Nuotrauka Nuotrauka

MiniTroopers

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
Hexoras
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-08-27, 01:28
Reputacija: 0

MiniTroopers

Standartinė Hexoras »

Siulau pazaisti sy zaidima,beveik taspats kaip ir MyBrute,visai fainas:)

http://hex.minitroopers.com
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: MiniTroopers

Standartinė DILLIGAF »

Atleisk Hexoras,bet tavo temoj oftopic'a inpisiu :D :V: tai darau del to jog nerandu temos savo pranesimui apie game's,o kurt ja, nematau reikalo tersti forumo,nes paliubomu ta tema kaip ir tava nugrims dugnan lb greit.
Tai va,kreipiuosi i visus kurie turi ir zaidzia Xbox zaidimus. Savo Xbox account'e turiu Microsoft Points uz kuriuos galiu pirkti zaidimus,o mano draugas ju neturi.....Ar imanoma jam nusipirkti game uz mano pointus?Kaip?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: MiniTroopers

Standartinė PsY »

DILLIGAF rašė:Atleisk Hexoras,bet tavo temoj oftopic'a inpisiu :D :V: tai darau del to jog nerandu temos savo pranesimui apie game's,o kurt ja, nematau reikalo tersti forumo,nes paliubomu ta tema kaip ir tava nugrims dugnan labai greit.
Tai va,kreipiuosi i visus kurie turi ir zaidzia Xbox zaidimus. Savo Xbox account'e turiu Microsoft Points uz kuriuos galiu pirkti zaidimus,o mano draugas ju neturi.....Ar imanoma jam nusipirkti game uz mano pointus?Kaip?
žmogau pataikei tikrai ne če kur tau reikia.. iešokis googlei xbox forumu ar kažko panašaus
PsYchotherapist
Julys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2011-04-28, 16:20
Reputacija: 0

Re: MiniTroopers

Standartinė Julys »

DILLIGAF rašė:Atleisk Hexoras,bet tavo temoj oftopic'a inpisiu :D :V: tai darau del to jog nerandu temos savo pranesimui apie game's,o kurt ja, nematau reikalo tersti forumo,nes paliubomu ta tema kaip ir tava nugrims dugnan labai greit.
Tai va,kreipiuosi i visus kurie turi ir zaidzia Xbox zaidimus. Savo Xbox account'e turiu Microsoft Points uz kuriuos galiu pirkti zaidimus,o mano draugas ju neturi.....Ar imanoma jam nusipirkti game uz mano pointus?Kaip?

tai pirk iš savo sąskaitos jam žaidimą, tik pasako tegul kokio nori. PROBLEM? 8??? :|? --==::~~ :V:
Take A TOKE, And All Your Worries Go Up in Smoke
Rašyti atsakymą