Nuotrauka Nuotrauka

siaubo filmai pripalinus

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė PsY »

o man patinka kur kraujai taškos tada net nebaisu o gal net lisnksma būna nes tiesiog žinai kad če kinas ir žiuri kokie tie efektai patinka vertint visokes nesamones kaip pvz efektus :) nepagalvokit kad koks fredis kriugeris ;DDDD
PsYchotherapist
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Legalize it! »

Dar va REC geras, siaubekas, ten vietom tikrai baisu daros :D
o šiaip yra siaubekų, tiksliau ale siaubekų, kur žvengi tiesiog, ant tiek juokingi būna :D
atsimenu žėjau penktadienis tryliktoji lūžau :D arba reeker pirmą dalį, irgi ant tiek žvengėm kai čiuvas užsidėjo antklode ir bande išokt pro langą xD
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė PsY »

The Fourth Kind. BUTINAI pažiurėkit vakar nakti apie 4ryto žiurėjau tai brr geras kinas man patiko. kas pažiurėsit savo nuomone pasakykit pats nieko nesakysiu apie kina ir nepatariu jum skaityt aprašimu visokiu nes nebeidomu bus žiurėt
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Smoking Barrels »

is tos pat srities kaip ir "paranormal activity", tipo "based on a true story".. yeah, right.. :E Pradzioj sudomino, o poto nugrybavo kazkur .|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

Legalize it! rašė:Dar va REC geras, siaubekas, ten vietom tikrai baisu daros :D
o šiaip yra siaubekų, tiksliau ale siaubekų, kur žvengi tiesiog, ant tiek juokingi būna :D
atsimenu žėjau penktadienis tryliktoji lūžau :D arba reeker pirmą dalį, irgi ant tiek žvengėm kai čiuvas užsidėjo antklode ir bande išokt pro langą xD
Respecta's vien uz tai, kad parasei "REC", o ne Karantinas :D Tikrai geras, sakyciau bene geriausias 2007m. siaubakas. Tikrai siulyciau pazet si ispanu kurta originala, o ne holivudini remeika (po originalo man Karantinas suejo kaip lengva komedija :D ) Kam cia slikstynes patinka tai rekomenduoju Man ehind the sun ir Philosophy of a knife. Abu apie antra pasaulini, ypac ziaurus, sumaisyti su dokumentika, tad smagaus ziurejimo :D
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Legalize it! »

martynass rašė:
Legalize it! rašė:Dar va REC geras, siaubekas, ten vietom tikrai baisu daros :D
o šiaip yra siaubekų, tiksliau ale siaubekų, kur žvengi tiesiog, ant tiek juokingi būna :D
atsimenu žėjau penktadienis tryliktoji lūžau :D arba reeker pirmą dalį, irgi ant tiek žvengėm kai čiuvas užsidėjo antklode ir bande išokt pro langą xD
Respecta's vien uz tai, kad parasei "REC", o ne Karantinas :D Tikrai geras, sakyciau bene geriausias 2007m. siaubakas. Tikrai siulyciau pazet si ispanu kurta originala, o ne holivudini remeika (po originalo man Karantinas suejo kaip lengva komedija :D ) Kam čia slikstynes patinka tai rekomenduoju Man ehind the sun ir Philosophy of a knife. Abu apie antra pasaulini, ypac ziaurus, sumaisyti su dokumentika, tad smagaus ziurejimo :D
Ačiū bet aš susilaikysių nuo tavo psiūlytų filmų, kažkada mačiau philosophy of a knife, prasukinėdamas žėjau ir man nepatiko ką pamačiau 8E protu nesuvokiamas žmonių žiaurumas.......... po tokių filmų ir norisi kad ta AE...

PsY rašė:The Fourth Kind. BUTINAI pažiurėkit vakar nakti apie 4ryto žiurėjau tai brr geras kinas man patiko. kas pažiurėsit savo nuomone pasakykit pats nieko nesakysiu apie kina ir nepatariu jum skaityt aprašimu visokiu nes nebeidomu bus žiurėt
Nemanau kad apsmoka siūstis filmą neskaitant aprašymo ar atsiliepimų apie jį.
Ir šiaip, mano galva uploaderiai/relyzeriai turėtų daryti torentus su aprašymais, kad parsisiuntus būtų koks .txt aprašymas.
Lb šiaip patogu būtų :]
Čj tuoj prasidės kalba apie filmų vagimą/piratavimą. :DD
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė PsY »

nu aš tiesiog filmu aprašimu neskaitau dažniausei siunčiuos tuos kuriu paveiksliukas arba pavadinimas patinka ir žanra pažiuriu, o jei rekomenduoja filma irgi neskaitau aprašimo matyt delto 511gb filmu kompe :D
PsYchotherapist
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Legalize it! »

Vieta kompe man tai nesvarbu, bet tai laikas sugaištas .. :]
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Smoking Barrels »

filmo ivertinimas nemazai pasako, taip pat komentarai, nors pastarieji neretai gali but klaidinantys ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė PsY »

:bong: |.|)
Paskutinį kartą redagavo PsY 2011-03-22, 14:07. Iš viso redaguota 1 kartą.
PsYchotherapist
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Legalize it! »

Smoking Barrels rašė:filmo ivertinimas nemazai pasako, taip pat komentarai, nors pastarieji neretai gali but klaidinantys ;)
Na taip. Didžioji pusė komentų nieko verti, bet dalis jų ir praverčia.
PsY rašė:
Legalize it! rašė:Vieta kompe man tai nesvarbu, bet tai laikas sugaištas .. :]
toks tas ir laikas gryšti vakare isjungi pc paskaitinėji ka nors susisuki --==::~~ isijungi kina suputi krenti i lova nes žinau kad neatlaikysiu prie pc sėdint visa kina xDD
8???
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

Legalize it! rašė:
martynass rašė:
Legalize it! rašė:Dar va REC geras, siaubekas, ten vietom tikrai baisu daros :D
o šiaip yra siaubekų, tiksliau ale siaubekų, kur žvengi tiesiog, ant tiek juokingi būna :D
atsimenu žėjau penktadienis tryliktoji lūžau :D arba reeker pirmą dalį, irgi ant tiek žvengėm kai čiuvas užsidėjo antklode ir bande išokt pro langą xD
Respecta's vien uz tai, kad parasei "REC", o ne Karantinas :D Tikrai geras, sakyciau bene geriausias 2007m. siaubakas. Tikrai siulyciau pazet si ispanu kurta originala, o ne holivudini remeika (po originalo man Karantinas suejo kaip lengva komedija :D ) Kam čia slikstynes patinka tai rekomenduoju Man ehind the sun ir Philosophy of a knife. Abu apie antra pasaulini, ypac ziaurus, sumaisyti su dokumentika, tad smagaus ziurejimo :D
Ačiū bet aš susilaikysių nuo tavo psiūlytų filmų, kažkada mačiau philosophy of a knife, prasukinėdamas žėjau ir man nepatiko ką pamačiau 8E protu nesuvokiamas žmonių žiaurumas.......... po tokių filmų ir norisi kad ta AE...

Na, neisivaizduok, kad as kazkoks psichas ar pan. :D Tiesiog siulau tiems, kam patinka tos slikstynes, be to, rekomenduociau tiems, kas domisi istorija ar studijuoja ja, nes juose apstu tikros dokumentikos, o ir istorija pasaulis turi zinoti vien tam, kad nesikartotu tokios klaidos :|?
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Legalize it! »

martynass rašė:
Na, neisivaizduok, kad as kazkoks psichas ar pan. :D Tiesiog siulau tiems, kam patinka tos slikstynes, be to, rekomenduociau tiems, kas domisi istorija ar studijuoja ja, nes juose apstu tikros dokumentikos, o ir istorija pasaulis turi zinoti vien tam, kad nesikartotu tokios klaidos :|?
Ne faktas kad kažkur tokių dalykų nedaro iki šiol.
"Traces of death" filmų ciklas yra, ten irgi dokumentiką apie žmonių žiaurumą ir žiaurias nelaimes.
Po 1 dalies, kelias dienas atsigaut negalėjo, vaizdai vis flešbekino 8E
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

Atsimenu, po sios dokumentikos, pirma uzpludusi mintis buvo "oh shit, that's pretty sick" ar kazkas panasiai, bet tai buvo gan senokai, na, o dabar tai man nekelia jokio pasislykstejimo ar baimes, tiesiog (gal atrodys ir nesveika) dabar su smalsumu ziuriu tokia medziaga, bei stengiuos izvelgt zmogaus nuotaikas paskutinemis gyvenimo akimirkomis, bei domiuos kas privercia tai zmones pasielgt. Gal kai kam tai atrodys nesveika, bet mane pvz. labai skatina dometis tuo, kas siandienineje visuomeneje yra smerktina ir laikoma tabu...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas