Nuotrauka Nuotrauka

Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
okaythisisepic
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:35
Reputacija: 3

Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė okaythisisepic »

Nuotrauka
Nuotrauka

Kam dar teko susidurti? Maniau, paprasta mutacija, kol neuzkrete kitu turimu genetiku. Rezultate teks ismesti visas genetikas, su kuriom tiek laiko dirbau... Tabako nevartoju, virusa gavau su seklom... Kadangi naujus strainus laikiau kartu su kitais, uzsikrete visi. Breederiai, bukit budrus, pasimokykit is mano klaidos.

Kai kas teigia, kad kanapei neprikimba ir nera irodyta - bullshit

Simptomatika: "bananiniai lapai", 2 sav uzsiteses zydejimas ir 30% mazesnis derlius.
in-love /w da haze-os :D :twisted:
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė Operatore »

Kailis rašė: 2020-06-19, 16:03 Nuotrauka
Nuotrauka

Kam dar teko susidurti? Maniau, paprasta mutacija, kol neuzkrete kitu turimu genetiku. Rezultate teks ismesti visas genetikas, su kuriom tiek laiko dirbau... Tabako nevartoju, virusa gavau su seklom... Kadangi naujus strainus laikiau kartu su kitais, uzsikrete visi. Breederiai, bukit budrus, pasimokykit is mano klaidos.

Kai kas teigia, kad kanapei neprikimba ir nera irodyta - bullshit

Simptomatika: "bananiniai lapai", 2 sav uzsiteses zydejimas ir 30% mazesnis derlius.
Woba, gera tema, brolau. As visad parindavausi liesti pomidorus parukes, labai ilgai rukiau cyzas ir paplaudavau papildomai parukes.
Geras pavyzdys su foto. Respect.
As pasiieskosiu knygutes, kas ten sakoma, nes nesusidurus su laiku nustojau parintis del tabakines mozaikos.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė quNNcy »

Asmeniskai nesu turejas,mates susidures,bet paieskojus info stai ka radau ir tai gana idomu

Nedaug įrodymų - be anekdotinių pranešimų nėra daug konkrečių įrodymų, kad kanapių augalai gali užkrėsti mozaikos virusu
Testai dažnai būna neigiami - Floridos žemės ūkio departamentas išbandė keletą kanapių ir kanapių augalų, kuriems būdingi simptomai, tačiau nė vienas jų nebuvo teigiamas dėl mozaikos viruso. Jei žinote apie teigiamus kanapių mozaikos viruso testus, praneškite mums!
Panašūs simptomai kaip ir kitos problemos - Daugelis įprastų problemų gali sukelti panašius simptomus, įskaitant neteisingą pH, laistymo problemas, šaknų problemas, trūkumus ir kt.
Paveikti augalai ne visada atrodo užkrečiami - man buvo keletas augalų, kuriems metams bėgant pasireiškė šie simptomai. Pamatęs simptomus, bandžiau „užkrėsti“ kitus augančios palapinės augalus, trindamas jų lapus kartu su paveiktais daigais, ir jis niekada nepasklido ant kitų augalų. Aš kalbėjau su keliais kitais augintojais, kurie turėjo panašią patirtį, kai matė vieno augalo simptomus, tačiau jis niekada neužkrečia likusio auginimo kambario.
Gali būti genetika - laikydamiesi paskutinio punkto, simptomai kartais gali būti genetinių pokyčių padariniai. Pavyzdžiui, aš užaugau keletą augalų iš veislės, pavadintos „Purple Sunset“, ir visuose daigai buvo matomi taškeliai ir juostelės. Tačiau simptomai niekada neplito keliems kitiems augantiems palapinei. Maždaug po metų daiginau daugiau purpurinio saulėlydžio sėklų ir vėl pamačiau simptomus. Kaip ir pirmasis rinkinys, daigai užaugo greitai ir buvo sveiki, tačiau ant kai kurių lapų pasirodė nelyginės juostelės. Dėl to susisiekiau su selekcininku ir jis man pasakė, kad pastebėjo, kad kai kurie šios padermės daigai tai daro augindami po šviesos diodais. Man tai įrodymas, kad simptomus gali sukelti genetiniai veiksniai, o ne virusas.

