Nuotrauka Nuotrauka

Pirmas auginimas

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
valodiaa
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2013-12-18, 18:56
Reputacija: 0

Pirmas auginimas

Standartinė valodiaa »

Sveiki,
Aš čia su tokiu klausimu, taigi esu patyręs rukytojas ir norėčiau tapti dar labiau patyrusiu augintoju, bet vis nenusprendžiu ar geriau pradėti viską susipirkus įranga už 400-500eurų ar tiesiog auginti vazonėlyje ant cfl lempos? Ką patartumėte, biudžetas yra maždaug 2000-2500lt
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Pirmas auginimas

Standartinė SnowStorm »

Jeigu jau esi numates tam pinigu tiek, tai iskarta pirk tenta koki ir yranga. Arba jei nori sutaupyt biski, darykis pats kokia deze ir ten dek yranga..
valodiaa
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2013-12-18, 18:56
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė valodiaa »

[ nuotrauka ]

esu kolkas nusiziurejes sita tenta su iranga tokia:
Grow tent: 80x80x160cm (Hortilab)
Dimmable 250W HPS ballast (Lumatek)
Reflector
Philips SonT Plus 250W lamp
Timer
Fan
4x 11 liter pots
Thermo/Hygrometer with min/max adjustment
Drying rack
Smart Start
Propagator Pro
Installation Kit

kaina viso komplekto 395eurai.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Pirmas auginimas

Standartinė SnowStorm »

Ausinimo sistemos nera... Yra ebay pigesniu pilnu growing kitu..
oro taisytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2013-07-03, 02:11
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė oro taisytojas »

Sviesos per daug nebuna, jei galimybes moketi didesnes elektros saskaitos leidzia siulyciau imti 400w
Pasyvumas irgi aktyvus
valodiaa
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2013-12-18, 18:56
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė valodiaa »

SnowStorm rašė:Ausinimo sistemos nera... Yra ebay pigesniu pilnu growing kitu..
http://www.ebay.co.uk/itm/Grow-tent-120 ... 3a76c10594

Kaip Jum šitas variantas?
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė Closer »

Jeigu kas siunčiatės iš EBAY yra labai patogi paslauga www.pirkanglijoje.lt atveza nebrangiai. Galima nurodyti Jų adresą ir prekės važiuoja pirmą į jų adresą UK. LT atveža į Vilnių, bet galima užsakyti su DPD kurjerio pristatymu.
Čia nereklamuoju , tiesiog manau kad kas permoka už siuntas :)
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė kasiakas »

Sveiki, nenoriu kurt naujos temos tai pasinaudosiu sia. Senai jau vis planuoju pradet auginti, bet niekaip nepradedu, nezinau net pats kodel, bet dabar jau truko kantrybe ir nebenoriu su gatviniu meslu prasidet. Sakiau net nebepusiu kol neturesiu savo uzaiginto, bet pinigu nebetaskysiu sudui, dar bent produktas buti geras.

Taigi turiu tokiu paprastu klausimu. As suprantu, kad cia forume pilna info ir i viska greiciausiai atsakyta, bet neturiu dabar laiko narsyti, todel prasau pagelbeti trumpai, kad uzsveist galeciau kuo greiciau darza :D. Veliau domesiuosi stipriai siuo reikalu, net nesitikiu kazko priaugint pirma kart, bet noriu bent pati procesa patyrt ir pasimokint :).

Pradziai gal pasiulytumete kokia veisle, kuri nereikalautu ypatingos prieziuros ir dideles augintojo patirties. Kazka paprasto ir skanaus. Turbut man reiketu imti feminised, tada nebus jokiu parkiu del lyciu, is kart bis moteris?. Dar del rusies noreciau labiau high, nes gero high senai rukiau, amzinai vis stouninancios prirukom, net neidomu, kai nori kazka veikt, bet nepajudi :D. Tai high sativa o stoune indicanar atvirksciai?

Ir, kad sekmingai augtu, kokie 2 augaliukai, kokio galingumo lempu jiems reiktu?

Del seklu, tai kaip manot, gal man uk verta nusipirkti, nes busiu keleta dienu ten, ar nesukt galvos or netu viska rasiu?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Pirmas auginimas

Standartinė medelynas »

Jo sativa high, indica stone. Imk kokį automatą, kad ir iš mr.green shopo, jei nori high imk auto ak ar auto haze, dar dovanų prie to pačio gausi. Dėl lempų žiurint koks tavo biudžetas, kiek gali leisti grow boxui, koks bus jo plotas, kiek derliaus norėtum nuimti ir pan. Galima naudoti cflus, galima hps, hps iš vato dvigubai daugiau liumenu skleidžia, tad ir ekonomiškiau ir daugiau užaugint gali, jei pinigų daug turi gali ir led įsitaisyt, lempų pasirinkimas nuo ploto priklauso. Skaityk forumą, dar rekomenduoju čia pasiskaityt, labai geras forumas, labai daug naudingos info.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Pirmas auginimas

