augalo lapai atrodo labai jau panashus i trechia paveiksleli shitam saite. truksta fosforo galbut? nes visi pozhymiai, iskaitant violetinius lapu kotus, veda i tai... http://www.overgrow.com/growfaq/1382
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

sakai fosforo hmm blemba treshiu kaip ir treshdavau kai auginau po hps bet ce sudetingiau dabar katik persodinau i didesni vazona galvojau ad shaknim nera vietos bet nifiga ten vietos buvo treshiu schultz 5 30 5
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

zhiurejai ta saita? http://www.overgrow.com/growfaq/1382
tikrai panashu i tavishkes... ash treshiu 7-9-5 mishinuku...
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Pipis rašė:sakai fosforo hmm blemba treshiu kaip ir treshdavau kai auginau po hps bet ce sudetingiau dabar katik persodinau i didesni vazona galvojau ad shaknim nera vietos bet nifiga ten vietos buvo treshiu schultz 5 30 5
Artik nepersistengi su kiekiu trasu?
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

kai buvo po hps lempom teda virshydavau 3 kartus o shitas mizerijas kai auginu tai pagal instrukcija :) nebent trashom hana nes pabuvo minusinej temperaturoje
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

pH kaip? Pirmiausia reikia patikrinkt pH o tada ziuret ar trasos kaltos :)
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

bleha neturiu ash kaip patikrint
beto liko 3 savaites ir baigta ishaugs gal kokie 3g :) ir krc toks auginimas gaidys neapsimoka niekiek
musia
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2005-10-27, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė musia »

taigi turetu buti gan pigus kokie nors popieriniai testeriukai. jie visai zjb. ash ish pradzhiu ph netikrinau, bet kai patikrinau, ji buvo apie 7.5.... o reikalingas koks? o reikalingas 6.0 jei rankytem laistai... :):) nezhinau kiek ten itakoja augaleli, bet jei ph normalu laikai, tai gali del ph veliau galvos nesukti, jei kas xrenovai pradeda geltonuoti... turbut ir zhems ph veliau gali susibalamootyti del to... o kai pareguliuoji, tai buni ramus kaip tas belgas ish Belgijos ir kai miegi sapnuoji ne kosmara, o TAIKOS BALANDI... --==::~~ ha ha :)
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Pastebejau ir pas mane prasideda taippat kaip pas pipi. Itariu trasu pertekliu nes sugebejau kelis augalelius nudegint su schultz 10-58-10. Dedavau ta zalia schultzo sauksta ant 5l. Padariau sioki toki praplovima bet kazin ar be pades..Po savaites skinimas siaip priklauso kazkur..gal nesunyks visiskai.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Augintinių problemos 2. Klausimai - atsakymai...
    Sigma » » forume Herbariumas
    234 Atsakymai
    109179 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas hipiukas
  • Augintinių problemos 3. Klausimai - atsakymai...
    Mac » » forume Herbariumas
    240 Atsakymai
    107638 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas lazys
  • Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.
    Partis » » forume Herbariumas
    5445 Atsakymai
    1653355 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.
    lazys » » forume Herbariumas
    216 Atsakymai
    96815 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas zopa
  • Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)
    Rob&Bob » » forume Herbariumas
    6171 Atsakymai
    1818133 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DarGyvas