Nepykit del kazkokiu klaideliu,versta su google translate.Saltinis (https://www.growweedeasy.com/cannabis-p ... -virus-tmv)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė Operatore »

Sakau, skaites apie pomidoru parkes su tabakine mozaika, o ant kanapiu nei sirgom, nei skaiciau.
Idomu kas saltinis teksto.
Kaili, o gal vis tik ne mozaika?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
okaythisisepic
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:35
Reputacija: 3

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė okaythisisepic »

TMV, mano supratimu, atsiranda nebutinai tik per tiesiogini kontakta su tabaku ar tabako dumais. Sakyciau, net gi butu neteisinga vadinti si virusa TMV, kadangi prilipo kanapei. Greiciau CaMV, kazkas tokio. Teko skaityti apie ivairias viruso variacijas, tokias kaip ToMV (tomato mosaic virus), CMV (cucumber MV), etc.
Didziausia problema su situo virusu yra tai, kad jis kilimuose ir pan isgyvena iki 50metu, o uzsikretus praktiskai nera sansu isnaikinti pilnai. Sudas islieka kilimuose ir pan. Gydimo nera irgi. Skaiciau kitu breederiu patirti, ne as pirmas susiduriau.
Irgi maniau, kad ne mozaika, kol nepersidave kitoms veislems. Sugadinau visa savo kannaparka, nes nesugebejau laiku identifikuoti problemos... Kai pamaciau simptomus ant SSH, supratau, su kuo turiu reikala. Iskart pastebejau suletejusi zydejima, nes tuos pacius strainus auginau n metu... Paskui lapu deformacijas ant kitu strainu.
Zodziu, elkites ismintingai kolegos groweriai - karantinuokit naujus stainus bent vienam ciklui. Kad netektu paskui gedeti nuveikto darbo ir ilgu eksperimentavimo metu.
Puiki proga viska pradeti is naujo

P.S. Aspirinas pades laikinai. Kovoti su infekcija ir nuimti paskutini derliu.... :(
in-love /w da haze-os :D :twisted:
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė Ciakis »

ok nenoriu nieko teisti ar veltis i bereiksmia diskusija. bet o taciau as megstu faktus bei irodymus. cia papostintos ne tavo nuotraukos :) o pas tave visas yield uzsikrete. kazkas cia dvokia. mano nuomone tu visai neaugini

sios nuotraukos darytos ~2015-2016 metais. nepykit kad as nepatiklus.

P.S quNNcy geras commentas :) megavausi skaitydamas. retai taip buna ^^
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė eigulis »

Nu rimtai https://www.growweedeasy.com/cannabis-p ... -virus-tmv :)
Db visas ikeltas fotkes iš pradžių reikės tiktintis google :)
Nuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė Operatore »

Ble, o as taip naiviai tikejausi, kad kazkas rimtai pasigavo mozaika ant kanapes, tokia tema. No respect, never.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
okaythisisepic
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:35
Reputacija: 3

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė okaythisisepic »

Blemba jus gal pailsekit jau, nuo rukymo 😁 Nuotraukos skolintos, nes paprasciausiai tente naktis diena, o diena nakti, tai nenorejau laukti nakties del nuotrauku ir ikeliau foto skolinta. Niekur nerasiau, kad nuotraukos mano. Jeigu buciau prases idetifikuoti problema, buciau rases i 'elementarus klausimai ir atsakymai' tema ir pridejes nuotraukas is savo sodo...
Smagu, kad nesat patiklus, kolegos, bet kiekviena nuotrauka pertikrinti paieskoj - cia jau paranoja :D

Operatore, deja, rimtai rimtai... Tik ne pasigavau, o gavau dovanu su seklom. Bet per daug neliudziu. Nauji projektai nusimato :D Northern Lights #5 sode greitu metu atsiras :) su visom Heizem ir Heizais :D

Gerai, kad ne paguodos atejau ieskoti cia prarades visus savo "vaikus", o tai verkciau db kaip krokodilas :D
in-love /w da haze-os :D :twisted:
okaythisisepic
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:35
Reputacija: 3

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė okaythisisepic »

QuNNcy, matau paminejai Purple Sunset genetika. Veisle, nuo kurios man prilipo buvo Banana Punch, t.y. Purple punch x banana og. Purple sunset berods hibridas tarp purple punch ir sunset sherbet? Esu skaites apie Purple Punch genetine mutacija, ko pasekoje problemos neatpazinau. Maniau,taip turi buti, o ir atpazines, negalvojau, kad isplis.
Nebera abejoniu, kad tai virusas, nes prilipo kitoms mano heizems. Kur kas aktualiau dabar auginimo patalpu dezinfekavimas nuo virusu....
in-love /w da haze-os :D :twisted:
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė quNNcy »

Cia buvo paimta ir nukopijuota,isversta su google transleitu,saltini nurodziau apacioje is kur istraukta,daznai ten apslinkau,idomu,plesti zinias apie ivairius dalykus,del genetikos nesu tikras,cai reiketu pasikuisti ir paieskot info,gal tu ir teisus,bet kaip ir minejau,nesigilinau


Nepatingejau ir suradau genetika

https://en.seedfinder.eu/strain-info/Pu ... _Genetics/
Paskutinį kartą redagavo quNNcy 2020-06-23, 11:54. Iš viso redaguota 1 kartą.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė Operatore »

okaythisisepic rašė: 2020-06-22, 14:04 Blemba jus gal pailsekit jau, nuo rukymo 😁 Nuotraukos skolintos, nes paprasciausiai tente naktis diena, o diena nakti, tai nenorejau laukti nakties del nuotrauku ir ikeliau foto skolinta. Niekur nerasiau, kad nuotraukos mano. Jeigu buciau prases idetifikuoti problema, buciau rases i 'elementarus klausimai ir atsakymai' tema ir pridejes nuotraukas is savo sodo...
Smagu, kad nesat patiklus, kolegos, bet kiekviena nuotrauka pertikrinti paieskoj - cia jau paranoja :D

Operatore, deja, rimtai rimtai... Tik ne pasigavau, o gavau dovanu su seklom. Bet per daug neliudziu. Nauji projektai nusimato :D Northern Lights #5 sode greitu metu atsiras :) su visom Heizem ir Heizais :D

Gerai, kad ne paguodos atejau ieskoti cia prarades visus savo "vaikus", o tai verkciau db kaip krokodilas :D
Foto!
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
okaythisisepic
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:35
Reputacija: 3

Re: Tobacco Mosaic Virus (TMV)

Standartinė okaythisisepic »

Purple punch, kaip ir sakiau, turi tipo ale mutacija, nors atvirai pasakius, manau, kad ta "mutacija" ir yra virusas. Nepastebejo groweris, sukures sita pheno, tmv. Auginant viena cikla (nuo seklos iki harvesto) problemos nedaug, bet su kiekvienu menesiu problema tik ryskeja. Trecia cikla gyvenantiems BP klonams visai prastai, sveiku lapu beveik nebeturi, o ir mano heizes apkresti suspejo.
Nieko neprivalau operatorei irodineti. Irodyk jam ta, ikelk ana. Uzvedziau, atrodo, aktualia ir svarbia tema, bet apart nepasitikejimo rodymo ir qunncy pranesimo, nieko naudingo taip ir neparasem. Issigooglinau atsakymus tad nebematau reikalo testi sia bereiksme diskusija.
in-love /w da haze-os :D :twisted:
Rašyti atsakymą