Standartinė G. »

Neskubėk. Nenumirsi neparūkęs. Primygtinai rekomenduoju pasidomėti ir tik poto auginti. Imk bet kokius stipriau sativa dominant automatus ir kišk po vienu 250w HPS'u.
, o sativa/indika dominavimą žiūrėk prie veislės kai pirksi. Turėk omeny, kad apsirūkius tau neįdomu, nori kažką veikti, bet nepajudi tai čia didžioji dalis priklauso nuo tavęs paties, o ne nuo stuffo. Nori, kad būtų įdomu ir nori pajudėti, kažką veikti? pamėgink kažką tokio padaryti būdamas neapsirūkęs :V: o dėl sėklų pirkimo - geriau pirk uk ir kai pirksi pakalbėk su pardavėju. Gali pirkt ir internete, nėra milžiniško skirtumo, bet aš asmeniškai labiau preferinu preke ir pinigais apsimainyti rankomis.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė kasiakas »

Na ne visai nuo sfuffo nepriklauso tas veikimas. As jau stazo su mj turiu tai maciau visokio, buna atrodo esi super nuotaikos, nusiteikes kazka aktyvesnio veikti, parukai ir vsio, sedi apalpes ir tyngi pajudet :D ka ten pajudet, sneket tyngi, tik sedi ir gvildeni visokio masto problemas :D o buna toks, tiesa reciau pasitaikes mano praktikoj, kad parukai ir nesijauti apsunkes, sneki su draugeliais nesistodamas, juokiesi ir siaip jautiesi pakyletas :D. Tai va tokio ir noreciau uzsiaugint. Ir nepagalvokit ,kad neparukes nieko nesugebu veikt, as kaip tik dazniausiai veikiu nerukes, nes mane kaip minejau labai daznai stounina. Ir siaip jau pragyvenau ta zalia laikotarpi kai puti vos ne kasdiena. Man mj reikia tik kokiam penktadieniui ar sestadieniui po mokslu ir darbu pacilint ir atsipalaiduot :)

Del auginimo tai neskubu as, skaitau dabar kazkoki augintojo pradziamoksli ir noriu praktikos siek tiek, pamatyt gyv ai kaip viskas vyksta. Net nesitikiu ypatigo derliaus ar kad visai jo bus, svarbu noriu pradet pagaliau ir nustot pirkinet neaisku mesla.

Tai va pradziai man del veisles buvo idomu. Beje tas auto tai reiskia ji pati prades zydet? O kaip del lyties?

Didelio biudzeto kolkas neskirsiu, pradziai noriu pasimokinti. Ikisiu i spinta ir ten apsvietima pajungsiu, gal dar ventiliatoriu jei reikia. Veliau jei seksis o tikiuosi kad taip bus manau ir growing kita koki isigyciau :)
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė delta9 »

valodiaa rašė:[ Paveikslėlis ]

esu kolkas nusiziurejes sita tenta su iranga tokia:
Grow tent: 80x80x160cm (Hortilab)
Dimmable 250W HPS ballast (Lumatek)
Reflector
Philips SonT Plus 250W lamp
Timer
Fan
4x 11 liter pots
Thermo/Hygrometer with min/max adjustment
Drying rack
Smart Start
Propagator Pro
Installation Kit

kaina viso komplekto 395eurai.
jeigu toks biudzetas tai mano manymu geriau is ebay kaika paciam susikomplektuot panasiai bet su 300w led $150 ir nemoket uz vazonus timeri ir kitas smulkmenas brangiau nes ju lt gali gauti.
I ♥ northern lights
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Pirmas auginimas

Standartinė medelynas »

kasiakas rašė:Na ne visai nuo sfuffo nepriklauso tas veikimas. As jau stazo su mj turiu tai maciau visokio, buna atrodo esi super nuotaikos, nusiteikes kazka aktyvesnio veikti, parukai ir vsio, sedi apalpes ir tyngi pajudet :D ka ten pajudet, sneket tyngi, tik sedi ir gvildeni visokio masto problemas :D o buna toks, tiesa reciau pasitaikes mano praktikoj, kad parukai ir nesijauti apsunkes, sneki su draugeliais nesistodamas, juokiesi ir siaip jautiesi pakyletas :D. Tai va tokio ir noreciau uzsiaugint. Ir nepagalvokit ,kad neparukes nieko nesugebu veikt, as kaip tik dazniausiai veikiu nerukes, nes mane kaip minejau labai daznai stounina. Ir siaip jau pragyvenau ta zalia laikotarpi kai puti vos ne kasdiena. Man mj reikia tik kokiam penktadieniui ar sestadieniui po mokslu ir darbu pacilint ir atsipalaiduot :)

Del auginimo tai neskubu as, skaitau dabar kazkoki augintojo pradziamoksli ir noriu praktikos siek tiek, pamatyt gyv ai kaip viskas vyksta. Net nesitikiu ypatigo derliaus ar kad visai jo bus, svarbu noriu pradet pagaliau ir nustot pirkinet neaisku mesla.

Tai va pradziai man del veisles buvo idomu. Beje tas auto tai reiskia ji pati prades zydet? O kaip del lyties?

Didelio biudzeto kolkas neskirsiu, pradziai noriu pasimokinti. Ikisiu i spinta ir ten apsvietima pajungsiu, gal dar ventiliatoriu jei reikia. Veliau jei seksis o tikiuosi kad taip bus manau ir growing kita koki isigyciau :)
Nuo stuffo konkrečiai ir priklauso tas veikimas, jei alpsti :D gali būt žvaliausias, tik ką išmiegojęs, super nuotaikos, parūkyk kokio žiauriaus stouno, pvz iced widow, garantuoju - labanakt ;) apskritai komercinis stuffas daugiausia yra stouninantis, nes dažniausiai naudojami įvairiausi skunk hibridai, kuriuos ekonomiškai labai apsimoka auginti. O va parūkyk kokio ak ar dar geriau cali mist, nenusedėsi vietoj, hajus superinis [:)]
Auto tai automatai, kurie pradeda žydėti nepriklausomai nuo šviesos rėžimo, pavegetuoja 2-3 savaites ir šoka į žydėjimą ir dažniausiai žydi kiek trumpiau nei įprastos rūšys t.y. dauguma žydi nedaugiau 8 savaičių. Lytis kaip lytis, gali imti fem sėklas, visos panelės bus, gali susirasti reg sėklų, tokiu būdu dar ir savo sėklų pasidarysi, nebereikės pirkt, bent tos rūšies. Taip, kad tu ieškai sativa dominanto, kuris suteiktu tau šypseną, noro pajudėt, kažką nuveikt, apturėt aktyvų laisvalaikį :V: su spinta tai svarbiausia išpūtimas, kad būtų, kad baisiai neužkaistų gėlių darželis, įtraukimui užtenka ir padorių oro tarpų konstrukcijoje, nors darant rimtai tai geriausia kalt normalų įputimą, ištraukimą ir dar duot vėjelio į pačius augalėlius, kad tvirtesni augtų :)
valodiaa
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2013-12-18, 18:56
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė valodiaa »

pauliuslt rašė:
valodiaa rašė:[ Paveikslėlis ]

esu kolkas nusiziurejes sita tenta su iranga tokia:
Grow tent: 80x80x160cm (Hortilab)
Dimmable 250W HPS ballast (Lumatek)
Reflector
Philips SonT Plus 250W lamp
Timer
Fan
4x 11 liter pots
Thermo/Hygrometer with min/max adjustment
Drying rack
Smart Start
Propagator Pro
Installation Kit

kaina viso komplekto 395eurai.
jeigu toks biudzetas tai mano manymu geriau is ebay kaika paciam susikomplektuot panasiai bet su 300w led $150 ir nemoket uz vazonus timeri ir kitas smulkmenas brangiau nes ju lt gali gauti.
Ką siulytum pasižiurėt ebayjui, kad būtų pigiau? Šiaip galėčiau growboxą ir pats pabandyti susimeistrauti, bet apgalvojau, kad praktiškesnis būtų tas iš interneto, sudedamas (http://www.ebay.co.uk/itm/Indoor-Portab ... 19d531eed2 ) cia jis 54svarai, ziuriu 1.2x1.2x2.0. Dabar pasižvalgiau led lightu, tai radau variantų po 130svaru uz 300w (http://www.ebay.co.uk/itm/New-300w-LED- ... 3cc9050b7c ).
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė kasiakas »

medelynas rašė:
kasiakas rašė:Na ne visai nuo sfuffo nepriklauso tas veikimas. As jau stazo su mj turiu tai maciau visokio, buna atrodo esi super nuotaikos, nusiteikes kazka aktyvesnio veikti, parukai ir vsio, sedi apalpes ir tyngi pajudet :D ka ten pajudet, sneket tyngi, tik sedi ir gvildeni visokio masto problemas :D o buna toks, tiesa reciau pasitaikes mano praktikoj, kad parukai ir nesijauti apsunkes, sneki su draugeliais nesistodamas, juokiesi ir siaip jautiesi pakyletas :D. Tai va tokio ir noreciau uzsiaugint. Ir nepagalvokit ,kad neparukes nieko nesugebu veikt, as kaip tik dazniausiai veikiu nerukes, nes mane kaip minejau labai daznai stounina. Ir siaip jau pragyvenau ta zalia laikotarpi kai puti vos ne kasdiena. Man mj reikia tik kokiam penktadieniui ar sestadieniui po mokslu ir darbu pacilint ir atsipalaiduot :)

Del auginimo tai neskubu as, skaitau dabar kazkoki augintojo pradziamoksli ir noriu praktikos siek tiek, pamatyt gyv ai kaip viskas vyksta. Net nesitikiu ypatigo derliaus ar kad visai jo bus, svarbu noriu pradet pagaliau ir nustot pirkinet neaisku mesla.

Tai va pradziai man del veisles buvo idomu. Beje tas auto tai reiskia ji pati prades zydet? O kaip del lyties?

Didelio biudzeto kolkas neskirsiu, pradziai noriu pasimokinti. Ikisiu i spinta ir ten apsvietima pajungsiu, gal dar ventiliatoriu jei reikia. Veliau jei seksis o tikiuosi kad taip bus manau ir growing kita koki isigyciau :)
Nuo stuffo konkrečiai ir priklauso tas veikimas, jei alpsti :D gali būt žvaliausias, tik ką išmiegojęs, super nuotaikos, parūkyk kokio žiauriaus stouno, pvz iced widow, garantuoju - labanakt ;) apskritai komercinis stuffas daugiausia yra stouninantis, nes dažniausiai naudojami įvairiausi skunk hibridai, kuriuos ekonomiškai labai apsimoka auginti. O va parūkyk kokio ak ar dar geriau cali mist, nenusedėsi vietoj, hajus superinis [:)]
Auto tai automatai, kurie pradeda žydėti nepriklausomai nuo šviesos rėžimo, pavegetuoja 2-3 savaites ir šoka į žydėjimą ir dažniausiai žydi kiek trumpiau nei įprastos rūšys t.y. dauguma žydi nedaugiau 8 savaičių. Lytis kaip lytis, gali imti fem sėklas, visos panelės bus, gali susirasti reg sėklų, tokiu būdu dar ir savo sėklų pasidarysi, nebereikės pirkt, bent tos rūšies. Taip, kad tu ieškai sativa dominanto, kuris suteiktu tau šypseną, noro pajudėt, kažką nuveikt, apturėt aktyvų laisvalaikį :V: su spinta tai svarbiausia išpūtimas, kad būtų, kad baisiai neužkaistų gėlių darželis, įtraukimui užtenka ir padorių oro tarpų konstrukcijoje, nors darant rimtai tai geriausia kalt normalų įputimą, ištraukimą ir dar duot vėjelio į pačius augalėlius, kad tvirtesni augtų :)
Supratau, dekui :) na nusiziureja pradziai is mr.green auto AK. Tas auto tai gali but ir male ir female? As feminised norejau, nes galvoju, gal pirmam kartui lengviau bus jei nereiks atskyrinet vyru ir moteru, ar cia nieko sudetingo ir galiu nebijot sitos vietos?

Beje kaip su seklu siuntimu. Tai legalku ar visgi ne? Visokios info randu nete. Ar saugu is mr., greeno siust arba is linda seeds? Kad paskui nebutu kai raso laikrasciuose uz seklas uzdare i belange :D
xdevelo
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 2013-01-24, 04:54
Reputacija: 4

Re: Pirmas auginimas

Standartinė xdevelo »

sveiki, grow kit'u kainos kosmines ir pats komplektas buna lievai sukomplektuotas, pigiau paciam susikomplektoti, is ebay imant, tent'as 50£, 600w digital balast Light kit 100£, Ventiliacija max 50£, pot'ai is kibiru, ir dar plius koks ventiliatorius orui stumdyti 30lt, atsistos viskas ant 1000lt
420magazine
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė kasiakas »

O geriau tentas ar normali dėžė (medinė, plastmasinė) ar jokio skirtumo? Jei yra skirtumas-ai tai koks-ie?
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė afraafra »

manau,kad tik toks- tenta gali supakuot vežiotis patogiai ikišt kur nors i spintą, na o dėžę jau nelabai išardysi ar perveši į kitą vietą jai didelė.
Kasparas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2013-03-30, 16:54
Reputacija: 0

Re: Pirmas auginimas

Standartinė Kasparas »

Closer, ar mėginai siųstis iš pirkanglijoje ? Daug neigiamų atsiliepimų internete apie šią paslaugų tiekėją.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Pirmas auginimas

Standartinė Balsas »

As ir daug kas is pazystamu siuntesi. mano atveju viskas labai tvarkingai. nebent seklas sugalvos
i taip siust ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas