Nuotrauka Nuotrauka

Krapštukų smaigstymas

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
makarela
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2020-06-04, 16:07
Reputacija: 0

Re:

Standartinė makarela »

Lodzik rašė: 2006-02-05, 20:44 Reikia smeigt i pgr stieba mazdaug 30cm aukstyje medini krapstuka..iki puses (ne kiaurai).geriau istrizai, taip geriau laikysis. Viska reiktu daryt max 2sav iki derliaus nuemimo..galima ir 1sav.. Daugiau 2 sav gali augalas ir neistvert.
tai cia kaip supratau vieni sako max 2 sav iki nuemino badyt kad butu daugiau thc. o tu kalbi man operatore apie uzvegetavusio augolo paskatinima kad grc zydetu duodant streso. tai cia gaunas du metodai . o man nuo pat pradziu buvo idomus pyrmas variantaz ar pries nuemima pribadzius kazkas keisis nes tema sita jau buvo apdulkejus.
makarela
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2020-06-04, 16:07
Reputacija: 0

Re: Re:

Standartinė makarela »

makarela rašė: 2020-06-17, 18:42
Lodzik rašė: 2006-02-05, 20:44 Reikia smeigt i pgr stieba mazdaug 30cm aukstyje medini krapstuka..iki puses (ne kiaurai).geriau istrizai, taip geriau laikysis. Viska reiktu daryt max 2sav iki derliaus nuemimo..galima ir 1sav.. Daugiau 2 sav gali augalas ir neistvert.
tai cia kaip supratau vieni sako max 2 sav iki nuemino badyt kad butu daugiau thc. o tu kalbi man operatore apie uzvegetavusio augolo paskatinima kad grc zydetu duodant streso. tai cia gaunas du metodai . o man nuo pat pradziu buvo idomus pyrmas variantaz ar pries nuemima pribadzius kazkas keisis nes tema sita jau buvo apdulkejus.
2006 metas lyg ir
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Re:

Standartinė Operatore »

makarela rašė: 2020-06-17, 18:42
Lodzik rašė: 2006-02-05, 20:44 Reikia smeigt i pgr stieba mazdaug 30cm aukstyje medini krapstuka..iki puses (ne kiaurai).geriau istrizai, taip geriau laikysis. Viska reiktu daryt max 2sav iki derliaus nuemimo..galima ir 1sav.. Daugiau 2 sav gali augalas ir neistvert.
tai cia kaip supratau vieni sako max 2 sav iki nuemino badyt kad butu daugiau thc. o tu kalbi man operatore apie uzvegetavusio augolo paskatinima kad grc zydetu duodant streso. tai cia gaunas du metodai . o man nuo pat pradziu buvo idomus pyrmas variantaz ar pries nuemima pribadzius kazkas keisis nes tema sita jau buvo apdulkejus.
Jo, butent. As kalbu tik apie galimybe paankstinti, ne prideti thc. Nes jei prismeigsi 13 smeigtuku likus 2 ar 1 savaitei iki galo, tai praktiskai gali likti prie savo augalo budeti toms dviems savaitems rudeni prie lietaus, nemalonios +12 ir ruko su rasa, nes bet kada ta augalas neatlaikys ir nulinks. Nesvarbu, kad vasara kamienas primine medi..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
makarela
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2020-06-04, 16:07
Reputacija: 0

Re: Krapštukų smaigstymas

Standartinė makarela »

o jai kalba eina apie indoor ? m ? :|? :angel:
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Krapštukų smaigstymas

Standartinė Operatore »

makarela rašė: 2020-06-18, 00:05 o jai kalba eina apie indoor ? m ? :|? :angel:
In ir taip anksciau nei out. Ir priedo nera pointo taip draskytis, nes boxe nebus 0 laipsniu nakti ir nepasnigs rudeni.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
okaythisisepic
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:35
Reputacija: 3

Re: Krapštukų smaigstymas

Standartinė okaythisisepic »

Pritariu Operatorei.

Stresas stabdo zydejima, ne spartina. Zydejima spartina tik 1750K spektras. iki 2 savaiciu galima sutaupyti, aukojant yielda. O ir siaip - krapstukai mitas. Jeigu yra noras kazkur susismeigti - ne tik kanape turi kota ;D
in-love /w da haze-os :D :twisted:
Rašyti atsakymą