Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė airbee »

na mano poreikis butu kiekis/kokybę atrast kažką tokio per viduriuką, būtent outdoor..
tas ak48 irgi į od eitų ar geriau ieškotis kažko kito ? :|?
ps. ak48 butent dėl to kad palanku man gaut seedų, dėl to paklausiau, bet jei jau nieko gero jis od tai dabar susimąsčiau 8???
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Sėklos

Standartinė barzas »

airbee rašė:na mano poreikis butu kiekis/kokybę atrast kažką tokio per viduriuką, būtent outdoor..
tas ak48 irgi į od eitų ar geriau ieškotis kažko kito ? :|?
ps. ak48 butent dėl to kad palanku man gaut seedų, dėl to paklausiau, bet jei jau nieko gero jis od tai dabar susimąsčiau 8???
Tai zinok pabandyk, man poveikis AK visu patinka ( bent man ) priklausis daug kiek sviesos ji gaus ir kiek streso, turi ji lepumo bet nera kad jau labai prasta, svyravimu ph tai jautri yra, jau zeme gerai jai paruosti reike, pagrindas priklausis nuo to kiek ji per vegetavima gaus tiesiogines sviesos ir kiek jos bus, jai pasiseks su vasara nebloga galima is jos gauti, bet nepasakyciau kad ispudinga bet nebloga, jai apsiniauke pradzioje veg periode, tai daugumai per derliu musa stypriai bet ne per stypruma.Plius dar kartais priklauso is kokio seedbanko strainas, kad ir pavadinimu tuo paciu bet buna kartais nustebina rezultatai is skyrtingu seed banku ( matyt priklauso kur daugintos kokioje klimato zonoje, nes ir pats augalas per kelis auginimus jai kryzminamas lauke prisitaiko prie tu oro saligu)...
Keleris7
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2016-03-18, 12:59
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Keleris7 »

Sveiki,

Noriu nusipirkti pora seklyciu savam naudojimui, tik iskilo klausimelis susiradau seklas "critical mass" raso, kad vienam kvadratui uzauga iki 650g tai cia kaip suprasti? Nuo vienos seklos realu? Jei galit paaiskinkit man durnam kaip cia kas. :D

Beje gal kas bande esat, atsiliepimai neblogi, is isvaizdos lyg ir lietuvoj matyta kazkas panasaus.
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Sėklos

Standartinė barzas »

Keleris7 rašė:raso, kad vienam kvadratui uzauga iki 650g tai cia kaip suprasti? Nuo vienos seklos realu?
Tai ir suprasti reike kad kvadratinem metre galima tiek uzauginti (is ploto tiek gauti ) tas dar prklauso ir nuo moekjimo auginti, jai rasoma indoor dazniause galvoje turima SOG tehnologija auginimo, https://www.legalus.net/kan/auginimo-metodai
Bluecheese
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-09-11, 12:06
Reputacija: 0

Seklos

Standartinė Bluecheese »

Sveiki esu naujokas cia tad norejau paklaust. Turiu daug seklu kitam sezonui bet nzn kaip jas galima islaikyt nepazeistas kitas sezonui. Gal kas galit kokiu patarimu. Aciu
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Seklos

Standartinė Doom'as »

Į popierinį maišą ir į šaldytuvo lentyną . Arba kur pelėms nepasiekiamoje neapšildomos patalpos vietoje (vėdinamoje)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Seklos

Standartinė G. »

Šaldytuvas visada ok, bet, kad metus-du atlaikytu tai sausai, sandariai ir tamsiai uztenka. Visgi saltis irgi ok, bet i saldytuvus dazniau krauna ilgam laikui kai klabam nuo 3 metu, paprastai. Visgi det i popierini maisa ir i saldytuva ne pati geriausia ideja, kadangi popierius gali dregmes pritraukt, aktyvuot seklas bet neleist jom dygt ir taip uzmust. Jei dedi i saldytuva, tai butinai sandarus konteineris turi but, ziplock maisas ar kazkas. Nieko nesakau. Esu mates atveju, kai seklos 4 menesius dygsta. Iki kito sezono rekomenduoju tiesiog ziplockbag + metaline saldainiu dezute + kambario temperatura. Paprasta praktiska patogu, nereikia apsimetinet ekstpertais :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Bluecheese
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-09-11, 12:06
Reputacija: 0

Re: Seklos

Standartinė Bluecheese »

Aciu uz patarimus taip ir padarysiu. Nes nesinori vel kist pinigus ir pirkt seklas kai ju yra
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė wauris »

Sveiki bendraminčiai. Senai besilankiau čia. Noriu paklaust kur perkate sėklas be šito seedsman. Ar man taip atrodo ar baisei subrango sėklos ankščiau pirkdavau iš Mr Green ir pigu ir dygdavo gerai ir dar dovanu duodavo. Tai kur dar perkate sėklas?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Sėklos

Standartinė Moderatorius »

opa, wauris, gyvas tu dar O.o :x:
sveikas užsukęs :D
mr greenas tik tiek, kad forume panaikintas, buvo čia nemažai pykčių tarp jo ir admino, tai pasišalino
nežinau, ar jis vis dar siunčia į lietuvą, bet jis dar tikrai egzistuoja:
https://mrgreenseeds.co.uk/
dar chebra naudodavos
https://www.linda-seeds.com/
daug diskutuota apie tuos shopus, pats supranti
realiai, linda, seedsman - patikima
o, dėl kainų pakilimo - deja, bet jap. pabrangusios sėklos, ir žymiai. euras, infliacija, x..acija ir panašiai. baisu \;
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Sėklos

Standartinė quNNcy »

wauri asmeniskai lindos paslaugomis jau nebesinaudoju,uzpraita met is 9 easy sativos tik vienas parode givybe ir tas lavonas,visos dovanos lavonai,dariau dar 1 uzsakyma su auto kush is 4 lavonai ir tada pasakiau sau man gana,praita met jau imta buvo is rqs ( royalqueenseeds ) tai viskas super,tiek kokibe,pristatimas,siais taip pat imta is ju,taip pat viskas lb gerai
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė wauris »

akkmuo rašė: 2018-07-03, 17:54 opa, wauris, gyvas tu dar O.o :x:
sveikas užsukęs :D
mr greenas tik tiek, kad forume panaikintas, buvo čia nemažai pykčių tarp jo ir admino, tai pasišalino
nežinau, ar jis vis dar siunčia į lietuvą, bet jis dar tikrai egzistuoja:
https://mrgreenseeds.co.uk/
dar chebra naudodavos
https://www.linda-seeds.com/
daug diskutuota apie tuos shopus, pats supranti
realiai, linda, seedsman - patikima
o, dėl kainų pakilimo - deja, bet jap. pabrangusios sėklos, ir žymiai. euras, infliacija, x..acija ir panašiai. baisu \;
Sveikas akkmuo . Taip dar gyvas ir pasiruošęs vel gryžti čia kurti dienorašcius, padėti ir patarti kitiem. Puslapis sutvarkytas, nu nerealiai atrodo pagarba visiem kas tai darė. Gaila tik dienoraščiu mano foto visos dingusios..ąčiū už patarimus dėl seklu meginsiu kažką žiūrėti.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Sėklos

Standartinė Ciakis »

Emiau rqs, stealth, atejo paprastam voke be stealth :) nzn Taip turejo buti ar ne. Ten kur siunciau seklos legalios. Tik auginti draudzia
Bet darbe mane vadina - Veryga
marmax
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2019-04-17, 20:23
Reputacija: 0

Seklu laikymas? (Saldytuvas, ar tiesiog kazkur)

Standartinė marmax »

Tokios temos neradau. Pamaniau sukurtkti tema. Kur laikote seklas, skaiciau daug info, vieni raso kad saldytuve. Kiti kad tiesiog kambario temp. Pasidalinkit kaip kas.. juk.ne visada eina.pasodint.is kart.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Sėklos

Standartinė Ciakis »

stalciui, gamintojo pakelyje
Bet darbe mane vadina - Veryga
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Sėklos

Standartinė Seedman »

pas mane semkes zemoja visada saldytuve :D ir as nusprendziu kada jes istraukt ir kada jom ziema baigesi :D
marmax
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2019-04-17, 20:23
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė marmax »

As laikau sadeliukyje. Temp apie 18 gana vesu viskas bus ok. Blem uzknisa kai ziuriu o kolkas daigint negaliu😟
marmax
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2019-04-17, 20:23
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė marmax »

Cikis rašė: 2019-04-18, 04:12 stalciui, gamintojo pakelyje
Seklos is sensiseed. Orginalioje pakuoteje. O kiek laiko teko laikyti ilgisusiai?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Sėklos

Standartinė Operatore »

+18 yra per silta temperatura seklu sandeliavimui. Pirktiniu seklu taip nelaikyciau. Paskaitom idemiau: zmogus sako, kad saldytuve laiko, vartoja zodzius ziema ir pan., o tamsta sakai +18. Vasara in LT 18 buna. Trumpai gal ir galima, bet pora metu - ne a.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Sėklos

Standartinė Ciakis »

Asmeniskai jas jau laikau daugiau nei pusmeti.

O reikia laikyti sausoje aplinkoje ir vesiai.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    2471 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    11619 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    11187 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    7429 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    170207 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric