Nuotrauka Nuotrauka

siaubo filmai pripalinus

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
usuckme
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-04-11, 14:32
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė usuckme »

martynass rašė:
usuckme rašė:Paranormal Activity kaip ir Paranormal Entity yra visiskas sudas, nes ten bandyta primesti kad viskas paremta tikrais faktais, kad filmuotos juostos yra originalios ir pan, o is tikro viskas yra surezisuota ir vien del to as situos filmus vertinu nuliu (nors negaliu paneigti kad itampa ten islaikyta PUIKIAI).
O va tikra siauba galima pamatyti filme Martyts (Kankiniai) ir Frontiers (Riba) visai neblogas.
Belekaip esu siaubeku megeja, taciau parukius nemanau, kad galeciau ziureti, nes po to pareitu belekas, atsivertu kita dimensija......
Teko abu ziureti parukius ir is asmenines patirties sakau, kad nelabai malonu (bent jau man) ziureti tokio stiliaus filmus. Frontiers- tikrai geras filmas, bene 10 kartu mates (ir parukes, ir ne) :D , o Martyrs, kazkoks be rysio man, tiesiog kraujo festas kazkoks ir vsio, bet po siu filmu supratau, kad ir romantikai prancuzai gali neblogai pasiurpint :D
Man asmeniskai Martyrs labiau patiko todel, kad ten jau vien pati pabaiga belekaip intriguoja (del ko butent ta boba nusizudo). Ir sis filmas ne belesiaip koks siaubiakas, jis turi tesini, ji dar vystyt galima, nes pati pagridine mintis apie tuos kankinius nera isgalvota.
Peace:)
If you don't like our attitude, FUCK YOU!
Eimantas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-01-09, 13:07
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Eimantas »

Paranormal Activity :V: Pats gal ir nelabai baisus, bet protiškai tai tikrai paveikia 8|
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė iwishyou »

visai nieko ,dar tokio nelabai baisaus siuzeto ,bet neblogi ir idomus , ausros kariai (daybreakers) ir legionas ( legion ) :)
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė kentacmis »

iwishyou rašė:visai nieko ,dar tokio nelabai baisaus siuzeto ,bet neblogi ir idomus , ausros kariai (daybreakers) ir legionas ( legion ) :)
filmai, kuriais labiausiai nusivyliau siais metais :D
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Dune »

Paranormal Activity toks gal ir galima ziuret, bet ausros karius, tai pripalinus ten toks gaidys. neseniai ziurejau labai vaikiski efektai :x:
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Nematau-Oo »

Maciau paranormal activity jau gan senai , vasaros pradzioj, ir kaip dauguma gali galvoti kad ten viskas yra nesurezisuota ir tikra ? :D Nu man tai juokinga ten ne baisu , o kur tik nepaskaitai , tai visur raso baisiausias visu laiku siaubo filmas :D Nu bet as visvien nekenciu siaubo filmu , nei pripalinus , nei nepripalinus , nors mates dafiga , bet nesamone :D :] Geriau jau komedija kokia :V: :x: %)
The chose one ! :x:
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė iwishyou »

Man kaip tik buvo Dienos kariai tiko prirūkius daug mastymo neprašantis filmas ir visai įdomus bent prirūkius , nžn gal buvai neįsijautęs į filmą ar ką .
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė White smoke »

Su chebra pripalinę žiūrėjom Descent2, senai tiek nežvengėm :D Kad ten yra nesamoningų vietų, per kurias sunku nesusijuokti, kai ne vienas žiūriu kokį siaubo filmą, nors ir parūkęs niekad neišsigąstu, nors kiti šokteli ar pan., kartais net noris, kaip seniau, kai net širdis smarkiau pradėdavo plakt. Dabar ir tuos siaubo filmus kuria, ne tai, kad baisius, o šlykščius, man labiau patinka psichologiniai, tie visi pjūklai ir kitos nesąmonės iki gyvo kaulo nusibodusios '|
Jungle is massive!
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Jamaicaman »

Siaubeku neziurejau ir neziuresiu,netraukia jie manes geriau komedija :) o siaip manau tikras siaubo filmas yra apie sovietu laiku sajunga,vokietija, stalina ir hitleri ir t.t. va ten siaubekas kai matai kaip masiskai zudo smones ir zinai jog taip istikruju buvo,kartais jei rodo per koki vilniu prisiverciu save trumpam paziureti, kad geriau suprasciau musu istorija ir kad nepamirsciau kokiu pagrindu stoviu ant zemes :/
I'm back.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Smoking Barrels »

White smoke rašė:Su chebra pripalinę žiūrėjom Descent2, senai tiek nežvengėm :D Kad ten yra nesamoningų vietų, per kurias sunku nesusijuokti, kai ne vienas žiūriu kokį siaubo filmą, nors ir parūkęs niekad neišsigąstu, nors kiti šokteli ar pan., kartais net noris, kaip seniau, kai net širdis smarkiau pradėdavo plakt. Dabar ir tuos siaubo filmus kuria, ne tai, kad baisius, o šlykščius, man labiau patinka psichologiniai, tie visi pjūklai ir kitos nesąmonės iki gyvo kaulo nusibodusios '|

Pats nemegstu siaubeku, tokiu kaip pats paminejai, bet va karta ziurejau "the Orphanage"("El orfanato" ispanu filmas) vienas namie sededamas, tai toks gan kraupokas ir persmelktas mistika.. !( Patiko, nes siurpuliukai vietomis per kuna bego :}
Nepatariu, ziauriai pripalinus, ziuret mindfuck'u, nes begalo sunku susigaudyt kas vyksta :]
o siaip lengvai ziurimu filmai, labai gerai sueina. Va neperseniausiai ziurejom "A-team" priruke, tai eeeiik tu sau koks nesveikas filmas!(nepatariu ziuret neparukius) Atrodo, kad chebra ten susimetusi kara zaidzia :} Taip pat "the loosers" is tos pacios serijos neblogas :D

"The A team" has connected. H|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė White smoke »

Kaiptik užvakar žiūrėjau, reikėjo perspėt anksčiau, būčiau pasilikęs tokiai progai :D Tas filmas primena senus gerus laikus, kai rodydavo serialą A-team, che sentimentai :)
Paskutinį kartą redagavo White smoke 2010-08-20, 20:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
Jungle is massive!
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Smoking Barrels »

White smoke rašė:Kaiptik užvakar žiūrėjau, reikėjo perspėt anksčiau, būčiau pasilikęs tokiai progai :D Tas filmas primenu senus gerus laikus, kai rodydavo serialą A-team, che sentimentai :)
na, serialas geresnis budavo :} as kaip ir nepripalines to filmo nemaciau, bet kiek draugas kita diena minejo(jis dar kart ji paziurejo nepriputes) sake, kad nelabai, nelabai... ir ta theme songa konkreciai sup*so.. .|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė kentacmis »

uzmigau per a-tyma 2 kart. trecia nebandysiu. serialui nostalgija, o filmas gavno.
nu bet cia jau offtopikas. siaubu paskutiniu metu (kokius 2 metus) geru nebepadaro, holivudas suprato, kad saibas galima padaryt su 10-20 mln biudzetu ir 6-8 jaunais aktoriais ir debilisku humoru apie antra gala. fak, kur ritasi pasaulis... :|
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė isitaskes »

Kaip jums septintas pjūklas, man tai toks žiauriai patiko nes 3D, o dar kaip pripalinęs buvau tai neapsakomas jausmas.
Mery Jane
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-11-09, 10:35
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Mery Jane »

isitaskes rašė:Kaip jums septintas pjūklas, man tai toks žiauriai patiko nes 3D, o dar kaip pripalinęs buvau tai neapsakomas jausmas.
super :} :} :}
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Legalize it! »

martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

Kas cia sake, kad nebejaucia baimes zedamas siaubo filmus, tai mano atsakas: http://www.youtube.com/watch?v=k561bwxNPpQ Tik butinos salygos: naktis, vienuma ir didelis garsas (beje garso takelis neapsakomas) Tikrai stipriai i klyna kalantis filmas. Beje, teko ne per seniausiai matyt Jav remeika, po kurio tik dar labiau isitikinau, kad Holivudas- visiskas slamstas (bent jau siaubo filmu srity)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Smoking Barrels »

Japonu siaubo filmai visada geri buvo, o kad holivudas smirda, tai seniai aisku ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė PsY »

neskaičiau visos temo bet man patiko visos paranormal activity dalys pirma kai žiurėjau dar su ausinėm ir jointu rankoi tai brr tie garsai tokie mm patiko man tas filmas. kas nematėt pažiurėkit. o šeip iš siaubo filmu tai juos irgi galima skirstit i grupes su daug kraujo, su daug veiksmo su geru siužetu su sukeliančiu šiurpuliukus kaip paranomal activity bet man patinka filmai kur būna skerdynės xD
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Smoking Barrels »

vat skerdyniu nemegstu ir kur ant staigaus gaudo :D :]
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas