Nuotrauka Nuotrauka

Hašišas - pavadinimas viska pasako

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
pogis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-09-19, 10:35
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė pogis »

Sveiki.

Gal atsirastų norinčių įsigyti sietų. Planuoju nusipirkti 206, 177, 82 ir 46 mikronų. Vienam tiek per daug ir per brangu. Kiekvienas gabalas parduodamas bėginiais metrais (152x100), todėl manau lasvai galima būtų paimti ant 6 žmonių
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė PsY »

stary rašė:Šiaip tai geriausiai daryt iš šviežiu lapu, bet tai tik mano nuomone..
na dabar nenoriu pameluot, bet aš manau iš džiovintu geriau nes buna išdžiuves visas brudas iš lapu tas pats ir su žiedais kodėl jie brandinami ir panašiai : )
PsYchotherapist
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė mr.green »

pogis rašė:Sveiki.

Gal atsirastų norinčių įsigyti sietų. Planuoju nusipirkti 206, 177, 82 ir 46 mikronų. Vienam tiek per daug ir per brangu. Kiekvienas gabalas parduodamas bėginiais metrais (152x100), todėl manau lasvai galima būtų paimti ant 6 žmonių
O sakyk prasau kokia kaina butu gal visai neblogai.
xxyyxx
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-10-09, 20:41
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė xxyyxx »

Idomu, gal kas nors bande paekspermentuoti ir dare lapu uzpiltine, kad ir su degtine ar samane kokia? Kazin ar veiksminga? Juk smagu butu pasidaryti koki kokteili, skaniai atsigerti ir atsipalaiduoti. Toks kaip 2in1.
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė zebr »

Toks dalykas gautis tai gautusi, bet pasekmes man atrodo tau nelabai patiktu.. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė runkelis »

jack deniels visai nieko gavosi,dariau ne as,canna pieno ledukai sumesti i jack deniels.letai tirpstantys suteikia nice skoni.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė Jah »

PM sistema isjungta, jai rasiu paviesinta el pasta iskart blokuoju ta asmeni kuris paskelbe :)
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė Marbauskas »

Suprantu, kad naujokai neaiškūs. Bet kodėl net el. pašto negalima savo skelbti?????? Kuo labiau, tuo toliau man nebejauku čia būt. Nemanau, kad man vienam taip, bet nieks nelaiko aišku,galiu bet kada išeit :D Seniau buvo smagu, nes buvo galimybė su bendraminčiais susipažint, dabar vsio, nieko negalima, prisiminkit moderatoriai, kokiu būdu patys susipažinot ir pradėjot bendrauti su žmonėm šio forumo pagalba, apsikeitėt kontaktais. Noriu pvz dulkes siust forumiečiam, kad kryžmintų ir siustu greenui ant friebies, noriu pats ta daryt, prisidėt plėst kultūrą, bet dabar jau nebeįmanoma. Matyt kažkoks iškreiptas mano mąstymas....
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė Jah »

bet koks asmens viesinimas yra draudziamas.
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė sunus »

O jeigu uzpylus spiritu ir tada skanu gerima koki pasidaryti su vysniom ir cukrum [:)] ir vakarais po stikliuka :idea: 8)
Gautusi kas ar sunkiai :V: :]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė G. »

nori su spiritais?

You will need:
1-2 grams of good hash
1 fluid ounce of vodka
a pot of tea

Read more at http://goodandbaked.com/recipes/pot-tea ... 8bZy7uh.99
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė Marbauskas »

Sveiki visi kolegos! :) Buvau dingęs vasarai iš forumo, nieko nenutiko, tiesiog kartais norisi pailsėt, visą info kurios nemačiau peržiūrėsiu vėliau, na o dabar klausimas į temą. Nepykit labai, jei jau buvo aptarta tai, bet turiu labai ribotą laiką. Ar kas yra daręs hash'ą iš pelėsių? Apkarpiau augalus, pelėsiuose yra ir keli žali gabalėliai sveiki, bet vargas ten tuos trupinukus rinkti. Jei kas su tuo pačiu klausimu buvo susidūręs, pagelbėkit :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Gamink hash'ą ir vargo nematyk :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė Marbauskas »

Kokiu būdu mastau dabar. Izopropilo alkoholiu jaučiu lėksiu pirktis :))
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė estray »

hašišas-tai produktas paruoštas laisvalaikio rinkai,patogus transportavimui,gamiba reikalauja tam tikru veiksmu iš ko ir susidaro komercine kultura,greni ir švarus pinigai. Be to hašišas yra švariausis produktas. Noriu atsikratyt kvadratiniai cm. Užimtos , w.w.lapais ,kambari. Ješkojau medžegu parduotuvei priemones,kaip prasijuot reikala,bet vis ar tai per stambios eketes ar per smulkios. Undens hašiui gal ir tiktu bet aš ne apie tai. Gal iš Lt.interneto galiu parsisiust medžegos?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Nenori estray nusipirkti kojinių moteriškų? prasijok ir greit atsikratyk, dar pagalvos kad banditas!
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė estray »

ne,aš prieš sabotaža,mokymosi laiko gaila. Esu už paskirti.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Tada malk žiedus kavamalėj, ant jos sienų kaupiasi normaliai kaifo(kief, jeigu kokie anglistai nesupranta)
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė estray »

jau skaityk isivaizduoju savo gyvenimo senjoriste. Grižtu iš gyvenimo su draugais ir bičiuliais namo, o ten mano gyvenimo meile,niunioja kavos reklama ir gamina kaifa. P.s. Malda-tai ne eileraštis,o pagalba veiklai. Kiek kartu meninikas atsitraukia nuo tapomo paveikslo? Tiek kartu atsituoja ir vergas dirbdamas šventikloj prie mazaikos ant grindu. Ramybes.
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Hašišas - pavadinimas viska pasako

Standartinė Bumbastiklas »

estray rašė:jau skaityk isivaizduoju savo gyvenimo senjoriste. Grižtu iš gyvenimo su draugais ir bičiuliais namo, o ten mano gyvenimo meile,niunioja kavos reklama ir gamina kaifa. P.s. Malda-tai ne eileraštis,o pagalba veiklai. Kiek kartu meninikas atsitraukia nuo tapomo paveikslo? Tiek kartu atsituoja ir vergas dirbdamas šventikloj prie mazaikos ant grindu. Ramybes.
Galiu tamstos paklausti, ką čia nusišnekate? Ar esate užmynęs ant kamščio?
Rašyti atsakymą