Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

dzah pagarbos truputeli!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
enrikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2008-10-02, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė enrikas »

runkelis : o tai dabar kaip suprantu man tresti tuos augaliukus pvz taip trys kart paprastu vandeniu viena trasom? :/ ar isvis kol kas netresti? truputi pasimeceu...8E aciu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

na pries tai minejai kad turi problemu....zeme turi daug naudingu ir maistingu medziagu atmink tai!geriau palauk kol isiurbs tas medziagas!juk dar nuo tavo trasu tiek visko ten tose zemese uzsilike,duok jam pavegetuoti tik su vandeneliu!ir su laiku pradek tresti,bent dar savaite pakentek.po kokia lempa tu ten augini???kiek watu?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

GanjaKing rašė:del ko beprotis? nu tai paaiskint duok patarimu pirmas auginimas mano
Pertresei
vaikai nenarkokit vartotiku.
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

viskas cia normaliai, truputuka pertresiai, trasas padek i sona ir viskas.. vandenukas ir viskas :) paaugs, lapukai nudzius ir nieko cia baisaus nebus...
divinorum.lt
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

negi jus,zmones,pradedami trest iskart duoda pilna doze augalui ? Nes man susidaro tokia nuomone paskaiciuos ir paziurejus sitas mazu augalu foto...
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
enrikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2008-10-02, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė enrikas »

runkelis rašė:na pries tai minejai kad turi problemu....zeme turi daug naudingu ir maistingu medziagu atmink tai!geriau palauk kol isiurbs tas medziagas!juk dar nuo tavo trasu tiek visko ten tose zemese uzsilike,duok jam pavegetuoti tik su vandeneliu!ir su laiku pradek tresti,bent dar savaite pakentek.po kokia lempa tu ten augini???kiek watu?
auginu tai po 400 w specialiai skirta siltnamiui kaskokia :D :x: bet mastau dar viena tokia pacia pasijunkti,kad dvi sviestu kaip manai? ar uztenka vienos? :]
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

keliolika augini po viena lempa???geriausiai tiktu 9 po 1viena 400w.lempa!cia max.kiekis!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
enrikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2008-10-02, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė enrikas »

runkelis rašė:keliolika augini po viena lempa???geriausiai tiktu 9 po 1viena 400w.lempa!cia max.kiekis!
auginu 4 augaliukus, sakai 9 augalams? 8| as maniau,kad man 4 permazai tuos vienos :)
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

ziurint kokiem augalams, man vos uzteko 3
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

Toks dalykas imanomas, tarkim 18/6 rezimas buna nuo pat pradziu, paskiau padarai 12/12 rezima, ir viena rusis pradeda zydet, o kita dar ne(lowryderiams apie 1men ) nieko tokio jeigu rezimas sviesos pasikeis.? Vistiek suzydes abi rusys?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

bi0dileet rašė:ziurint kokiem augalams, man vos uzteko 3
cia daug kas priklauso nuo vazonu dydziu ir augalo veslumo,karpymo ir t.t. gali ir 2 augalam neuztekti.lankstymas daug ka duoda ir reflektorius pvz:as naudoju (turiu)diamond reflector-jo kur kas geresnis dengemumas ir spinduliu spektro paskirstymas i tam tikrus kampus,kadangi jis yra yra suprojektuotas spec.fotolaboratorijoje.apie tai placiau rasite pagoogline diamond reflector.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

zdarova visiems :D senden buvau nulekes iki savo sodybos derliaus nujimti. menesi ten nebuvau. pries menesi kai buvau nulekes tai is 13augalu tik du buvo pradeja zydet. senden ziuriu tokia kruva boskiu ojetau 8| ir puse is tu augalu violetines boskes kitos paprastos o viena sviesi ziaurej. tai va idomu ar velka tos violetines boskes? nes jos atrodo visai neblogai ;) ir gal zinot kaip si veisle vadinasi? nes seklas gavau is barigeles o kitas dave draugelis sake kad geros tai db nezinau kuri kieno ir ar isvis uzvilks tas sienas :/ ps. pasodinau birzelio vidury ir ne karto nelaisciau bet neblogai uzderejo :]
Dejau... :D
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

bl pamirsau fotika namie o taip norejau nufotkinti :| kai isdziovinsiu nufotkinsiu. bet sakau grynai violetines boskes ir lapai 8E bet smirda gerai :D
Dejau... :D
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

kodel taip manai?
Dejau... :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Raličesas rašė:foto galit paziuret fotografiju forume 20puslapyje kur ydejo daylight pas mane grynai tokia pati! ps buvau du kartus citaves ten ta foto bet kaskoks nesveikas istrina ta teksta! turbut jam labai pavydas ima arba gaila vietos mano klausimuj :D :D :D kaskoks nevisprotis '|
Sudu rasymas fotografiju skiltyje visada bus pasalintas....
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Raličesas rašė:nepezekit nesamoniu normaliai paklausiau :D intelekto manau jum patiem truksta jai taip puolat kaip atsale marozai :V: ar cia yra nors vienas normalus? kuris atsakys i mano klausima 8/
Tau gal marozai vaidenasi?Žmogau atsigauk.Žiūrėk,kad ant tavęs nesupyktų kas.
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

8| ne nu tu ziurek kad nesulauzytu taves kas :D pajuokavau! bet tai prie ko cia nesupyktu? juk nieko blogo nepadariau :]
Dejau... :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

nagi ko pykstates?jokio nuosprendzio ralicesui dar nedesime nes nenusikalto.na nuo jo pacio priklauso kiek ilgai nores su mumis bendrauti!taigi siltai priimkite naujokus nes cia mes susirinke bendrauti!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

ir bus viskas ok :]
Dejau... :D
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Augintinių problemos 2. Klausimai - atsakymai...
    Sigma » » forume Herbariumas
    234 Atsakymai
    109170 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas hipiukas
  • Augintinių problemos 3. Klausimai - atsakymai...
    Mac » » forume Herbariumas
    240 Atsakymai
    107628 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas lazys
  • Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.
    Partis » » forume Herbariumas
    5445 Atsakymai
    1653297 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.
    lazys » » forume Herbariumas
    216 Atsakymai
    96806 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas zopa
  • Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)
    Rob&Bob » » forume Herbariumas
    6171 Atsakymai
    1818054 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DarGyvas