Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė afraafra »

ka turit pasakyt apie sita? C'99 x WhiteWidow fem
fin
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010-10-27, 17:31
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė fin »

dutke
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-07-22, 20:00
Reputacija: 0

seklos auginant balkone?

Standartinė dutke »

Sveiki gal kas patartu kokias seklas geriausia uzsisakyt auginant balkone?
keturios_dvidesimt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2014-04-14, 21:06
Reputacija: 7

Re: seklos auginant balkone?

Standartinė keturios_dvidesimt »

ieškok rūšies, kuri skleidžia mažiausiai kvapo
One good thing about marihuana - when she hits you, you feel no pain...
Deksteris
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2014-08-28, 13:19
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Deksteris »

:V:
Paskutinį kartą redagavo Deksteris 2014-10-07, 23:52. Iš viso redaguota 1 kartą.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė medelynas »

Iš sativų jei nori ekskliuzyvo gali bandyt kali mist arba dar pasižiūrėk ace seeds asortimentą, ten labai geri atsiliepimai apie malawi, zamadelica, golden tiger, ten jau visiškas ekskliuzyvas.
Deksteris
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2014-08-28, 13:19
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Deksteris »

.
Paskutinį kartą redagavo Deksteris 2014-10-07, 23:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė medelynas »

Jei nori smagaus stone tai griebk kažką kas genuose turi skunk. Iš to pačio greenhouseseeds the church. Dar iš indicų blueberry, belekoks kush, sativa/indica hibridą gali išbandyt dutch passion the ultimate, labai smagus šitas. Dar iš mandala seeds satori sativa/indica hibridas, bet hajus į sativos pusę. Sativa dominantai labai styps į viršų, gali tekt kelt lempą ir dėl to nukentės kiti strainai. Lst, sativiniam mažesni vazonikai ir manau visks ok su ūgiais būtų. Ak47 stipriai prispaudžia :D fenotipas, ilgas curinimas ir ganja gali laikyt ir laikyt ir nepaleis :D prikolas yra kai tik gatvinę ganja temačiusiem žmonėm duodi užrūkyt kažką kokybiškai padaryto pradeda rėkt chemija chemija :D
Deksteris
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2014-08-28, 13:19
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Deksteris »

medelynas rašė:Jei nori smagaus stone tai griebk kažką kas genuose turi skunk. Iš to pačio greenhouseseeds the church. Dar iš indicų blueberry, belekoks kush, sativa/indica hibridą gali išbandyt dutch passion the ultimate, labai smagus šitas. Dar iš mandala seeds satori sativa/indica hibridas, bet hajus į sativos pusę. Sativa dominantai labai styps į viršų, gali tekt kelt lempą ir dėl to nukentės kiti strainai. Lst, sativiniam mažesni vazonikai ir manau visks ok su ūgiais būtų. Ak47 stipriai prispaudžia :D fenotipas, ilgas curinimas ir ganja gali laikyt ir laikyt ir nepaleis :D prikolas yra kai tik gatvinę ganja temačiusiem žmonėm duodi užrūkyt kažką kokybiškai padaryto pradeda rėkt chemija chemija :D
The ultimate visai sudomino 50indikos ir 50sativos, kaina irgi turi 3seklos 32E ,bet gal ir verta , gal daugiau kanors apie ja zinai? Jeigu ten ta ak47 laiko ir laiko, tai mane ji tikrai domina , tik ,kad as noriu pirkti is linda-seeds , nes ten galima vokeliu pinigus nusiusti ,apie kitas as nesidomejau.. :) Ak47 as ja ispat pradziu norejau , bet jos kaina 11regular seeds 80E cia man nerealaus kazkas.. As visu pirma noriu feminished ir maximum 3seeds.. Seip tada mastau i mano Top 3 augalus itraukti ''Auto ak'' Poveikis yra raminantis, galingas ir ilgalaikis'' uzrasyta ir 1 seklele 9euriukai .\ ,tik vat galvoju ,galvoju ar nuo ak47 skirsis, vistiek man tas skambesys ak47 patys suprantate :|? :D
Edit: Ta ka*E brangi uz 6seklas 70e , teks dar luktelt jai manes .\
Edit2:sitos white widow kaina 10seeds 102e https://www.linda-seeds.com/dutch-passi ... 0_138.html ,o sios 55e https://www.linda-seeds.com/green-house ... 7_298.html ,cia todel ,kad kur 102e dominante sativa?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė medelynas »

The ultimate derlius geras, smagiai rūkosi, pramuša ant kalbos, daug juoko, veiksmo, žodžiu party weed. Aš pats kaip sativos gerbėjas kai labiau esu, tai man ak47 per daug indicos turi, ten indica praskiesta sativa, per bongą įšovus po valandėlės apapa. Bet kaip komercinė veislė ak47 labai geras variantas, daug išeina, bet šiaip norint parūkymui smagiam pasibuvimui tai ne kažką, nebent po to iš kart į lovą šausi :D nerekomenduoju autikų imt jei vienu metu kelis strainus auginsi. Apskritai geriau auto ak pasiimk ant vasaros, lauke kur pasisodink pakrūmėj kokioj ir turėsi parūkyt ir už elektrą nereiks mokėt, indoore jei ne totalus micro growas į autikus net nesižvalgyt. Beje female seeds turi pure ak, kaip suprantu ten ak47 tik kitaip pervadintas ir kaina pas juos protinga, o kokybė pas juos visad gera, kiek iš jų asortimento esu ragavęs. Kainos skirias tarp tų seed bankų, nežinau kodėl vieni labiau užsiplėšia, gal iš įdomesniu fenotipų padaryta, nežinau, žodžiu marketingas ir reklama. Kiek nete teko skaityt tai tipo originalas white widow yra pas mr.nice black widow, bet ten jau fenotipų medžioklė.
Rekomenduoju dar apie strainus apsižiūrėt:
en.seedfinder.eu
www.mjguide.com/modules.php?name=Strainguide&eop=ogsg
dar labai daug info icmag forume, bet ten jau turi netingėt ieškot ir skaityt. Ir aišku anglų kalbą rišt.
Deksteris
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2014-08-28, 13:19
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Deksteris »

medelynas rašė:The ultimate derlius geras, smagiai rūkosi, pramuša ant kalbos, daug juoko, veiksmo, žodžiu party weed. Aš pats kaip sativos gerbėjas kai labiau esu, tai man ak47 per daug indicos turi, ten indica praskiesta sativa, per bongą įšovus po valandėlės apapa. Bet kaip komercinė veislė ak47 labai geras variantas, daug išeina, bet šiaip norint parūkymui smagiam pasibuvimui tai ne kažką, nebent po to iš kart į lovą šausi :D nerekomenduoju autikų imt jei vienu metu kelis strainus auginsi. Apskritai geriau auto ak pasiimk ant vasaros, lauke kur pasisodink pakrūmėj kokioj ir turėsi parūkyt ir už elektrą nereiks mokėt, indoore jei ne totalus micro growas į autikus net nesižvalgyt. Beje female seeds turi pure ak, kaip suprantu ten ak47 tik kitaip pervadintas ir kaina pas juos protinga, o kokybė pas juos visad gera, kiek iš jų asortimento esu ragavęs. Kainos skirias tarp tų seed bankų, nežinau kodėl vieni labiau užsiplėšia, gal iš įdomesniu fenotipų padaryta, nežinau, žodžiu marketingas ir reklama. Kiek nete teko skaityt tai tipo originalas white widow yra pas mr.nice black widow, bet ten jau fenotipų medžioklė.
Rekomenduoju dar apie strainus apsižiūrėt:
en.seedfinder.eu
http://www.mjguide.com/modules.php?name ... e&eop=ogsg
dar labai daug info icmag forume, bet ten jau turi netingėt ieškot ir skaityt. Ir aišku anglų kalbą rišt.
Dekui, o gal teko apie Og kush kanors girdeti ? Sita https://www.linda-seeds.com/dna-genetic ... 2_208.html , aprasymas tai geras ir raso ,kad cbd gera santiki turi ,tipo reperiu visokiu megstama ir aktoriu :D , 6seeds 70e tikrai kaina turi , tik idomu ar ja sunku butu uzauginti
Edit: Lauke auginti neturiu galimybiu , o ir vasara negreit, ateityje ga kazka, o dabar tai kuo greiciau mokintis indoor :) ,nes uzsidegimo labai daug
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė medelynas »

Og kush tai čia grynų gryniausias marketingas, kad tokias kainas plėšia. Matomai komercinis strainas, geras derlius, poveikis stone, nieko blatno, nieko labai jau ypatingo, cash crop :D mane labiau intriguoja stipriai psichoaktyvios sativos, kurių prirūkęs vizualus pradedi matyt ir jauties kaip alisa stebuklų šalyje :D apskritai aprašymuose breederiai rašo ką nori rašyt, gi reikia savo prekę prastumt, labai liūdna, bet dauguma seedbankų tiekia gan šūdiną produkciją, pvz būna tipo skirtingi strainai, bet toks jausmas, kad ta pati genetika, tik skirtingi fenotipai, žodžiu iš vienos genetinės linijos krūvą strainų prigamina, prikuria aprašymų ir pardavinėja :D reikia naršyt, ieškot, skaityt ką žmonės rašo auginę, tik tada galima susiformuot aiškią nuomonę. Nesakau, yra ir gerų seed bankų, bet daug yra ir tokių gudručių :D
Anonymous

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Anonymous »

Koks auto strain'as pats greičiausias? t.y kuris greičiausiai sukrauna bud'us ir būna subrendes nuo sėklos sudaiginimo? :)
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė R2D2 »

auto speed arba auto 60 days arba auto moneymaker
Deksteris
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2014-08-28, 13:19
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Deksteris »

medelynas rašė:Og kush tai čia grynų gryniausias marketingas, kad tokias kainas plėšia. Matomai komercinis strainas, geras derlius, poveikis stone, nieko blatno, nieko labai jau ypatingo, cash crop :D mane labiau intriguoja stipriai psichoaktyvios sativos, kurių prirūkęs vizualus pradedi matyt ir jauties kaip alisa stebuklų šalyje :D apskritai aprašymuose breederiai rašo ką nori rašyt, gi reikia savo prekę prastumt, labai liūdna, bet dauguma seedbankų tiekia gan šūdiną produkciją, pvz būna tipo skirtingi strainai, bet toks jausmas, kad ta pati genetika, tik skirtingi fenotipai, žodžiu iš vienos genetinės linijos krūvą strainų prigamina, prikuria aprašymų ir pardavinėja :D reikia naršyt, ieškot, skaityt ką žmonės rašo auginę, tik tada galima susiformuot aiškią nuomonę. Nesakau, yra ir gerų seed bankų, bet daug yra ir tokių gudručių :D
Taip mane lygiai taipat labiau intriguoja stebuklai alisu salyje ir nukelevimai i ateiti :D :D , o tai cia faktas ,kad tik prastumt svarbiause jiems yra, tai is tavo pasiulito greiciausiai ''The ultimate'' keliaus i fabrika :D
Edit: Ir dar noreciau isgirsti apie ''Pineapple Chunk'' https://www.linda-seeds.com/barneys-far ... hb2oigdek1 ,''Pineapple x Skunk #1 x Cheese'' ,raso ,kad CBD kiekis taipat nemazas ,bet tipo indika , tai gal poveikis bus sativos jei CBD santykis geras ,ka manot?
Anonymous

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Anonymous »

Kuri veisle geresne ir ar vertos demesio?
Noriu kuo greiciau ir kuo geresnio "dumo" uzsiaugint.

https://www.linda-seeds.com/sweet-seeds ... 8_470.html
Ir
https://www.linda-seeds.com/sweet-seeds ... 8_471.html
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Kentas »

medelynas rašė:Og kush tai čia grynų gryniausias marketingas, kad tokias kainas plėšia. Matomai komercinis strainas, geras derlius, poveikis stone, nieko blatno, nieko labai jau ypatingo, cash crop :D mane labiau intriguoja stipriai psichoaktyvios sativos, kurių prirūkęs vizualus pradedi matyt ir jauties kaip alisa stebuklų šalyje :D apskritai aprašymuose breederiai rašo ką nori rašyt, gi reikia savo prekę prastumt, labai liūdna, bet dauguma seedbankų tiekia gan šūdiną produkciją, pvz būna tipo skirtingi strainai, bet toks jausmas, kad ta pati genetika, tik skirtingi fenotipai, žodžiu iš vienos genetinės linijos krūvą strainų prigamina, prikuria aprašymų ir pardavinėja :D reikia naršyt, ieškot, skaityt ką žmonės rašo auginę, tik tada galima susiformuot aiškią nuomonę. Nesakau, yra ir gerų seed bankų, bet daug yra ir tokių gudručių :D
Šiaip tai OG Kush derlius nedidelis, bet tai garsi, sena, legendinė kalifornietiška veislė, kurios genetika tapo pagrindu JAV vakarų pakrantėje. Na ir originalo kaina aišku atitinkama.
Nibesnas
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2014-10-20, 22:15
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Nibesnas »

Sveiki labai susidomejau White Russian veisle, ka jus zinot apie ja?
ar spetu suzydeti musu klimate autdoore (siltamyje) ? ar ja galima isauginti tiktai indoor?
Normal is boring...
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Broniusx »

Siltnamyje gali bandyt.
Nibesnas
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2014-10-20, 22:15
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Nibesnas »

zinai man reikia tikslei zinoti, nenoriu prasilosti ant sito.
Normal is boring...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas