Nuotrauka Nuotrauka

Puvesis (bud rot)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Puvesis (bud rot)

Standartinė kulturingas »

Kaip gelbėti tokius reikalus (puvesis, pelėsis?), ir kas buvo padaryta negerai jog šitaip atsitiko?

Čia mano side-project, ne mano auginta, bet triminti gavau ir darosi tokie dalykai negražus.

Nuotrauka
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Puvesis (bud rot)

Standartinė Operatore »

kulturingas rašė: 2020-06-18, 17:30 Kaip gelbėti tokius reikalus (puvesis, pelėsis?), ir kas buvo padaryta negerai jog šitaip atsitiko?

Čia mano side-project, ne mano auginta, bet triminti gavau ir darosi tokie dalykai negražus.

Nuotrauka
Nebus teisingu atsakymu, nu, gal kas ir atspes, kol pats neparasysi kada ir kur sodinai, laistymas ir klimatas, nu ir kt dalykai. :) as save laikau pelesiu ekspertu, oi, pelesiu karaliumi, nes kasmet kariauju jau daug metu ;)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Puvesis (bud rot)

Standartinė kulturingas »

Nu aš gavau į plėvelę suvyniotus, tai nieko pasakyti negaliu. Augintojas pasakoti nenori.

Bet čia puvesis, ne pelėsis, ar ne?
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Puvesis (bud rot)

Standartinė Operatore »

kulturingas rašė: 2020-06-18, 19:50 Nu aš gavau į plėvelę suvyniotus, tai nieko pasakyti negaliu. Augintojas pasakoti nenori.

Bet čia puvesis, ne pelėsis, ar ne?
A, nu tai pradzioj pelesis ir paskui puvesis. Siaip, cia gan paprsta - google: palankios salygos veistis pelesiui. Ir tada tuos, kur ismeta voniose ir rusiuose skipini :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Puvesis (bud rot)

Standartinė Operatore »

Editinu :) taip abstrakciai parasiau, bet zinociau daugiau detaliu, tai komentuociau.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Puvesis (bud rot)

Standartinė Ciakis »

puvesis buna del dregmes pertekliaus realiai ner didelio skirtumo kur auginta. gelbeti galima atsargiai nukerpant supuvusi buda ir ismetant, kaikas darbo buibble hash. bet nepatarciau.

dregmes perteklius buna kai nera maisomas oras boxe, ar aplinkos dregnumas didelis, cia yra nemazai kintamuju.
Bet darbe mane vadina - Veryga
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: Puvesis (bud rot)

Standartinė _______ »

Cikis rašė: 2020-06-20, 13:37 puvesis buna del dregmes pertekliaus realiai ner didelio skirtumo kur auginta. gelbeti galima atsargiai nukerpant supuvusi buda ir ismetant, kaikas darbo buibble hash. bet nepatarciau.

dregmes perteklius buna kai nera maisomas oras boxe, ar aplinkos dregnumas didelis, cia yra nemazai kintamuju.
Yra tik du kintamieji - per daug dregmes ir nepakankamas oro maisymas tarp budu. Norint isvengti problemos, RH tente turi buti <50% paskutines 4-5 zydejimo savaites.
Orai kai atsilo, dregme pakilo beveik 30% mano setupui. Pernai naudojau oro sausintuva ir oro kondicionieriu, ir puvesis vis gi kai kur isimete [<3% harvesto]. Siemet defoliatinau ir lolipopinau daugiau, tureciau isvengti. :]
Griztant prie temos, duosiu ismintinga patarima :D neprasidek su groweriais, kurie naudoja plastika vietoj stiklo. :D :]
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Puvesis (bud rot)

Standartinė kulturingas »

Atskyriau pažeistus nuo sveikų į atskirus slovikus, čia jau kai išdžiūvo abu variantai.

Nuotrauka

Tie puvesiai tai kaip iš vidutinio barygos :-)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas