Nuotrauka Nuotrauka

Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

apsildymas

Standartinė Narkomas »

Patarkite koky sildytuva naudoti apsildyti patalpai kur bus auginamas visas dziaugsmas. Ir kaip padaryti kad jis automatiskai palaikytu temperatura vienoda visa para. Ir kokia temperatura pati idealiausia auginti MJ.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Kambario temperaturos pilnai pakanka, taip pat šiluma nuo apšvietimo irgi pakankamai apšildo auginimo vietą, niekad nekilo nepatogumu nuo šalčio, kas mano kitaip?
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Supranti pas mane ta vieta yra neapsildoma radijatoreis. Dodel reikia pastatyti kazkoky elekros sildytuva ar dar kazka panasau. Del to ir teiraujuosi.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Pasakysiu tesiai šviesiai - aš nežinau, gal kas kitas patars :/
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Tiesa, gal gali pasakyti kiek apytikslaiai laipsniu toj patalpoj, gal vis delto nereikia apšildimo, matai augina ir rusiuose žolę ir šilumos pakanka, juk dar apšvietimas yra, ar nera? :?:
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Ten yra pirtis ir ziema bus (ir dabar salta) labai salta apsildymo reikia. Mum neproblema nusipirkti sildytuva. Svarbiausia kad tik geras daiktas uzaugtu. Lempos yra dvi 150 ir 250 natrio skaidriosios. Patarkit kaip organizuoti ta apsildyma. Ir dar vedinimo vintiletoriu desiu.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Ar žiūrėjai į tuos aliejinius parduodamus visokiuose maksimuose ir tt? Kaina nuo 100 lt atrodo, šiaip pinigai - bet niekai palyginus kas užaugs, matai, tas tkrai temperatūrą palaikys, ką manai?
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Va čia gerą info radai, net nežinojau :) O del Celsijaus, tai išsiversiu veliau :)
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Pasirodo aš šia infą turėjau, bet dar neskaičiau, bet vistiek gerą infą radai :)
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

ziurejau maksimoje ir senukuose tenais tepaliniai sildytuvai 1.5 kw. Idomu ar ne per sausas oras bus nuo ju. Mane tas labai jkaudina ir tiks oras tu sildytuvu.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Šildituvai tiks, yra ir kilovato tiktais, o dėl drėgnumo tai pats norimą drėgnumą padarysi.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Thunderhammer
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-08-26, 21:42
Reputacija: 0

Standartinė Thunderhammer »

Sis mano postas galbut turetu buti prie "Klonavimas" bet gal tiks ir cia. Nesenai ziurejau filma "How to grow marijuana". Ten teigiama, kad uginant klona, ar siaip jauna augala turbut, yra patartina suteikti papildoma sildyma augalo saknims. Pvz.: po dezele patiesti silumini laida ar kazkas pan. (Tipo laidininkas su didele varza kaip supratau, ar kazkas pan) ,nes auglio saknys iesko silumos, ir taip jos augs greiciau.
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

Diego rašė:Šildituvai tiks, yra ir kilovato tiktais, o dėl drėgnumo tai pats norimą drėgnumą padarysi.
Gal galėtum papasakot kaip drėgnuma padaryti koki noriu? (turbut neuztenka padet lekstes su vandeniu :] )
senis
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2003-08-10, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė senis »

manis rašė:
Diego rašė:Šildituvai tiks, yra ir kilovato tiktais, o dėl drėgnumo tai pats norimą drėgnumą padarysi.
Gal galėtum papasakot kaip drėgnuma padaryti koki noriu? (turbut neuztenka padet lekstes su vandeniu :] )
Reikiamo dregnumo nz, bet galima ir ant radiatoriaus pvz tepalinio uzdeti šlapia skudura
sharaz
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-04-05, 23:08
Reputacija: 0

Standartinė sharaz »

Orpuchiai sildytuvai - jie nebrangus (~2000w galingumo 40-60lt), gali pusti salta arba reguliuojamo karscio silta ora, taigi ji galima panaudoti ir kaip ventiliatoriu + lengvi, mazhi ir patogus.

ka manote apie orpuchius sildytuvus ?
ar ju puchiamas oras nera itin sausas ?
Mama Mary & Papa Carla
:DDDDDDDD
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

tie orpuciai greit ikaista, nuolatos reiketu jiems duot pailset
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Jie buna su termostatu ikaista iki tam tikros temperaturos ir atsijungia kaip temperatura nukrenta jie isijungia pasildo ir vel issigungia.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

bet tie orpuciai apie kuriuos cia diskutuojat labai ISSAUSINA ORA!!!
manau nei vienas augalas tokios atmosferos neistvers...
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Nezinojau kokioj temoj rasyt, tai rasau cia.Herbariume temperatura 30-31C ar neperkarsta augaliukam?:)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

barsukas rašė:Nezinojau kokioj temoj rasyt, tai rasau cia.Herbariume temperatura 30-31C ar neperkarsta augaliukam?:)
kazka esu girdejes, kad geriausia temperatura 22-28, bet tikrai negaliu sakyt, kad tiksliai zinau :/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Oro sausintuvai (dehumidifiers) / kovojame su drėgme...
    N/A » » forume Technologijos
    20 Atsakymai
    6632 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kozis
  • MJ laikymo temperatūra
    deadly » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3129 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas patarimas
  • Temperatūra, PC cooleriai ir pajungimas
    N/A » » forume Herbariumas
    41 Atsakymai
    20880 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kojak