Nuotrauka Nuotrauka

Kompiuteriniai zaidimai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Laikas atnaujinti diskusija, nes pasirode vienas laukiamiausiu siu metu zaidimu GTA 4. Gal kas jau isbandet :?:
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

martynass rašė:Laikas atnaujinti diskusija, nes pasirode vienas laukiamiausiu siu metu zaidimu GTA 4. Gal kas jau isbandet :?:
kad labai jau daug uzima :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nemoku aš jo susitvarkyt. Nerodo man ten tinkamai, kiaurai visa miestą matau. Kažkas su texturem netaip tikriausiai.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Apvalus rašė:Nemoku aš jo susitvarkyt. Nerodo man ten tinkamai, kiaurai visa miestą matau. Kažkas su texturem netaip tikriausiai.
Gal but vaizduske tau ten per liewa.Siam zaidimui kaip skaiciau internete reikalavimai tikrai ziaurus. Man apie ji tik svajoti, o isbandyt tikrai noretusi :/
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

7950gt 512 lieva ?
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Apvalus rašė:7950gt 512 lieva ?
* OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
* Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
* Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
* 18 GB Free Hard Drive Space
* Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Nebutinai vaizduske gali but kalta pazek i kitus reikalavimus ir spresk.(Cia recommended jei ka)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Aš žinau tuos minimum ir recomended, mano kompas viršyja recomended, bet kas iš to vistiek nepavelka... Kažkas ten susisukę.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Bugova ta versija. Ne dėl pc čia. Draugui irgi taspats, tai tekstūrų nerodo, tai dar kas. Nors kiti žaidžia. Gal su legaliom versijom..
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Girdejau ir as. Kad to nebutu reikia tinkama crack'a gauti. Visa tai yra linkomanijoje. Na, man tai sis geimas nepatiko. Burbulas.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Vat butent iš ten ir siūstas jis. Razor 1911 versija. Tipo ta geroji. Bet nieko ji ten negeresne. Ten kažkaip tas textures dar parsisiust galima bet tai neišeina instaliuot.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

[quote="Apvalus"]Vat butent iš ten ir siūstas jis. Razor 1911 versija. Tipo ta geroji. Bet nieko ji ten negeresne. Ten kažkaip tas textures dar parsisiust galima bet tai neišeina instaliuot.[/q

Gera ta razor. Pats ta pacia versija esu parsisiuntes tik tiek, kad neisnesa pc, o draugui viskas normaliai, veikia kuo puikiausiai.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

žiūrint su kuo lygini. Aišku dabar yra ten belekokių, bet kiek domėjaus jos kaina dar nekrenta visus metus, tai vadinas nėra ji tokia ir prasta. Ir paveža dauguma naujausių žaidimų pilna grafika.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
plokstainis
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-04-21, 15:38
Reputacija: 0

travian

Standartinė plokstainis »

Pabandykit www.travian.lt. As jau puse metu zaidziu. Cia idomumas tame, jog sitie karai tesias po 5 metus, ir parukius sis zaidimas tikrai neperletas :) 4serve kaip tik kuriasi naujas alyjansas :))))
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Cia zaidimas be galo :D jaj nori pasent prie pc jis kaiptik tau ;)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

E tai davai gal dar koki runescape'a pradedam lost :D :D :D
nezinomas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-07-14, 01:38
Reputacija: 0

Standartinė nezinomas »

Lošiu gta4 ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

lošdavau fps'sus tuos visus call of duty, medal of honor battlefield ir t.t. prageiminau apie 6 metus belekaip ir persimečiau ant world of warcraft. nerealus geimas. metus pageiminęs wow'ą nustojau geimint visai... nors nostalgiją workraftui vis dar jaučiu kartais :) kažkaip nebetraukia manęs tie geimai taip kaip traukdavo anksčiau
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

[quote="putejas"]lošdavau fps'sus tuos visus call of duty, medal of honor battlefield ir t.t. prageiminau apie 6 metus belekaip ir persimečiau ant world of warcraft. nerealus geimas. metus pageiminęs wow'ą nustojau geimint visai... nors nostalgiją workraftui vis dar jaučiu kartais :) kažkaip nebetraukia manęs tie geimai taip kaip traukdavo anksčiau[/quote]

Tai ir man su amzium kuo troleu dingta tas susizavejimas kompiuterineis zaidimais , nusipirkau ps ce dar senai paloseu , i paskui stovejo bratkiui atidaveu , dabar seip zadu vien del kasio nba live arba nba 2k nusipirkt boxa ir isnabdyt tuos 2 grajus :)
Nesveikas brakonierius :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

pabandyk ta pati online su draugu kokiu pazaisti na +ausines,mikrafonas. ar taip ir zaidei?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

as fanatas Tom clancy"s "splinter cell" visos keturios dalys buvo sumustos,siuo metu nuo normal skiria zodis "hard" na tas pats bet dvigubai sunkiau,bet einasi kaip sviestu patepta,kas zaides tas mane supras...pasenau...... :/ :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas