Nuotrauka Nuotrauka

Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė iwishyou »

kokia jusu nuomone apie SnowRyder rusi ? :)
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Shtirlic »

pietka rašė:
Shtirlic rašė:Klausykit, mano du outdoor autoflower'iai supyke ant manes pradejo zydeti. maziukai visai dar. Jau mazu subrantinti ziedai, o rodos neseniai is seklos issirito. tai va, ar jie duos koki efekta parukius tokiu mazuliu mazuliu? is dvieju dziovinto gautusi koks 0.3 g.
tai kokia čia rusis? :|?
Pono greeno mixas.
pietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-11-03, 21:29
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė pietka »

ar nebutu per velu siustis is nirvanos Blue Mystic autoflower? nes labai idomei raso su tom savaitem, lygiai taip pat kaip ir paprastom :|?
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė eric »

pietka rašė:ar nebutu per velu siustis is nirvanos Blue Mystic autoflower? nes labai idomei raso su tom savaitem, lygiai taip pat kaip ir paprastom :|?
Autoflowering gali ir vasaros vidury augint. 9 savaites nuo seklos ten isdygimo,o ne nuo zydejimo pradzios.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė eric »

Po kiek laiko mazdaug LLR parodo lyti?
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Gringo »

Po maždaug 3 savaičių :)
Perfect Stranger
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:25
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Perfect Stranger »

Sveiki!
Galvoju užaugint kelis lowryder'ius vasarą kambary ant palangės. Man tik įdomu ar labai stipriai jie prismardins kambarį...? Pusę lango planuoju pastoviai laikyt atidaręs, bet nežinau ar tiek užteks... Ar iškart planuot kokį jonizatorių ar užteks ir AmbiPur kartas nuo karto įjungt?
Saule paskleiski man savo šilumą, savo juoką...
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė tasPATS »

Perfect Stranger rašė:Sveiki!
Galvoju užaugint kelis lowryder'ius vasarą kambary ant palangės. Man tik įdomu ar labai stipriai jie prismardins kambarį...? Pusę lango planuoju pastoviai laikyt atidaręs, bet nežinau ar tiek užteks... Ar iškart planuot kokį jonizatorių ar užteks ir AmbiPur kartas nuo karto įjungt?
neprismirdins tau to kambario ,o jei jau ir prismirdins ,tai juk nieko baisaus,kvapas malonus :) jei nelysi prie augalo,tai tau jis ir nesmirdes :V:
CH9 Female Mixed
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Shtirlic »

O autoflower'i imanoma priversti zydeti? Tarkim su trasom? Manau imanoma, nes du augaliukai man pradejo zydet budami 10 cm ugio. Vadinasi kazkaip galima.
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė coba »

Cia uzsistresino taviskiai, bet greiciausiai kaltas ju nestabilumas, pas mane is vados :D visada keletas urodu tokiu buna, nespeja nei paugt jau ziurek kiausus ar plaukus leidzia, o kiti nors seklos nuo to pacio medzio buna, monstrais uzauga (salyginai), ir suprask tu mano mielas kame cia saknys :D Tik pastebejau kad autikai pacioj pradzioj labai lepus perlaistymui, daznai padauginu ir uzkonservuoju augima 8()
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė coba »

Nu cia stopudovai teigt negaleciau, pas mane ana sezona augo terasoj, tai net antram aukste jautesi kol pripratau :D draugai atlekdavo i svecius zinoma parukantys, tai sakydavo : a tu ach...nai ? nebijai? ir pan. nes naujam zmogui visa chata tais nekaltais bonzikais paduodavo :D
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Shtirlic »

Bet tai BAAAAAAAAAAAAAAAATAS yra. Tas mr.Greeno laukinis autas kur duodavo dovanų tai nesveikas!!!!!! Mažiukas sužydėjo, sužydinau tvarkingai, nuskyniau ir maniau nieko nebus. Užtaisiau savo mažajį bongiuka ir vieno mazo kaušelio užteko ant 3 ir TAIP GALINGAI. Pizdiec, atsiprašant. Ne stafas, o NUCLEAR BOMB. Daug baryginio slamsto esu rūręs, daug savo esu užsiauginęs, bet kad toks HUGE BLAST'as būtų nuo tokio mažo kiekio gyvenime nesu matęs. DAMN!

Peace... :V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė PsY »

Shtirlic rašė:Bet tai BAAAAAAAAAAAAAAAATAS yra. Tas mr.Greeno laukinis autas kur duodavo dovanų tai neveikas!!!!!! Mažiukas sužydėjo, sužydinau tvarkingai, nuskyniau ir maniau nieko nebus. Užtaisiau savo mažajį bongiuka ir vieno mazo kaušelio užteko ant 3 ir TAIP GALINGAI. Pizdiec, atsiprašant. Ne stafas, o NUCLEAR BOMB. Daug baryginio slamsto esu rūręs, daug savo esu užsiauginęs, bet kad toks HUGE BLAST'as būtų nuo tokio mažo kiekio gyvenime nesu matęs. DAMN!

Peace... :V:
če apie ta kalbi kur yra nauja kažkoke idėta veislė tipo autožydinti AGL kažkoke apie ta šneki ?
PsYchotherapist
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė daylight »

Malonu girdeti tokius atsiliepimus is Shtirlic :) Tikiuosi, kad LLR irgi bus toks kaip apibudinai :D :]
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė daylight »

Atradau nerealia veisle Lietuvos klimatui - Guerilla Gold #3 isvesta is Early Gold x (Afghan x Mighty Mite) F6, pusiau auto zydinti, suzydi rugpjucio gale - rugsejo pradzioj, ypatingai stipri, puiki genetika, isvesta kanadieciu, seklas galima pirkti tik per foruma, seed shopuose niekur nerasit sitos veisles. Kas augino tai patys geriausi atsiliepimai. Tik viena problema yra, kad sunku gauti seklas, nes siuncia tik is Kanados, gan nemazas atstumas :D

Butu labai idomu isbandyti sia veisle Lietuvos outdoore, o gal kas jau yra bandes? Manau nieko geresnio nerasit, reikes bandyt seklas gauti kitam outdoor sezonui, kai suzinojau apie GG #3 visos kitos outdoor rusys manes nebedomina :] :)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė kojak »

daylight rašė:Atradau nerealia veisle Lietuvos klimatui - Guerilla Gold #3 isvesta is Early Gold x (Afghan x Mighty Mite) F6, pusiau auto zydinti, suzydi rugpjucio gale - rugsejo pradzioj, ypatingai stipri, puiki genetika, isvesta kanadieciu, seklas galima pirkti tik per foruma, seed shopuose niekur nerasit sitos veisles. Kas augino tai patys geriausi atsiliepimai. Tik viena problema yra, kad sunku gauti seklas, nes siuncia tik is Kanados, gan nemazas atstumas :D

Butu labai idomu isbandyti sia veisle Lietuvos outdoore, o gal kas jau yra bandes? Manau nieko geresnio nerasit, reikes bandyt seklas gauti kitam outdoor sezonui, kai suzinojau apie GG #3 visos kitos outdoor rusys manes nebedomina :] :)
Stebuklų nebūna :D Ten labai viskas super būna, kai Kanadoj tas visas GG augina prie 49 laipsniu šiaurės platumos, o kai pas mus 55 laipsniai, tai visai kitas rezultatas gali gautis. Aš irgi neauginau tų veislių, bet skaičiau atsiliepimų, kad auginant jas šiek tiek šiauriau, būna tos pačios problemos, kaip ir su kitom outdooro veslėm.
haze around me...
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė daylight »

Deja Kanada irgi ieina i 55 laipsniu juosta ir net auksciau dar link siaures, taip kad viskas cia normaliai.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė mr.green »

daylight rašė:Deja Kanada irgi ieina i 55 laipsniu juosta ir net auksciau dar link siaures, taip kad viskas čia normaliai.
Jau pries gerus keleta metu buvau isigijes tu stebuklingu kabutese G.G , kai kurie forumieciai tai zino. Klausyk ka sako kojak stebuklu nebuna, bet kaip medziaga kryzminimui jie neblogi. Siais metai jau bandoma linija augalu i kuri sumaisytas ir G.G tikesimes kitais metai pristatyti placiai publikai. O siaip tai as priskirciau sia rusi prie auto zydinciu kaip ir M.M
Klonuoti beveik neimanoma, labai jautri foto periodui!
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė Marciukaz »

Auginu Easy Ryder fem , jau jam 9 savaites.. Ant pakuotes seklu , rasho 10/11 weeks from seed. taciau saituose rasho 9 weeks from seed. Tai kaip dabar daryt? Dar laikyt savaite kita ? Ar jau galima skint? Mikroskopo neturiu.
Peace :)
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi

Standartinė daylight »

O nuotrauka gali padaryt is arti macro rezime? Tada gal sulauksi patarimu ka daryt.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Indica - Sativa - Ruderalis
    Sigma » » forume Legalus forumas
    25 Atsakymai
    26949 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kalendula
  • Pirmasis auginimas: lowryder #1
    Animatorius » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    56 Atsakymai
    27536 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sokan
  • Auginimo dienoraštis: Super Lemon Haze, Lowryder #2 x AK47
    Lodzik » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    66 Atsakymai
    54230 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas mr.green
  • Veislės, hibridai.
    fricas » » forume Herbariumas
    381 Atsakymai
    185067 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlo
  • Apklausa: augintos veislės
    Sigma » » forume Herbariumas
    65 Atsakymai
    36442 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis