Nuotrauka Nuotrauka

Kompiuteriniai zaidimai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Legalize it! »

Hemingvėjus rašė:
Legalize it! rašė:Dabar facebook'e lošiu pot farm, tai nežinau net kada įsirašysių :D geras man tas pot farm, siūlau pabandyt :x: :]

Užkabino mane tas Pot Farm. Nors kiek perpaparastas ir monotoniškas, tačiau sukurtas smagus laiką praleist. Beje, ir kaimynai nauji nepamaišytų :)
Galim susikaimyniaut :] rašykit į pm. :]
kokie jūsų leveliai ? :) manu jau tuoj tuoj 31 :> ir 5 su kapeikom mln. :DDD
noname
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2010-07-12, 20:50
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė noname »

Call of duty black op per intika nenormalus zaidimas :D :!:
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Glifas »

Hemingvėjus rašė:Tie vyrai, kurie mano nieko nebijantys ir pasitiki savo jėgomis- išbandykite "Amnesia".

Gameplay teaser'is- http://www.youtube.com/watch?v=M627-obxNzg

Patikėkit manim, geras bong'o hit'as, didelis garsas + pritemusios šviesos ir drebėsit kaip mergaitės :)

Rekomenduoju.
Atrodo toks neblogas parsisiusiu :)
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
Maniz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-06-29, 23:47
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Maniz »

Only cs, seniau gta:sa eidavo, bet tai pabodo, nors smagu, sumastai kokia nesamone ir varai padaryt, su kokia varna pro saligatvi prasinesi :D :D
Paskutinį kartą redagavo Maniz 2011-02-18, 21:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė PsY »

Maniz rašė:Only cs, seniau gta:sa eidavo, bet tai pabodo, nors smagu parukius, sumastai kokia nesamone ir varai padaryt, su kokia varna pro saligatvi prasinesi :D :D
o man gta4 geriau bet žinoma ne kiekvieno pc paneša ;DD o del cs tai pritariu žinoma masofkese nežaidžiu turiu team žaidžiame su draugais cm ir jei nesigiriant varom tikrai neblogai
PsYchotherapist
Maniz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-06-29, 23:47
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Maniz »

PsY rašė:
Maniz rašė:Only cs, seniau gta:sa eidavo, bet tai pabodo, nors smagu parukius, sumastai kokia nesamone ir varai padaryt, su kokia varna pro saligatvi prasinesi :D :D
o man gta4 geriau bet žinoma ne kiekvieno pc paneša ;DD o del cs tai pritariu žinoma masofkese nežaidžiu turiu team žaidžiame su draugais cm ir jei nesigiriant varom tikrai neblogai
Tai as irgi su steam, manageryj ir siaip su klanu cs taskom ;D jei gta4 eitu tai as ir ji losciau, o ne sa :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė putejas »

nieko kito nežaidžiu dabar, o tik Mahjongg :]
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Legalize it! »

Maniz rašė:
PsY rašė:
Maniz rašė:Only cs, seniau gta:sa eidavo, bet tai pabodo, nors smagu parukius, sumastai kokia nesamone ir varai padaryt, su kokia varna pro saligatvi prasinesi :D :D
o man gta4 geriau bet žinoma ne kiekvieno pc paneša ;DD o del cs tai pritariu žinoma masofkese nežaidžiu turiu team žaidžiame su draugais cm ir jei nesigiriant varom tikrai neblogai
Tai as irgi su steam, manageryj ir siaip su klanu cs taskom ;D jei gta4 eitu tai as ir ji losciau, o ne sa :D
Hah, o aš @ manageryje. Vedu gaterius :DDD
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Smoking Barrels »

moder warfare 2 - labai smagiai pliekiasi %) jei ka domina, bet nesiryzta pirkt --> alteriw.net privatus servukas :V:
siuo metu dar "dead space 2" lauzt bandau :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė PsY »

nežaiskit tu gth ten ta pati masofke kaip ir kitur bėga kas kur nori nu tikrai nepalyginsi su cm geriau susiraskit 5 žmones sugalvokit keles taktikas iš pradžiu parsisiukit vt ir žaiskit tikrai bus geriau negu gth
Smoking Barrels rašė:moder warfare 2 - labai smagiai pliekiasi %) jei ka domina, bet nesiryzta pirkt --> alteriw.net privatus servukas :V:
siuo metu dar "dead space 2" lauzt bandau :)
žaidžiau ir aš mw2 bet atsibodo black ops dabar reikia laukt kol bus alteriw... o dead space žaidžiau va kaip tik nesenai perjau žaidžiau ant beveik sunkiausio nepamenu kaip ten vadinas tai nakti su ausinem galima i pričikt i kalaške ;DDDD o ka tu nori pasakyt kad tu atstovauji alteriw ???
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Smoking Barrels »

PsY rašė: žaidžiau ir aš mw2 bet atsibodo black ops dabar reikia laukt kol bus alteriw... o dead space žaidžiau va kaip tik nesenai perjau žaidžiau ant beveik sunkiausio nepamenu kaip ten vadinas tai nakti su ausinem galima i pričikt i kalaške ;DDDD o ka tu nori pasakyt kad tu atstovauji alteriw ???
na, black opso teks dar paluket, nes kaip suprantu nori pilnai sutvarkyt mw2 :) nzn, man dead space ypac parukiusiam, labai jau nuspejamas, karta gal koki tik kruptelejau :D ne, nenoriu pasakyt, kad atstovauju alteriw, tiesiog reklamos padaviau, su kolegomis idomiau palost butu :D :V:
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė PsY »

Smoking Barrels rašė:
PsY rašė: žaidžiau ir aš mw2 bet atsibodo black ops dabar reikia laukt kol bus alteriw... o dead space žaidžiau va kaip tik nesenai perjau žaidžiau ant beveik sunkiausio nepamenu kaip ten vadinas tai nakti su ausinem galima i pričikt i kalaške ;DDDD o ka tu nori pasakyt kad tu atstovauji alteriw ???
na, black opso teks dar paluket, nes kaip suprantu nori pilnai sutvarkyt mw2 :) nzn, man dead space ypac parukiusiam, labai jau nuspejamas, karta gal koki tik kruptelejau :D ne, nenoriu pasakyt, kad atstovauju alteriw, tiesiog reklamos padaviau, su kolegomis idomiau palost butu :D :V:
na jo black ops teks dar palukėt. o kaip del to dead space online kada če žada padaryt ji online ? tikrai norėtu su kitais pasitaškyt ;D
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Smoking Barrels »

PsY rašė: o kaip del to dead space online kada če žada padaryt ji online ? tikrai norėtu su kitais pasitaškyt ;D
uz antra dali susimokek ir galesi online lost :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Legalize it! »

PsY rašė:nežaiskit tu gth ten ta pati masofke kaip ir kitur bėga kas kur nori nu tikrai nepalyginsi su cm geriau susiraskit 5 žmones sugalvokit keles taktikas iš pradžiu parsisiukit vt ir žaiskit tikrai bus geriau negu gth
Ai, turėjau kelis ale tm bet tai visiem px yra ant laiko kada sutardavom, tai ir mečiau tuos cmus :D
gth man geriau :]
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė PsY »

Legalize it! rašė:
PsY rašė:nežaiskit tu gth ten ta pati masofke kaip ir kitur bėga kas kur nori nu tikrai nepalyginsi su cm geriau susiraskit 5 žmones sugalvokit keles taktikas iš pradžiu parsisiukit vt ir žaiskit tikrai bus geriau negu gth
Ai, turėjau kelis ale tm bet tai visiem px yra ant laiko kada sutardavom, tai ir mečiau tuos cmus :D
gth man geriau :]
tai nereikia ten i mixus eit su bičais susitari ir wsio, nes mes visi geri bičiukai tai normalei pas mus
PsYchotherapist
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Legalize it! »

PsY rašė:
Legalize it! rašė:
PsY rašė:nežaiskit tu gth ten ta pati masofke kaip ir kitur bėga kas kur nori nu tikrai nepalyginsi su cm geriau susiraskit 5 žmones sugalvokit keles taktikas iš pradžiu parsisiukit vt ir žaiskit tikrai bus geriau negu gth
Ai, turėjau kelis ale tm bet tai visiem px yra ant laiko kada sutardavom, tai ir mečiau tuos cmus :D
gth man geriau :]
tai nereikia ten i mixus eit su bičais susitari ir wsio, nes mes visi geri bičiukai tai normalei pas mus
nu tai kai visi geri tai ir normaliai :DD sunku tokius rast :]
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė PsY »

play hard go pro :x: šeip tai esporto DM serve taškom po 1000 fragu i diena. arba žaidžiam prieš botus pasidarai pas save 4 ir kitoi komandoi kokius 20 ir taškai irgi 1000 fragu o botai ne šeip botai o čyteriai kiaurai net sudrožia ;DD
PsYchotherapist
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Legalize it! »

PsY rašė:play hard go pro :x: šiaip tai esporto DM serve taškom po 1000 fragu i diena. arba žaidžiam prieš botus pasidarai pas save 4 ir kitoi komandoi kokius 20 ir taškai irgi 1000 fragu o botai ne šiaip botai o čyteriai kiaurai net sudrožia ;DD
Play hard go fat :D nu po tūkstantį fragų man per daug per dieną :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė PsY »

Legalize it! rašė:
PsY rašė:play hard go pro :x: šiaip tai esporto DM serve taškom po 1000 fragu i diena. arba žaidžiam prieš botus pasidarai pas save 4 ir kitoi komandoi kokius 20 ir taškai irgi 1000 fragu o botai ne šiaip botai o čyteriai kiaurai net sudrožia ;DD
Play hard go fat :D nu po tūkstantį fragų man per daug per dieną :D
valanda laiko gal biški daugiau priklauso kaip šaudos
PsYchotherapist
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Legalize it! »

PsY rašė:
Legalize it! rašė:
PsY rašė:play hard go pro :x: šiaip tai esporto DM serve taškom po 1000 fragu i diena. arba žaidžiam prieš botus pasidarai pas save 4 ir kitoi komandoi kokius 20 ir taškai irgi 1000 fragu o botai ne šiaip botai o čyteriai kiaurai net sudrožia ;DD
Play hard go fat :D nu po tūkstantį fragų man per daug per dieną :D
valanda laiko gal biški daugiau priklauso kaip šaudos
Nu tai siaučiat jūs ten :D aš va dar cpl mėgstu :D kai lieki vienas prieš tris :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas