Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas ant palangės.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
AnnoName
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2020-02-06, 22:52
Reputacija: 1

Auginimas ant palangės.

Standartinė AnnoName »

Sveiki, pirmą kartą bandau išauginti ką nors. Tai gavau sėklų, išdaiginau, jau išaugo seedlingas, 7 dienos, viską auginau ant palangės. Bet taip pat esu pasidaręs ir mažą growboxą iš kartoninės dežės :D Kol kas turiu 1 LED CFL 3000k lempą. Ir man įdomu, ant kur geriau augtų, ar ant kovo natūralios šviesos, ar ant to cfl, ir kai pasieks žydėjimą, geriau auginti prie cfl, ar prie natūralios šviesos? Ir kai sutemsta, galima dėti po lempom naktį? Naujokas esu visiškas tai nesmerkit.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė nenaudelis »

Sveikas,
as irgi i kompanija naujokas :)
kadangi sita foruma radau visai nesenai, pagrinde visa info traukiau is rusu saitu. Ten tikrai yra ka skaityt...
O del palanges - as irgi turejau tokia minti pirmam kartui, bet pagalvojas atsisakiau ir emiaus mcro growroomo. Na ant palanges rezultatas tikrai bus labai kuklus, aisku augalas grazu, suzinosi aisku nemazai, bet ims dar juo kas ir susidomes. Bet man labai jau gaila per didelius nervus parsisiustu seklu, paskui sugaistas laikas ir nekoks rezultatas. Sakyciau labiau i growboxa ziurek, kad ir koks jis "namu darbo" bebutu.
Kiek is visu savo skaitymu supratau, tai sviesa - vienas is pagrindiniu dalyku (na ir is biologijos ar ko ten pamoku tiek zinau :) , net ir visai ne pagal mano profili mokslas, bet va eme ir praverte :) ), nepatingejau is aliekspreso pora LED dual spektro nusipirkt, po 50w. Dar 2 keliauja, bet neapsisprendziu kiek augaliuku augint ar 2 ar 4. Tikrai nebrangu, minusas, kad tie pigus is plonos skardos padaryti, tai reiks dar mazu cooleriu primontuot prie ju, kaista vistik, gal ir nesudegtu, bet LEDai megsta gera ausinima.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė Ciakis »

palange sunkus varijantas net jei tu gyveni ispanijoje :) LT pamirsk, tiesiog smirdes ant palanges ir nedziugins vaisiais :)

cia daug temose apsneketa apie apsvietimus ir grow setupa, nepatingekim paskaitineti 2019 metu temas-postus
Bet darbe mane vadina - Veryga
AnnoName
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2020-02-06, 22:52
Reputacija: 1

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė AnnoName »

nenaudelis rašė: 2020-03-19, 20:28 Sveikas,
as irgi i kompanija naujokas :)
kadangi sita foruma radau visai nesenai, pagrinde visa info traukiau is rusu saitu. Ten tikrai yra ka skaityt...
O del palanges - as irgi turejau tokia minti pirmam kartui, bet pagalvojas atsisakiau ir emiaus mcro growroomo. Na ant palanges rezultatas tikrai bus labai kuklus, aisku augalas grazu, suzinosi aisku nemazai, bet ims dar juo kas ir susidomes. Bet man labai jau gaila per didelius nervus parsisiustu seklu, paskui sugaistas laikas ir nekoks rezultatas. Sakyciau labiau i growboxa ziurek, kad ir koks jis "namu darbo" bebutu.
Kiek is visu savo skaitymu supratau, tai sviesa - vienas is pagrindiniu dalyku (na ir is biologijos ar ko ten pamoku tiek zinau :) , net ir visai ne pagal mano profili mokslas, bet va eme ir praverte :) ), nepatingejau is aliekspreso pora LED dual spektro nusipirkt, po 50w. Dar 2 keliauja, bet neapsisprendziu kiek augaliuku augint ar 2 ar 4. Tikrai nebrangu, minusas, kad tie pigus is plonos skardos padaryti, tai reiks dar mazu cooleriu primontuot prie ju, kaista vistik, gal ir nesudegtu, bet LEDai megsta gera ausinima.
Aš irgi persigalvojau auginti ant palangęs, dabar auginu "growboxe" prie lempų tik nežinau ar normaliai išauginsiu su jom, nes pas mane toks setupas: 1x 23W LED CFL 3000k, 1x 15W CFL 2700K, 1x LED 13W lygus 100w 2700k, tai sudėjus apie 3500lm, tik nžn su tuo lempų spektru, nes reikia 6500k, tai aš dar skelbimuose radau tokią pilną spektro lempą: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pilno- ... 89281.html užsisakiau, šiandien arba rytoj gausiu, tai pažiūrėsiu kaip augs. Skaičiau internete, kad seedlingams labai gerai tinka, greitai lapai išauga ir t. t. Iš viso auginsiu 4 augalus, 1 arba 2 lauke, ir vidui likusius, tai pažiūrėsim kaip čia išeis :D
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė nenaudelis »

Ziurejau i tokias lempas, nepatikimai man jos pasirode - tokios per silpnos. O ka apie lempas aliexpresas raso ? Ten ju turetu but priversta. Pats naudoju po 1 50w raudona/melyna led augalui. Stiebiasi kaip ant mieliu.
AnnoName
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2020-02-06, 22:52
Reputacija: 1

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė AnnoName »

nenaudelis rašė: 2020-03-25, 17:29 Ziurejau i tokias lempas, nepatikimai man jos pasirode - tokios per silpnos. O ka apie lempas aliexpresas raso ? Ten ju turetu but priversta. Pats naudoju po 1 50w raudona/melyna led augalui. Stiebiasi kaip ant mieliu.
O gali nuorodą tos lempos atsiųst?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė nenaudelis »

Tiesiog ivesk paieskoj grow lamp. Ir bus tokios juodos po 1 2 ir 3 ledus.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė Operatore »

Augti, tai augtu! Gali buti net ir labai daili, bet mums ziedai svarbiausia, tai, va, su ju krovimu ir putimusi butu problemu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Auginimas ant palangės.

Standartinė kulturingas »

Nestumkit, haha :-) šiltnamis ant palangės, viena pusė permatoma atsuka į langą, kita pusė lygus baltas paviršius, auga ant akių. Ir čia Anglijoje, lyja jau 8 mėnesius be perstojo, Lietuvoj tikrai daugiau šviesos. O šiluma ir oro drėgmė - šiltnamis.

Aišku nežinau dar kaip bus su žiedais, bet kol kas gana sparčiai krauna.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2x auto ant palangės
    kulturingas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    28 Atsakymai
    8584 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas
  • Dėl auginimo "ant palangės"
    flandersas » » forume Herbariumas
    12 Atsakymai
    5943 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas WTČ
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    15104 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1410 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Pirmas auginimas
    valodiaa » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    10530 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas