Nuotrauka Nuotrauka

siaubo filmai pripalinus

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Katik teko ziureti "Vacancy" ir tikrai galiu patart, bet butinai zeti vienam, nes siuzetas tikrai itraukiantis, todel reiktu isijausti i veikeju situacija, o ne nuleist viska juokais ;)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

Vakar parukem su draugais, parpikolinom ir issiskyrstem namo. Parejes nusprendziau pazeti koki siaubo filma. Narsiau, narsiau po kirashorror bloga ir uztikau nelabai malonu filmuka (svelniai tariant) http://kirashorror.blogspot.com/2009/03 ... sodom.html. Turiu pasakyti, kad parukius sulindo gana lengvai (del blogieciu), kurie pasirode labai juokingi. Gal kas yra mates neparukes? Kokios nuomones?
Mr.president
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-01-05, 18:37
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Mr.president »

ziurejau karta apsirukes filma descent (nusileidimas) kelis kartus gerai kruptelejau lovoi !( :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Manvydas »

Girdėjau, kad labai geras Paranormal Activity.
Pačiam dar ne teko žiūrėt. :)
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Tadas »

Patikėk, geras %) Paskuj naktį vaikščiojau ir gliučino, kad durys darinejasi 8() |.|)
A.C.A.B
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Apvalus »

Todėl žmonėm mėgstantiem prisistuminėt, geriau tokių filmų nežiurėt.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė jahmate »

Uztat as ir nemegstu siaubiaku nes esu kazkiek linkes prisistuminet :D Bet ir siaip kazkaip manes siaubekai nekabina. Va patiko 1408 ir mirrors :)
I'm a junglistic man.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė dumtraukis »

man tai ''silent hill'' gerulis, jei labai isijauti tai isvis
nes pyxas artina ;)
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė kentacmis »

vakar ziurejau "drag me to hell" tai pora kart zvengiau balsu vienas sededamas. "grindhouse" dar patinka paziuret pripalinus :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

dumtraukis rašė:man tai ''silent hill'' gerulis, jei labai isijauti tai isvis
Nesuprantu kaip daugumai tai geras filmas. As du kartus ziurejau ir susikaupes, bandziau isigilint, bet man tai jis pasirode visiskas sudas, o ne filmas. Aisku, cia dar skonio reikalas, bet pvz tie monstrai ten islendantys is velnias zino kur... Nu man tas filmas 0/10, bet cia tik mano asmenine nuomone.
Bluest_Jay
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-26, 14:58
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Bluest_Jay »

kentacmis rašė:vakar ziurejau "drag me to hell" tai pora kart zvengiau balsu vienas sededamas. "grindhouse" dar patinka paziuret pripalinus :)
:D Drag me to hell traileris geras, bet pats filmas tai apsurdas :D ypac avis filmo gale :DDD

Bet siaip prie siaubo filmu priskirciau Senaja animacija :] ziauriai atrodo ten veikejai ipac jeigu ne piestiniai o tie 3D
Birds flying high, you know how I feel.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė DarNe »

sitas :bong: flashas man baisiau nei siaubo filmas...:
http://www.99rooms.com/
ferg
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-12-19, 18:28
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė ferg »

Man asmeniskai prirukusiam siaubo filmus ziuret yra nesamone :D buvo cia karta. Parukem su hebra ir galvojam ka veikt. Sako "matet kas siaubeka "Paranormal activyties" (kazkas tokio) ? ". Visi "ne nematem, davai paziurim" sako "nu tai apsimysit tada dar kai priruke dabar". Ziurejom ziurejom ta filma... ties viduriu jau baige mane uzpist ir pradejau komedijas daryt :D mirem mes is juoko.. tai vienas sako "su tavim neidomu ziuret siaubekus, gadini viska" :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė dumtraukis »

martynass rašė:
dumtraukis rašė:man tai ''silent hill'' gerulis, jei labai isijauti tai isvis
Nesuprantu kaip daugumai tai geras filmas. As du kartus ziurejau ir susikaupes, bandziau isigilint, bet man tai jis pasirode visiskas sudas, o ne filmas. Aisku, čia dar skonio reikalas, bet pvz tie monstrai ten islendantys is velnias zino kur... Nu man tas filmas 0/10, bet čia tik mano asmenine nuomone.
nu man jis pasirode geresnis uz visus kitus, kur ne baisu buna, o slykstu, pagrinde dauguma tokiu siaubo filmu, o tokiu kaip silent hill nelabai yra, nu gal ash tiesiog nezinau ju, va dar ''hide and seek'' panasus, kiek pamenu.
nes pyxas artina ;)
ferg
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-12-19, 18:28
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė ferg »

O dabar ir isversk :]
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė runkelis »

citata: "su tavim neidomu ziuret siaubekus, gadini viska" .....dadek dabar,visus zodzius tie kurie yra apacioje to paveikslelio ir surask kaltininka tam laive.... p.s. jei nesupranti rusiskai,tai tam yra google.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
usuckme
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-04-11, 14:32
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė usuckme »

Paranormal Activity kaip ir Paranormal Entity yra visiskas sudas, nes ten bandyta primesti kad viskas paremta tikrais faktais, kad filmuotos juostos yra originalios ir pan, o is tikro viskas yra surezisuota ir vien del to as situos filmus vertinu nuliu (nors negaliu paneigti kad itampa ten islaikyta PUIKIAI).
O va tikra siauba galima pamatyti filme Martyts (Kankiniai) ir Frontiers (Riba) visai neblogas.
Belekaip esu siaubeku megeja, taciau parukius nemanau, kad galeciau ziureti, nes po to pareitu belekas, atsivertu kita dimensija......
If you don't like our attitude, FUCK YOU!
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė Smetona »

Mane tai traukdavo žiūrėti labiau gotikinius, tamsius filmus, kurie prirukius savo mistine aplinka dalinai taip šiurpina maloniai, dėl to buvau labai užsikabliavęs ant Tim Burtono Sleepy Hollow ar Nightmare before Christmas (multikas). Dar pasišiurpint patinka David Lynch, kuris labai sterilų vaizdą mėgsta ir psicholiškai paspaudžiau, pvz garsusis twin peaks miestelis :)))) Nors tai jau ne siaubo kuryba, o trileriukai, bet rimti!
Ability is nothing without opportunity.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

usuckme rašė:Paranormal Activity kaip ir Paranormal Entity yra visiskas sudas, nes ten bandyta primesti kad viskas paremta tikrais faktais, kad filmuotos juostos yra originalios ir pan, o is tikro viskas yra surezisuota ir vien del to as situos filmus vertinu nuliu (nors negaliu paneigti kad itampa ten islaikyta PUIKIAI).
O va tikra siauba galima pamatyti filme Martyts (Kankiniai) ir Frontiers (Riba) visai neblogas.
Belekaip esu siaubeku megeja, taciau parukius nemanau, kad galeciau ziureti, nes po to pareitu belekas, atsivertu kita dimensija......
Teko abu ziureti parukius ir is asmenines patirties sakau, kad nelabai malonu (bent jau man) ziureti tokio stiliaus filmus. Frontiers- tikrai geras filmas, bene 10 kartu mates (ir parukes, ir ne) :D , o Martyrs, kazkoks be rysio man, tiesiog kraujo festas kazkoks ir vsio, bet po siu filmu supratau, kad ir romantikai prancuzai gali neblogai pasiurpint :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas