Nuotrauka Nuotrauka

Muzika

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

http://www.eurostar.lt/rudstock/
i Lietuva atvaziuoja Tito & Tarantula, jau si savaitgali.
kaina 20 Lt, automobiliui 5 Lt, alus 4 Lt.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

http://www.hhmusik.friko.pl/?go=mp3
paskutinis galabas visiems turetu patikt:)
10. Zipera ft Soundkail - Bez Ciśnień vadinasi
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

nelabai man pshek muzyka patinka
:x: So high,now how high can you go?:x:
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Nu cia ne tik pshek cia ir prancuzu :) nzn man tai zjbis 8)
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

Donatello rašė:http://www.hhmusik.friko.pl/?go=mp3
paskutinis galabas visiems turetu patikt:)
10. Zipera ft Soundkail - Bez Ciśnień vadinasi
liux shitas gabalas ;) :)
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

zmones!!! kas su jumis darosi? kodel i tito & tarantula susirinko tiek mazai zmoniu? ka jus klausot?!! :) mano ispudziai: nerealus Tito & Tarantula pasirodymas, mazai ir nelabi kokia publika(rudiskiu chebra), ziauri apsauga, kuri nesicackina. Paciam teko 2 kartus pirkt bilieta ir tai turejau persirengt, kad neatpazintu.
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

tito & tarantula... nu ka ash galiu paskyt kokia muzika tokia chebra :) daugiau nieko dar pasiparink kodel i vingio parka viena marozai su fyfom eina
I used to kick my foot into the river.
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

buvo toks filmas "Nuo sutemu iki aushros", Tarantino, Cloonis, Salma Hayek, Cheech Marinas ir t.t. vaidino. ir ten bare tam "Kruchionaji syski", grojo Tito & Tarantula. Ypac ispudingai atrode ir girdejosi :) kai ant stalo shoko Salma Hayek pagal ju daina After Dark. Va tai yra Tito & Tarantula.
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

badman pasilaikyk, savo niekam tikusia nuomone sau
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

paskaichiau apie ta filma tai ka ash galiu pasakyt ;]] ne filmas ten o gaidys yra chia visokiu kliedesiu kur pasizhiuri koki dogvili ir jiem stogas vazhiuoja atrodo chia jobanyvrot filmas 5 zhvaigzduchiu... rezhisierius truputi manipuliuoja zhiurovo jausmais vat ir viskas. pazhiurekit koki [PI] [Arnofsky] arba [The mirror] - [tarkovsky]...

nu bet ne filme chia turbut esme o muzika :) tai va kaip jau sakiau kokia muzika tokia publika argi ne?
I used to kick my foot into the river.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

Apie filmus neuztenka pasiskaityt,juos reikia ziuret! From Dusk Till Dawn tikrai labai geras filmas ir cia ne vien mano nuomone
:x: So high,now how high can you go?:x:
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

na...ash tai chia ne kazin ka nusimanau :D tik man atrodo filma geriau paziureti nei apir ji paskaityti,juk jei nepatiks ishjungsi :D ;)
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

nu ir 99% kad parsisiusiu 700megu meshlo?
I used to kick my foot into the river.
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

MUMUKAS rašė:zmones!!! kas su jumis darosi? kodel i tito & tarantula susirinko tiek mazai zmoniu? ka jus klausot?!! :) mano ispudziai: nerealus Tito & Tarantula pasirodymas, mazai ir nelabi kokia publika(rudiskiu chebra), ziauri apsauga, kuri nesicackina. Paciam teko 2 kartus pirkt bilieta ir tai turejau persirengt, kad neatpazintu.
o ka jau tokio bandei isinesti, kad 2kart bilieta teko pirkti? Ai durnas klausimas- gi ir taip aisku :D
beje, galejai bandyt pro skyle tvoroj kur prie tualetu buvo pralist :] ir 20lt nemoki, ir nesiesi, ko tau reikia...

o Italai nepatiko? Dr green'ai? I.R? Chemicals? Buvo ten geru grupiu, bet zmoniu ir ezero truko....
_wahahahahaha_
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

ok,kas buvo tas prazuvo :) Mane labiau domina kas jau turi biletus i kulturos tvarta?
:x: So high,now how high can you go?:x:
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

cia tipo reikia rasyti ka klausai ? hmmm jei taip tai butu andergraudinis hh dabar prasides del komercijos ir andergraudo diskusijos as pasakysiu kas man yra andergraundas ir nenoriu kitu girdet tai va klausau : Dead Prez , LoopTroop , Afu-Ra , Royce da 5'6 , Wu-Tang clan , Dilated People , odb , Dj premier , Dj Krush , Group Home , KRS-One
ir dar daug kitu ...
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

akrobaTIK rašė:as pasakysiu kas man yra andergraundas ir nenoriu kitu girdet tai va klausau : <...> Wu-Tang clan <...>
wu tangai UNDERGROUNDAS??? [[[[[[[[= nebūk tu klounas akrobate, pasidomėk kokias jie šaibas už albumus gauna [[= naivuolis [[[[[=
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

ble cia man irgi patiko su wu-tangais :))) Tikras "andergraundas" muahaha
:x: So high,now how high can you go?:x:
Armstrong
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-03-20, 17:46
Reputacija: 0

wutungai

Standartinė Armstrong »

wutangai niekada nebuvo undergroundas. nebent pries enter the wu-tang 36 chambers dar, kai su demo tape RZA ir ODB valkiojosi po studijas ir negalejo niekam isiulyt savo kurybos. ir vos isleido savo pirma diska, iskart issoko ir hip-hop`o (nekomercinio) topus. su savo nauju stilium, slengu, muzika, oranzuote ir paniatkem. galu gale ka laikot undergroundu? undergroundas (rap) mano kuklia nuomone yra hoperiai, kuriuos gali isgirst tik vietines reiksmes usa koncertukuose, nekaikuriuose featuringuose su zymesniais reperiais, isleide maximum 1 cd, ir niekada nerodyti per MTV, nes prapute visus $ ir nesugebeje susukt klipo. nes jiems ne tas terupi. ir pabreziu nepopsas - dar nebutinai undergroundas. negyvenanciam sia muzika viskas, kas negirdeta gali but undergroundas. nes per sunku, per nesuprantama, per sausa, per juoda, per nepazistama.
rekomenduoju People Without Shoes - Thouhgt Of An Optimist (1996). tas yra real undergroundas, mano paskutinio menesio topas.
nesFeikas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2003-11-24, 02:21
Reputacija: 0

Standartinė nesFeikas »

UNDERGROUNDAS labai neapibrezhta savoka kuria kiekvienas supranta savitai... bet ja galima suprasti ir labai paprastai,- underground tai nera tai kas yra pop'sas... :D
Taip kad nesiginchykit del smulkmenu, nes realiai visi teisus... :)
...marihuaize legaliana...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas