Nuotrauka Nuotrauka

siaubo filmai pripalinus

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

siaubo filmai pripalinus

Standartinė martynass »

Sweiki, norejau paklausti ar esat kada nors priruke stebeje siaubo filma? Jei taip, tai kokias emocijas jis jums sukele? Taip pat noreciau zinoti ar zejote su chebra ar vieni.

As taj atsimenu pries 3 ar 4 metus gerai prirukem ir ejom issinuomot filma. Kadangi nuomos punkte daug maz wisos komedijos matytos pagalwojom kodel gi nepabandzius pasiziureti koki siaubo filma(issirinkom Skambuti) Ajsku filmo metu wisiem buwo labai linksma, bet ta nakti buwo kazkaip nejauku ir sapnawosi kiek pamenu labai ryskus ir baugoki sapnai.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Kodel butent skambuti ? :D vienas is baisiausiu man matytu filmu jis...nesinori antra kart ziuret o pripalinus tuo labeu.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Apvalus rašė:Kodel butent skambuti ? :D vienas is baisiausiu man matytu filmu jis...nesinori antra kart ziuret o pripalinus tuo labeu.
Tuo metu jis katik buwo atsirades lietuvoje ir mes pardaweju paklauseme nu koks cia baisiausias filmas? Sako wa tipo nauja gawom filma taj ir pasiemem juk pries tai nebuwom jo mate. Be to juk sakau, kad ta nakty sapnawos nelabai smagus sapnai 8/ Bet kaj buni kompanijoj tie spec. siaubo filmu efektai tikraj kelia juoka
Paskutinį kartą redagavo martynass 2008-08-24, 21:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

da nu tie filmai, ant sofutes isitaisai su sneksais padumini ir isijungi weed movies tokius kaip friday trilogija (friday, next friday, friday after next), how high, half baked, ar siaip kokias komedijas megsti.

nes paskiau nuo tu siaubeku paranojos buna :/
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jo ka nors juokingo daug geriau nei seubeka.....Gal kam ir patinka.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Keista, man irgi juokas ema ish wisokiu filme bunanciu "nesamoniu", bet paranojos nebuna veliau, ir idomu apie kokia paronaja Kdee kalbejai? :]
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

O jus ble paziurekite blare witch project vieni ir prisiruke paziuresiu kauip jums nebus paranojos 8E 8|
:x: Tas kai nusišneka 420 *
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

tai davai pasidalink ir daugiau filmu kurie idomus :)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Siaip geras baubiakas yra Shrooms apie haliucinogeninius grybus paskui hostel baisokas.. Prieglauda man ziaurus..
:x: Tas kai nusišneka 420 *
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

raMa rašė:Siaip geras baubiakas yra Shrooms apie haliucinogeninius grybus paskui hostel baisokas.. Prieglauda man ziaurus..
Neklaidink zmoniu sakydamas, kad Shrooms apie haliucinogeninius grybus. Filmas visaj kitokio pobudzio nei gali pasirodyti paprastam zmogui, paskaicius tavo komentara '|
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

martynass rašė:
raMa rašė:Siaip geras baubiakas yra Shrooms apie haliucinogeninius grybus paskui hostel baisokas.. Prieglauda man ziaurus..
Neklaidink zmoniu sakydamas, kad Shrooms apie haliucinogeninius grybus. Filmas visaj kitokio pobudzio nei gali pasirodyti paprastam zmogui, paskaicius tavo komentara '|
atleiskite man mielas kolega ir prasyciau nepykti uz mano durna galva. Taigi filmas shrooms yra 2006 metais pagamintas originalaus siužeto airių siaubo filmas.
Grupė amerikiečių atvažiuoja į Airiją pagrybauti. Airijos miškai paslaptingi ir apgaubti paslapčių bei legendų. Ir grybai čia keisti: nuo vienų būna haliucinacijos, o nuo kitų žmogus papuola į paralelinį ,dar druidų minimą pasaulį arba mato ateitį. Taip atsitiko ir su Tara .Suvalgiusi juodą grybą ji pradėjo matyti ateitį.O ateitis baisi: visi jos draugai žus, nes miške gyvena monstrai atžmogiai...
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Galėjai ir neparašyti filmo pabaigos :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Apvalus rašė:Galėjai ir neparašyti filmo pabaigos :D
eikit jus ble neprisipisineje prie apsirukiusio kolegos :D :]
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Jei jum patynka filmo gale biski pamastyti tai filmas "Beprotnamis" turetu patikt, o jei megstat tiesiog krauja, isvirtusias zarnas ir mesas parsisiuskit dokumentini filma "uliki smerti" nzn kaip lietuviskai, zodziu :] :D
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

eikit sau 8| as galvojau kad neimanoma apsiputus zet siaubeko, pasirodo ce man vienam taip... esu bandes iputes zet isjungiau man net tos melodijos su itampa kur groja nepatinka... krc psichologinius trilerius irgi nlb megstu iputes zet, pabandykit koki idomu dokumentini bent man taj zjbs ;)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Man iputusiom visas siaubas virsta komedija
NARKOTIKAMS NE !
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

nesvarbus rašė:Man iputusiom visas siaubas virsta komedija
Su chebra visi filmai virsta komediju virtine. Vienam zet wa jau kitas reikalas.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu nezinau, as ir vienas paziuriu siaubo, bet mastau realistiskai, tai tik filmas, neiseina isijaust, kad taip galetu istikro buti
NARKOTIKAMS NE !
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

As tai siulau drugio efekta pasiziureti. Toks ivykiu kratinys kas labai itraukia. Blogo veiksmo sankaupa numalsina retesni, bet geri ivykiai. Nu toks idomus, o ypac pripalinus.
Kenis
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2008-11-26, 14:23
Reputacija: 0

Muzika, filmai ir kita media

Standartinė Kenis »

prirukius vakare pazekit ,,zenklai" su melu gibsonu.is baimes ir i kelnes galima pridet 8)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas