Nuotrauka Nuotrauka

Kompiuteriniai zaidimai

Forumo pavadinimas kalba pats už save.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė jahmate »

DarNe rašė:as tai dabar vel 1.6 siauciu csdm :D linksma visai :D
Manes tai 1.6 kazkaip vopsce nekabina. Kiek galima ta pati senuka belst :D CSS man kurkas idomiau :)
I'm a junglistic man.
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė teknyu »

sende isirasiau doom 3 visai nieko pagrajint ;D toks baisus biski .klasika
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė DarNe »

atsimenu doom2 ble geri laikai bvo, padovanojo teta savo sena pc ziauriai sena ziauriai ziauriai, ir viska paliko, nieko neistryne, neparode ar yra ko ar ne, tik atidave ir viskas, as viska isnarses isziurinejas po poros menesiu atradau ta turta :D oi dziaugiaus tada, nes kazkodel neveike ant to pc flopikai ir cdroom :D, oj grajinau as ji... reiks prisimint kada tuos laikus su --==::~~ :] :D linksma zaist turetu but... :D :D :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė jahmate »

Jo jo atsimenu ir as doom2 bijau pameluot bet gal ir pirma losdavau. Vienas is pirmuju zaidimu buvo mano. Dar atsimenu losdavau toki hexen 2 ar tai 1 losdavau :)
I'm a junglistic man.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė G. »

Man tai Metal Slug dalys labiausiai patinka :) Ir parūkius ir nepariūkius smagus žaidimėlis. Visi turbūt pamenat :V:

[ nuotrauka ]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė DarNe »

tai va sugalvojau prisimint senus geruas cs gungame laikus, parsisiunciau 1.6, susiradau gg serva, losiu losiu, pyst kazkoks vaikas bana kale, nueinu i konsole raso kad uz aima banino, jieskau as to servo pagrindinio admin, tik nera net puslapio to servo, gal kasnors galit pasiziuret admino skype, nes maciau vos prisijungus raso skype admino, jei kasnors paziuresit ir pasakysit labai dekingas busiu, cia to servo IP: 78.62.45.94:27015
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Sodininkas »

DarNe rašė:tai va sugalvojau prisimint senus geruas cs gungame laikus, parsisiunciau 1.6, susiradau gg serva, losiu losiu, pyst kazkoks vaikas bana kale, nueinu i konsole raso kad uz aima banino, jieskau as to servo pagrindinio admin, tik nera net puslapio to servo, gal kasnors galit pasiziuret admino skype, nes maciau vos prisijungus raso skype admino, jei kasnors paziuresit ir pasakysit labai dekingas busiu, čia to servo IP: 78.62.45.94:27015
Viena is priezasciu kodel cs zaist gruzina, nes dabar tu servu dafiga visokiu, o adminai ar tai uzai visokie lochai, kuriuos nusoves gauni ban'a uz aima, wh ar dar koki brieda, kurio net nenaudoji. !( Jei zaist cs, tai gth, cm arba steamed servuose. Cs atsisakiau jau senokai ir nebezaidziu visai prie pc jokio grajaus. Prie kompo zaidimu man nebereikia, youtube, legalus, skype online ir visa diena galiu sedet, visada atsiranda ka veikt ;] Zaidziu su playstation3 sena, gera Unreal Tournament, Tekken6, NBA 2k9, NFS Shift; Undercover.
Brangesnis už auksą lobis. :x:
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė PositiveVibe »

Dar nuo vaikystės turiu zilitoną. Keista, bet viskas veikia, laidai geri, pultelis nesudrožtas, diskečių visas maišas. Reikės kada įsijungti battletoads :]
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė kentacmis »

DarNe rašė:As tai dabar i diena koki 30 min pazaidziu koke nesamone ir atsibosta, koki gta4 ar cs'a bkz mapa koki pasokineju,
oi atsimenu seniau kai losdavau visokius doom2 cs death run kai ownindavau... pralekdavau mapa su bop kai visi dar puse tik pereja budavo, bet paskui prasidejo visokie servu pardavinejimai ir kitos nesamones.. ir atsibodo tada....kai rank jau normalus buna ir viska is naujo padaro... nors gerai, gal delto nolifriu netapau, dar lineage zaizdavau pazaidziau kazkada loyal serve, atsibodo isdalinau visus itemus, paskui gydziausi nuo jo, paluzau ir zaidziau pvp serve kazkokiam, bet nuo to kentejo pazymiai gyvenimas...ačiū dievui vipe padare ir susinervines istryniau L2, del to laabai dziaugiuosi, kad sugebejau jo atsikratyt, jau buvau nuo jo priklausomas, net jo muzika mane kaifa duodavo, karocia debilas buvau kad zaidziau, ir jus nezaiskit, ipac jai silpnavaliai, dabar jau jo nezaidziu daugiau negu metai ir gailiuosi kad isvis pradejau. Man jis buvo baisiau negu cigaretes kurias per tris dienas meciau. o L2 noriu ir dabar pazaist, bet jis paskutinis sudas, pisalas o ne sudas (kadangi nepilnameciai čia negali lankytis manau kartais ir nusikeikt galima). Bet ačiū man, kad atejau i prota.
eilini kart suveliau, visiskai beprasmi teksta.
kodel beprasmi? man patiko. sita prisipazinima butu galima nufilmuot ir det kaip vaizdine medziaga tevams, kad rodytu vaikams prie ko priveda kasdien vis ilgesnis bendravimas su deze :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Manvydas »

L2 aš ir pliekdavau.Tik pradėjau žaist taip normaliai 15x rate serve, pliekdavau iki 6 ryto.Ten iki 200 žmonių lošdavo ir kažkaip hero tapau.Na čia kas lošia, supranta ką tai reiškia. :D Paskui wipe, ir vėl žaidžiau tik jau trumpiau iki 4-5 ryto. :D Paskui pertrauka, paskui vėl naktimis lošdavau, redbullį, kavą stiprią gerdavau (nemėgstu kavos iš tikro) ir iki paryčių pliekdavau, bėgdavau iš pamokų, nes l2 svarbiausiai buvo. :D Dabar atsikračiau, jei ir pažaidžiu, tai 15min ir užknisa.
Vat ką kompai gali.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė jahmate »

Man tai buna pamatau kaip kazkas zaidzia tai prisiminimai sukyla pagalvoji gal ir nieko butu prisest, bet kazkaip nebekabina jau. Paskutini karta buvau vasara kibes bet poto buvo vipe ir jau tingejau is naujo zaist. Is pamoku nebegdavau bet irgi budavo arba atsisedi nuo ryto ir vakare nueini nuo kompo arba kai tevai nuvaro, arba atsisedi taip vakare ir iki kokiu 3-4 ryto. Pirmas dalykas po mokyklos budavo l2. Ir kalbos su tais kas zaidzia tik apie tai ir sukdavos :D Bet dziaugiuos kad atsikraciau sitos priklausomybes.
I'm a junglistic man.
idomumas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010-01-19, 20:10
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė idomumas »

Starcraft : broodwar
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė teknyu »

vasara antras iseis , tikrai nepagailesiu pinigu nes is betos atrodo tikrai gerai jis man :)
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė KingBong »

Lineage 2 ir aš drąskydavau, žiauriai... All day, every day varydavau. O dabar išvis nežaidžiu jokių žaidimų, tik kartais TrackMania žaidžiu (bet ten 100 kartų būtų geriau, jei turėčiau 3d akinius.) ir prirūkes kokius nors flash'us, pvz Chronotron arba Bubble Trouble.
It's just a sweet sweet herb... :x:
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Slapukas »

PositiveVibe rašė:Dar nuo vaikystės turiu zilitoną. Keista, bet viskas veikia, laidai geri, pultelis nesudrožtas, diskečių visas maišas. Reikės kada įsijungti battletoads :]
tas gerulis :D tik gaila kazkur sita diskete nukises :D
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė Hippie »

teknyu rašė:vasara antras iseis , tikrai nepagailesiu pinigu nes is betos atrodo tikrai gerai jis man :)
Bet vistiek abejoju ar jis bus toks pat geras, kaip legendinis 1. Speju nebus viskas taip subalansuota, kaip yra dabar. O ir ant sc2 nebepamatysim senu legendiniu zaideju :/. Anyways, reiks man persisiusti beta ir paciam patikrinti kas ten per daiktas :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė DarNe »

KingBong rašė:Lineage 2 ir aš drąskydavau, žiauriai... All day, every day varydavau. O dabar išvis nežaidžiu jokių žaidimų, tik kartais TrackMania žaidžiu (bet ten 100 kartų būtų geriau, jei turėčiau 3d akinius.) ir prirūkes kokius nors flash'us, pvz Chronotron arba Bubble Trouble.
as turiu 3dakinius ir ant trakmanios paskraidau, buvau kazkada gaukdykai.lt rades tuos akinius nemokamai.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė kentacmis »

pradejau lost grid'a. pakankamai sunkios lenktynes, bet pastebejau kad parukius nors ir nelabai iseina susikaupt, bet posukius isimineju idealiai, nors sukibimas visalaik ant ribos buna :D :]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė putejas »

Virtual Villagers, http://www.virtualvillagers.com/
smagus, taikus žaidimukas :]
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: Kompiuteriniai zaidimai

Standartinė BONgAQUA. »

tai va, css updeitinos.. :) gaila, neturiu steam ir nebegaliu lošt.. :) kaip naujasis CSS, teko kam pažaist? Daugiau resursų iš PC reikalauja..? Jei nelabai, teks pirkt tą daiktą :D
medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas