Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
impex
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-01-21, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė impex »

aisq :) dekui uz info
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai kad as kai mokejau pervedziau 150 i kortele ir nekainavo nieko man tas eprvedimas + atsiuntimas nemokamai is nirvanos bent.
impex
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-01-21, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė impex »

cia tu pervedei i banko saskaita ar is korteles tiesiai atsiskaitinejai? :/
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

kortele kai moki tai nerejk nalogu moketi :) o jei eini i banka moketi tai ims naloga ir nemazha
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai kad tam banke pjauna biski :) as nuejau sakau man reikia naujos korteles kad galeceu nusipirkt internetu o jos man kisa hanza internetas,hanza automobiliu ten kazka su akcijom kur menesiusi kortele kainuoja 3 lt ir dar + per metus 25 lt...buvo dar ivairiu pasiulymu bet tai pagalvojau paprasysju kieno nors korta ir atsiskaitysju.Ir nereikejo ten kazkokios spec kortos,svarbu kad joje butu lt ir kad visa arba mastercard ar maestro butu parasyta :D...
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

zoom pasiemi plana (hanza banke) ten duoda VISA ir dar VISA Electron arba Maestro. Uzh VISA moki 3Lt i men. Arba gali neimti zoom'o tesiog pasiemi VISA bet ten kazhkiek i metus reikia moket uzh ja (brangiau gaunasi). Butina pasakyk kad Electron tau netinka nes Electron yra Debetine kortele o tau reikia Creditines. Taipat netinka Maestro. Reikalinga arba VISA arba MasterCard. db yra reklamuojama American-Expres (Parex Banko) speju ji irgi tinka
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

kortelės atsiskaitymui internetu:

VISA WEB - Hansa bankas, zoom planas, nuo 18 metų iki 21, 3lt per mėnesį (jei neklystu)

VISA ELECTRON - Vilniaus bankas (ir jei neklystu PAREX), nuo 14 metų (priklauso nuo panelės kuri dirbs, kai jūs pasieminėsit koretelę, kai kurios išduoda nuo 14, kitos primygtinai prašo 18 metų). Kainuoja ~20lt per metus, bijau iš tikro sumeluot.

Kreditinė kortelė - dauguma bankų, reikia 18 ir pastovių pajamų. Kainuoja daugiausiai. (mano nuomone prestižo reikalas)
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

bet su debetine neatsiskaitysi internetu ?
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

MN. rašė:kortelės atsiskaitymui internetu:

VISA WEB - Hansa bankas, zoom planas, nuo 18 metų iki 21, 3lt per mėnesį (jei neklystu)

VISA ELECTRON - Vilniaus bankas (ir jei neklystu PAREX), nuo 14 metų (priklauso nuo panelės kuri dirbs, kai jūs pasieminėsit koretelę, kai kurios išduoda nuo 14, kitos primygtinai prašo 18 metų). Kainuoja ~20lt per metus, bijau iš tikro sumeluot.

Kreditinė kortelė - dauguma bankų, reikia 18 ir pastovių pajamų. Kainuoja daugiausiai. (mano nuomone prestižo reikalas)
Ka tu cia grybauji nieks neisduos tau korteles be tevu sutikimo, kol nera 18m.
parukom? --==::~~
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jo butinas tevu sutikimas kad ir ta electron imi....As kai emeu prase jos.Maciau viena psl kur prima ir visa electron korteles.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

man atrodo kad cia visi turetu but pilnameciai :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Teisingai pastebeta kolega :D ... tai kam ce problemos su korteles issiemimu be tevu ?
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Apvalus rašė:Maciau viena psl kur prima ir visa electron korteles.
Su lietuviškomis debetinemis Visa Electron kortelėmis neatsiskaitysi jokioje užsienio internetinėje svetainėje! Kad ir kas būtų ten parašyta...

Jokie rekvizitai Lietuvoje su Visa Electron kortele neišduodami elektroninei prekybai...

Ir vos ne kiekvienoje svetainėje tas "Visa Electron" atsiskaitimo būdas yra.. :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

As kol kas tik viena maciau bet tai nesigilinau i kitus :)
impex
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-01-21, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė impex »

per kiek panasiai laiko is nirvanos atsiuncia seklas? Galima tiketis kad jau uz savaites jos bus pas mane? :) 8/
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

impex rašė:per kiek panasiai laiko is nirvanos atsiuncia seklas? Galima tiketis kad jau uz savaites jos bus pas mane? :) 8/
Iš seedboutique užsisakinėk iš tos pačios nirvanos, ir pigiau, ir tikrai per savaitę ateina :!: ;)
It's only a plant...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Dimka rašė:ce kazkas seklas dalina? duokit ir man, padarom turnyra kas geresni derliu uzaugins, desim kas savaite nuotraukas :)) zinau as gudrus lb :)) bet jei yra atliekamu siemku kodel taip nepadarius kad gyvenima paivaitinti :) zinau runkelis pyksta ant manes kad gincijaus su juom del trasu :) o db kaip tik gera proga toki kaip mini grow sparinga padaryt :))
ta kaip del tu trasu?reikia arne?dar prieto pacio duosiu 10 seklu pabandymui!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dimka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2007-12-05, 10:51
Reputacija: 0

Standartinė Dimka »

Reikia reikia bet pas jus ju manau nebus nes pats neradau ten budamas, tiek to uzsisakysiu internetu is rusijos, o tu jei nesunku galetum paskaiciuot kiek canna rinkinukas apsieitu, ir jei vazios draugas geguze galetu prigriebti :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

supranti gaunasi nemazas svoris vezti visa rinkinuka!draugas lauktuviu daug ves artimiesiems tai ner ka tartis,nes uz virssvori dideli pinigai eina!taip kad nieko neiseis butu mano valia tai tikrai ta pacia kaina parvezciau!su pagarba mr.runkelis :!:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dimka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2007-12-05, 10:51
Reputacija: 0

Standartinė Dimka »

tiek to pasiterliosiu su savais misinukais :) man patinka viska apskaiciuot ir sumaisyt sava tirpaliuka, kas kart paeksperemintuoti :) trasu ir pas mus netruksta tik reik jas moket panaudot, o gal zinot kur semku autdoruj staigei gaut kad nereiktu laukt 2 sav, pz pz vakar gavau siltnami tai gaila neisnauduot jo butu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    2585 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    11667 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    11331 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    7516 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    170413 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric