Nuotrauka Nuotrauka

Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
SuNeasmenines
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2016-04-20, 20:47
Reputacija: -23

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė SuNeasmenines »

Nauda Nuo visko... karstas oras kila i virsu ,tai is apacios saltu oru ipucia i grow room'a ,dar per folijini vamzdi atvesina..Turbina... vandens bliuda pasistatau prie itraukimo angos.. :bong:
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

del dregmes

Standartinė dfsd »

sveiki,pasidalinkit informacija, kaip palaikot dregme sawo boxose ?
Lapelinis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-05-01, 10:07
Reputacija: 0

Re: del dregmes

Standartinė Lapelinis »

Manau tau reiketu isigyti dregmes matuokli jai biudzetas aisku leidzia, o taip manau paprasciausias budas butu turbut isigyti tas "voneles" vadinamas ir i jas pripilti vandeni kad garintu ir taip padidintu dregmes kieki ore tame boxe

http://www.manonamai.lt/mano-namai/graz ... d=62950278 jai neturi ka veikti rekomenduociau pasiskaityneti apie mikroklimatus, linka numeciau tik kaip pavizdini bet jis tikrai naudingas nors ir nelabai susijes su augalas, supranti mano manymu tu turi sviesti, jai moki anglu skaitykis angliskai uzduodamas klausimus googlei. Viska susirasi, manau atsiras tikrai geru forumieciu kurie tau pagelbes, kolkas as sitam reikale nesu ekspertas, bet vistiek tau galiu suteikti naudingos informacijos. Svarbiausias dalykas yra sviestis, sviestis apie tai kas tau idomu. Siuo atveju dregmes palaikymas, tai ir skaitykis apie ivairius mikroklimatus.
Peace brother. Sekmes auginime.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: del dregmes

Standartinė Rastafari »

Skuduras arba kempinė turbūt geriausi buitiniai drėgmės didinimo būdai.
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: del dregmes

Standartinė dfsd »

bet tai skuduras arba kempine pelesio neimes , ta prasme augalui nekenks ? ar skudura keist dekim kas para ? ir kur jy det ? ant zemiu ? pakabint salia lempos ar kur ?
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: del dregmes

Standartinė Ricky LaFleur »

Vistiek bent jau pora kart i diena atsidarai boxa paziuret kaip einas. Tiesiog papursk vandens ir fsio.:p
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: del dregmes

Standartinė zaltys »

aš naudoju voneles po vazonais, tai kai sumažėja oro drėgnumas i voneles ipilu vandens, to reikėjo kai augaliukai buvo maži, dabar kažkaip jau savaime ta drėgmė apie 60% laikosi, dar laikydavau indeli su vandeniu patalpos viduje
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
dfsd
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2016-06-02, 08:39
Reputacija: 3

Re: del dregmes

Standartinė dfsd »

kiek ziuriu tai ph testo matuoklis kainuoja apie 30e ?
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: del dregmes

Standartinė Ricky LaFleur »

dfsd rašė:kiek ziuriu tai ph testo matuoklis kainuoja apie 30e ?
Kokybiskas - taip. Pasiimk is kinieciu uz 3€, rodys su didesne paklaida, reiks dazniau kalibruot. Bet darba savo be problemu atliks. Dar tuo paciu ph buffer pasiimk bent po 5 pakiukus.:)
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: del dregmes

Standartinė zaltys »

HighAsKite rašė:
dfsd rašė:kiek ziuriu tai ph testo matuoklis kainuoja apie 30e ?
Kokybiskas - taip. Pasiimk is kinieciu uz 3€, rodys su didesne paklaida, reiks dazniau kalibruot. Bet darba savo be problemu atliks. Dar tuo paciu ph buffer pasiimk bent po 5 pakiukus.:)
kur gi ne, tik ne kinietiška šūda, aš parsisiunčiau iš aliexpres 4 viename tai ph kur besmeigsi rodo viena ir ta pati, tas pats ir su drėgmės matuokliu, ar sausas, ar ikištas į stikline su vandeniu tas pats, gerai tik temperatūra ir šviesos srauta rodo

jau nekalbus apie tai kad iš tos kinijos siunčia ilgiau nei mėnesi, mano ilgametė patirtis (iš kinu esu apie 700 prekiu parsisiuntes) rodo kad iš ju galima žmonai kokiu auskariuku ar dar kokiu niekučiu siustis, bet elekrtonika pas juos šūdo verta

ieškokit patikimu gamintoju, kad ir brangesniu, nes nusvile visviena toki pirksit
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: del dregmes

Standartinė Ricky LaFleur »

O as turiu vien tik ph matuokli ir mano patirtis su juo visai kitokia. O i offtopica, tai siulau nesmerkt kinieciu, pigia ir padoria elektronika tieka fasttech ir su nemokamu shippingu.:)
Gotta learn stuff through denial and error.
strapos
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2022-12-22, 16:04
Reputacija: 0

Re: del dregmes

Standartinė strapos »

Lapelinis rašė: 2016-06-10, 22:39 Manau tau reiketu isigyti dregmes matuokli jai biudzetas aisku leidzia, o taip manau paprasciausias budas butu turbut isigyti tas "voneles" vadinamas ir i jas pripilti vandeni kad garintu ir taip padidintu dregmes kieki ore tame boxe
http://www.manonamai.lt/mano-namai/gra ... d=62950278 jai neturi ka veikti rekomenduociau pasiskaityneti apie mikroklimatus, linka numeciau tik kaip pavizdini bet jis tikrai naudingas nors ir nelabai susijes su augalas, supranti mano manymu tu turi sviesti, jai moki anglu skaitykis angliskai uzduodamas klausimus googlei. Viska susirasi, manau atsiras tikrai geru forumieciu kurie tau pagelbes, kolkas as sitam reikale nesu ekspertas, bet vistiek tau galiu suteikti naudingos informacijos. Svarbiausias dalykas yra sviestis, sviestis apie tai kas tau idomu. Siuo atveju dregmes palaikymas, tai ir skaitykis apie ivairius mikroklimatus.
Peace brother. Sekmes auginime.
Sveiki,

noriu paklausti, kaip apšildyti box'ą, kuriame laikosi 17 C temperatūra? Nenoriu pirkti jokių šildytuvų.

Ačiū
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Oro sausintuvai (dehumidifiers) / kovojame su drėgme...
    N/A » » forume Technologijos
    20 Atsakymai
    6621 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kozis
  • MJ laikymo temperatūra
    deadly » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3129 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas patarimas
  • Temperatūra, PC cooleriai ir pajungimas
    N/A » » forume Herbariumas
    41 Atsakymai
    20878 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kojak